ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שייק חלבונים לעומת חלבונים מיוגורט - עד כמה ההבדל גדול? (http://israelbody.com/showthread.php?t=7657)

J.Viewz 10-04-07 14:20

שייק חלבונים לעומת חלבונים מיוגורט - עד כמה ההבדל גדול?

אני נמצא בתוכנית חיטוב כבר חודש וחושב לשלב שייק חלבון בתפריט שלי (בהמלצה של גיל) כרגע במקום שייק חלבון אני לוקח אחרי האימון 2 יופל'ה 0 אחוז שומן..
השאלה שלי עד כמה ההבדל יהיה משמעותי?

maya 10-04-07 14:34

ביוגרט יש פחות חלבון וגם חלבון יותר איטי שזה לא הכי משנה לפי מה שהבנתי מהפורום פה תקנו אותי אם אני טועה גם אבקת חלבון יוצאת לך יותר זול מחיר של יוגרט אחד זה סקופ(מנה) אם כבר במקום יוגרט תאכל טונה או קוטג (פה גם החלבון איטי) יותר יש יותר חלבון אתה לא חייב אבקה ,אבקה פשוט יותר נגישה אחרי אימון אבל היא כמו כול חלבון אחר ממזון

gil-Nissim 10-04-07 14:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי maya
ביוגרט יש פחות חלבון וגם חלבון יותר איטי שזה לא הכי משנה לפי מה שהבנתי מהפורום פה תקנו אותי אם אני טועה גם אבקת חלבון יוצאת לך יותר זול מחיר של יוגרט אחד זה סקופ(מנה) אם כבר במקום יוגרט תאכל טונה או קוטג (פה גם החלבון איטי) יותר יש יותר חלבון אתה לא חייב אבקה ,אבקה פשוט יותר נגישה אחרי אימון אבל היא כמו כול חלבון אחר ממזון

מאיה,לפי התוכנית של גיל,
בטח אמר לו לאכול 2 יופלה 0% שומן ואחרי זה חזה עוף או משהו כזה.
כך שהוא לא ממש צריך לאכול ישר טונה..

תשמע יותר עדיף ליקנות חלבונים,וגם יש בהם וויטמינים וכו'
אתה גם מקבל חלבון ברמה גבוה במיוחד ללכן יותר עדיף וזה יותר זול..

- Idan - 10-04-07 14:41

אתה יכול לאכול את היוגורטים, אין עם זה בעיה. תוסיף גם איזה פרי או שניים (או שלושה, או ארבעה...)

Fatty 10-04-07 14:50

בקיוסק ליד החד"כ שלי, כל יוגורט עולה 4 שקל, אז יוצא 8 בשביל כ-12 גרם חלבון, לעומת מנה של אבקת חלבון שעולה כ3.5-4 שקלים, ויש בה 22-24 גרם חלבון.

Leo 10-04-07 15:16

מחיר.

Moshe 10-04-07 18:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Fatty
בקיוסק ליד החד"כ שלי, כל יוגורט עולה 4 שקל, אז יוצא 8 בשביל כ-12 גרם חלבון, לעומת מנה של אבקת חלבון שעולה כ3.5-4 שקלים, ויש בה 22-24 גרם חלבון.

כי אתה קונה בקיוסק טוחנים אותך:wiggle:

DropDead 10-04-07 19:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MosheB

המחיר הכי נמוך שראיתי לזה זה 3.20 משו כזה ..

Fatty 10-04-07 19:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MosheB

אני לא קונה בקיוסק. שותה שייק :wiggle:

שריר בתחת 10-04-07 21:34

תיקנה טונה וזהוא יש בזה מספיק חלבון עולה לא יקר והכול טוב יאלה

avidor 10-04-07 21:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שריר בתחת
תיקנה טונה וזהוא יש בזה מספיק חלבון עולה לא יקר והכול טוב יאלה

עדיין יוצא יותר יקר מלקנות אבקה וזה פחות טוב.
באבקה יש כל מיני תוספות כמו גלוטמין ושלל חומצות אמינו בנוסף לכמות נמוכה של שומן ופחמימות ולרוב גם אחלה טעם.
זה פשוט עוזר עוד קצת למי שהתזונה שלו היא נכונה וזה אחלה צ'ופר אחרי כל העבודה הקשה (עוזר לי להתרחק משוקולד).

ahtung 10-04-07 21:40

המחיר,זמן ההכנה,זמן הספיגה של החלבון עצמו ומגוון חומצות האימינו שיש שם ובכלל זה גם יותר טעים מלשתות פול נוזלים פשוט כל הזמן או לטחון עוד ועוד אוכל עד שמגיע המכסה היומי של החלבון.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:05.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ