ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   תמונות עדכניות של אופיר בכר: "האדמור" (https://israelbody.com/showthread.php?t=70319)

ב!רי 93 02-03-11 17:20

לא מצליח להבין איך גדלים מזה

ladybug 02-03-11 17:27

מדהים נתת לי השראה אין כמו לראות טבעיים ברמה כזאתי, אפשר אולי פרטים במצב הנוכחי של התמונות
מה המשקל ואחוז שומן?

האדמור 02-03-11 18:19

Scylla איך מצליח לשמור על תפריט כזה לכל אורך השנה? זה נראה כמות אוכל סבבה לגמרי אבל הכל יבש ומדכא...

תשובה: נכון...אוכל יבש ותפל אך טבעי ובריא מאוד! שים לב שרשמתי שישי בערב עד מוצ"ש אני עושה צי'טינג וזה אומר: ארוחה חופשית בערב שישי, בוקר שבת, צהריים שבת ומוצ"ש-יאמי יאמי :)
אה...שכחתי לרשום גם כוס קפה שחור עם 1 סוכר פעם ביום.

ב!רי 93 לא מצליח להבין איך גדלים מזה

תשובה: לדעתי גוף האדם אינו זקוק לכל כך הרבה מזון, אם אני מתאמן 5 פעמים בשבוע ואוכל את מה שאני אוכל ויש לי קצת שומן באזור הבטן התחתונה זה אומר שאני בעודף, אז כן אפשר לגדול מזה בתנאי שהאימונים יהיו מאוד אינטנסיביים! חייבים פרטנר לאימונים או כל השנה להתאמן דרופ סט על מנת להגיע לגירוי טוב לשריר.

ladybug מדהים נתת לי השראה אין כמו לראות טבעיים ברמה כזאתי, אפשר אולי פרטים במצב הנוכחי של התמונות
מה המשקל ואחוז שומן?

תשובה: משקל- 72 ק"ג, 13% שומן, גובה 1.67 ס"מ.

daniel maron 02-03-11 19:35

אתה ממש לא נראה 13% שומן וזו מחמאה.
ד"א אתה מרוצה מהעלייה במסה עם התפריט הנוכחי? הוא נראה מאוד דל בשביל מפתח גוף לא? בעיקר הפחמימה,וגם החלבון.. ותוספי תזונה אתה לא משתמש ?

Yoggie 02-03-11 19:58

אופיר - נראה מצוין! אם עברה לי בראש מחשבה להתחרות מתישהו בפיטנס עכשיו אני יודע שזה לא יהיה קל (:
אגב, זה נראה פחות מ13%.

ניגרי ענק 02-03-11 20:54

הוא שכח לציין שאת החזה הודו הוא מכין ביום שבת, כמות לכל השבוע. עכשיו תחשבו על זה: חזה הודו (גועל נפש) אחרי ארבעה ימים במקרר.
אני אישית מעדיף לעשות מילואים בלוב.
אופיר בנאדם מאוד מיוחד עם אופי מאוד חזק, סגפן ממש.

האדמור 02-03-11 21:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daniel maron (הודעה 1066290)
אתה ממש לא נראה 13% שומן וזו מחמאה.
ד"א אתה מרוצה מהעלייה במסה עם התפריט הנוכחי? הוא נראה מאוד דל בשביל מפתח גוף לא? בעיקר הפחמימה,וגם החלבון.. ותוספי תזונה אתה לא משתמש ?

התפריט מצויין ואני עולה במאסה נקייה עד כמה שאפשר, ציינתי שיש לי קצת שומן באיזור הטבור וזה מוכיח שיש לי עודף קלורי. נכון, הפחמימות אצלי נמוכות וזאת על מנת לשמור על אחוז שומן נמוך. החלבון בסדר גמור למשקל שלי, לא צריך להגזים. לגבי התוספים ציינתי בתפריט.

Yoggie אופיר - נראה מצוין! אם עברה לי בראש מחשבה להתחרות מתישהו בפיטנס עכשיו אני יודע שזה לא יהיה קל (:
אגב, זה נראה פחות מ13%.

:) תודה ושיהיה בהצלחה לכל מי שמעז להתחרות.

ניגרי ענק הוא שכח לציין שאת החזה הודו הוא מכין ביום שבת, כמות לכל השבוע. עכשיו תחשבו על זה: חזה הודו (גועל נפש) אחרי ארבעה ימים במקרר.

;) נכון מאוד, זה הכי נח להכין מראש את האוכל, אל תגזים... :eek:מילואים בלוב?! הייתי אוכל חזה הודו מקולקל ולא עושה מילואים בלוב ;)

YYY 02-03-11 21:40

לא אמרת פעם שאתה לא אוכל צהוב של ביצה?
איך פתאם 4 ביצים?

Philip1123 02-03-11 21:41

ממש יפה מצדך לשתף אותנו באימונים, בתפריט, בהחלט השכלתי מאוד ונתת השראה לי ולהרבה אנשים כאן.

האדמור 02-03-11 23:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי YYY (הודעה 1066323)
לא אמרת פעם שאתה לא אוכל צהוב של ביצה?
איך פתאם 4 ביצים?

;) 6 ביצים שלמות, שים לב! יכול להיות שאמרתי...זה מאוד תלוי באיזו תקופה אני נמצא, כנראה זה היה לפני תחרות וזה הגיוני להוריד קלוריות בכלל ושומן.
ציטוט:
Philip1123 ממש יפה מצדך לשתף אותנו באימונים, בתפריט, בהחלט השכלתי מאוד ונתת השראה לי ולהרבה אנשים כאן.

:wub1: בכיף! בשביל זה אני כאן ואני חושב שכולם צריכים להתנהג כך כי בעצם יש לנו תחום משותף שאנחנו מאוד אוהבים ורק אם נשתף אחד את השני נתקדם קדימה למקום טוב יותר!

ניגרי ענק 02-03-11 23:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי האדמור (הודעה 1066321)
התפריט מצויין ואני עולה במאסה נקייה עד כמה שאפשר, ציינתי שיש לי קצת שומן באיזור הטבור וזה מוכיח שיש לי עודף קלורי. נכון, הפחמימות אצלי נמוכות וזאת על מנת לשמור על אחוז שומן נמוך. החלבון בסדר גמור למשקל שלי, לא צריך להגזים. לגבי התוספים ציינתי בתפריט.

yoggie אופיר - נראה מצוין! אם עברה לי בראש מחשבה להתחרות מתישהו בפיטנס עכשיו אני יודע שזה לא יהיה קל (:
אגב, זה נראה פחות מ13%.

:) תודה ושיהיה בהצלחה לכל מי שמעז להתחרות.

ניגרי ענק הוא שכח לציין שאת החזה הודו הוא מכין ביום שבת, כמות לכל השבוע. עכשיו תחשבו על זה: חזה הודו (גועל נפש) אחרי ארבעה ימים במקרר.

;) נכון מאוד, זה הכי נח להכין מראש את האוכל, אל תגזים... :eek:מילואים בלוב?! הייתי אוכל חזה הודו מקולקל ולא עושה מילואים בלוב ;)

חזה הודו מתקבל על הדעת, רק בתנאי שזה בבופה של אירוע, ואחרי ששלשלת את הצ'ק לכספת.
חזה הודו אחרי 4 ימים במקרר? יותר עדיף לאכול קופסת נעליים.

YYY 03-03-11 23:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי האדמור (הודעה 1066355)
;) 6 ביצים שלמות, שים לב! יכול להיות שאמרתי...זה מאוד תלוי באיזו תקופה אני נמצא, כנראה זה היה לפני תחרות וזה הגיוני להוריד קלוריות בכלל ושומן.
ציטוט:
philip1123 ממש יפה מצדך לשתף אותנו באימונים, בתפריט, בהחלט השכלתי מאוד ונתת השראה לי ולהרבה אנשים כאן.

:wub1: בכיף! בשביל זה אני כאן ואני חושב שכולם צריכים להתנהג כך כי בעצם יש לנו תחום משותף שאנחנו מאוד אוהבים ורק אם נשתף אחד את השני נתקדם קדימה למקום טוב יותר!

אז אתה לא מפחד מכולסטרול ושומן רווי?

האדמור 04-03-11 00:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yyy (הודעה 1066592)
אז אתה לא מפחד מכולסטרול ושומן רווי?

ממש לא! פעם עשו שם רע לביצים, היום גם דיאטנים ממליצים לאכול 2 ביצים ליום לאנשים שלא עושים כלל פעילות גופנית, גם לדעתי אין בעיה ועניין הכולסטרול הוא כבר עניין של גנטיקה ולאוו דווקא מה שאתה מכניס מהמזון. יש אנשים רזים מאוד עם כולסטרול מאוד גבוהה...גוף האדם מייצר את רוב הכולסטרול. אגב, בדיקות הדם שלי תקינות ואפילו מצויינות ואני לא ילד...

SmokingSnake 04-03-11 01:01

שיהיה המון בהצלחה בהמשך ובתחרויות, נראה על אחוז שומן יותר נמוך ממה שאתה אומר.

בקשר לתזונה שלך, אני סובל על תפריט חיטוב ב3 חודשי חיטוב שאני עושה לקראת הקיץ, לא מבין איך אתה חי ככה כל השנה מטורף לגמרי!(גם כמויות אוכל יחסית נמוכות, אבל זה בגלל המשקל גוף שלך)...
לא מתפתה באמצע שבוע להכניס איזה פרגית או נתח בשר פעמיים בשבוע??? מה אתה עושה בחגים לעזאזל?

בהצלחה בהמשך

Topper 04-03-11 08:33

אתה שוקל כולה 3 קילו יותר ממני. מדהים. אתה פשוט מדהים.

subzero1122 04-03-11 14:25

האדמור מפיטסב1רג

מה הקטע שלכם עם השמות
ניגרי ענק
האדמור
הכ1רדי המבחיל (יאיר)

?

hypertrophy 04-03-11 14:28

מה?..

subzero1122 04-03-11 14:31

מה קורה אחי?

ThE HummeR 04-03-11 15:28

אני פשוט לא מאמין שאלו הם הנתונים שלך !!
כבוד גדול

האדמור 04-03-11 17:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SmokingSnake (הודעה 1066618)
שיהיה המון בהצלחה בהמשך ובתחרויות, נראה על אחוז שומן יותר נמוך ממה שאתה אומר.

בקשר לתזונה שלך, אני סובל על תפריט חיטוב ב3 חודשי חיטוב שאני עושה לקראת הקיץ, לא מבין איך אתה חי ככה כל השנה מטורף לגמרי!(גם כמויות אוכל יחסית נמוכות, אבל זה בגלל המשקל גוף שלך)...
לא מתפתה באמצע שבוע להכניס איזה פרגית או נתח בשר פעמיים בשבוע??? מה אתה עושה בחגים לעזאזל?

בהצלחה בהמשך

:Embarrassment: תודה! גם אני סובל מתפריט חיטוב לתחרות אבל כנראה פחות ממך, אני אוכל ככה כל השנה נקי וטבעי כי כך אני חושב שכל אחד צריך לאכול בלי קשר לפיתוח גוף, כל האוכל המתועש שקיים בשוק הוא לא טבעי, לא טרי, פחות מזין באמת, לא נראה על הצלחת כפי שהוא נראה בטבע, בקיצור אוכל מעובד שגופינו לא אמור לחיות ולגדול איתו, אני מבין וגם לי קשה מאוד להימנע מלאכול את המתועש ובגלל זה אני מרשה לעצמי רק יום אחד בשבוע (שבת) שאני קצת משנה את התפריט ואוכל פיצה, שווארמה או כל דבר אחר שבא לי ולדעתי בגלל שזה יום אחד בשבוע זה כמו טיפה בים, לא מזיק.
בחגים אני משתדל מאוד לאכול לפי התפריט.

ציטוט:
Topper אתה שוקל כולה 3 קילו יותר ממני. מדהים. אתה פשוט מדהים.

תודה אבל צריך לקחת בחשבון גובה ואחוז שומן...

ציטוט:
subzero1122 האדמור מפיטסב1רג

מה הקטע שלכם עם השמות
ניגרי ענק
האדמור
הכ1רדי המבחיל (יאיר)?

חחח..."האדמור", קבלתי את הכינוי הזה מניגרי ענק חברי הטוב ואיכשהו מאז זה נתפס בי למרות שאין לי כלל קשר לדת, אני אפילו לא מסורתי!!! :rolleyes:אולי פעם אגלה לכם איך הוא הגיע לזה.

ציטוט:
ThE HummeR אני פשוט לא מאמין שאלו הם הנתונים שלך !!
כבוד גדול

אני לא מפלצת, יש מאסה אבל ממש לא מפלצתי, תודה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:12.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ