ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   חד וחלק - גיינרים מומלצים (https://israelbody.com/showthread.php?t=66649)

L1ghtWeighT 03-08-10 17:32

חד וחלק - גיינרים מומלצים

טוב אז ככה חד וחלק כל אחד פה ימליץ על הגיינרים שהוא ניסה ויכתוב - איזה עבדו עליו ואיזה לא, ואיזה גיינר הוא ממליץ בסה"כ , וגם ירחיב אם הוא עלה נקי או מלוכלך עם הגיינר הזה.

אני אישית ניסיתי 3 גיינרים , שאפשר לאמר שעם כולם עליתי די נקי, אבל אני מניח שזה בגלל הגנטיקה שלי לכן זה לא בטוח על כל אחד יעבוד אותו דבר-

1. סיריוס מאס - ניסיתי שק אחד של ה5.5 קילו, אני אישית לא התרשמתי ממנו סיימתי אותו בלי לעלות בכלל במסה (יכול מאוד להיות שזה היה גם בגלל שלא שמרתי על תפריט מסודר באותה תקופה , אבל מאז לא קניתי אותו יותר..)
http://www.kombinator.co.il/uploaded...rious_mass.jpg

2. ISOGainer (איזו גיינר של nutrabolics)- זה היה גיינר עם יחס של 1:2 ורק עם פחמימות מורכבות ! (משיבולת שועל ועוד כל מיני) , ואני יכול לאמר שהייתי מאוד מבסוט ממנו לא יודע איך ולמה הצלחתי לעלות איתו (לא זוכר בדיוק מספרים)
http://www.pro-body.co.il/prodimages/454%5B1%5D%20M.jpg

3. פרו בודי גיינר - הגיינר שהשתמשתי בו לתקופה הכי ארוכה (משהו כמו 9 חודשים) ועליתי איתו די הרבה משקל , בלי לעלות אחוזי שומן. בסך הכל, מבסוט ממנו - עושה את העבודה .
http://www.drugstore.co.il/images/pr...ner%5B1%5D.jpg

תנו אתם חוות דעת ומה אתם ניסיתם/משתמשים :)
:sbb4:

mag707 03-08-10 18:33

פרוגיינר עושה את העבודה..בתקופה של כמה חודשים עליתי איתו משהו כמו 7 קילו מבלי לצבור יותר מדיי שומן..בדיוק הזמנתי עוד שניים.

JaSoN.B 03-08-10 19:59

ממליץ לך לנסות Stealth, של VPX
שמעתי עליו דברים טובים

L1ghtWeighT 03-08-10 20:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jason.b (הודעה 1011434)
ממליץ לך לנסות stealth, של vpx
שמעתי עליו דברים טובים

חח אין לי כל כך מאיפה להשיג אותו..

סתמישהו 04-08-10 15:37

פרפקט 3000. זרק אותי למעלה 6-7 קילו באיזי ..
עליתי איתו יחסית נקי, אבל תמיד יש את "המעבר" .. (לפחות אצלי).
בכל מקרה, אבקה כבדה, 3 כפות הגשה ממנה עושה את העבודה.
כרגע עברתי לסריוס מאס.

מדוזה 04-08-10 17:15

הבעיה במוצרים האלה שהם לדעתי לא מיועדים לאנשים שקשה להם לעלות במשקל בגלל שהם לא אוכלים הרבה , המוצרים האלה פשוט לצרוך מנה זה מטורף , מנה של הסיריוס מאס אי אפשר לסיים אותה ... אז בטח שלאכול אותה כל יום זה מטורף ...

השתמשתי בסיריוס מאס ממש לא הייתי מבסוט .. אחריזה הזמנתי את הסיריוס מאס שהייתי מבסוט עליו אבל אחרי כמה זמן (לא הרבה במיוחד) פשוט נשברתי ואני לא מצליח לסיים את המנה שלו ביום ... ואם זה לסיים חצי מנה אז גם אותה צריך לחלק ...

צריך שקונים גיינר לא להסתכל כמה קלוריות מכילה מנה אלא כמה גרם זה כל מנה ... תסתכלו על המידע הזה , לדעתי זה אולי המידע הכי חשוב ....

יועץ לתוספי תזונה 04-08-10 19:27

ה-serious progainer של חברת probody ,הינו גיינר ביחס 1:4 ובטעמים טובים.
ככה שאפשר לצרוך מנה של כ600 קלוריות ללא בעיה.

IGOR 04-08-10 19:57

Perfect 3000 האמא של הגיינרים! הפרו גיינר גם לא רע..

L1ghtWeighT 05-08-10 14:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי סתמישהו (הודעה 1011579)
פרפקט 3000. זרק אותי למעלה 6-7 קילו באיזי ..
עליתי איתו יחסית נקי, אבל תמיד יש את "המעבר" .. (לפחות אצלי).
בכל מקרה, אבקה כבדה, 3 כפות הגשה ממנה עושה את העבודה.
כרגע עברתי לסריוס מאס.

למה עברת סתם שאלה..
ולא יודע אני חושב שפרפקט 3000 כבד מדי כמו שאומרים...

Ballantine 09-08-10 05:06

הוא לא כל כך כבד בו נגיד ככה חצי שעה שעה אחרי שאתה שותה אותו אתה לא יכול להכניס משהו לפה הפסקתי עפ הפרפקט בגלל שהוא לא מתערבב טוב,לעומת זאת הפרוגיינר של פרובודי נדיר ביותר מתערבב בקלות והוא קל לשתייה לא תופס מקקום בבטן בכלל,ממליץ לכולם בחום ואהבה.
נ"ב טעם שוקו מעולה!כמו שוקולטה!

menahem470 09-08-10 15:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מדוזה (הודעה 1011590)
הבעיה במוצרים האלה שהם לדעתי לא מיועדים לאנשים שקשה להם לעלות במשקל בגלל שהם לא אוכלים הרבה , המוצרים האלה פשוט לצרוך מנה זה מטורף , מנה של הסיריוס מאס אי אפשר לסיים אותה ... אז בטח שלאכול אותה כל יום זה מטורף ...

השתמשתי בסיריוס מאס ממש לא הייתי מבסוט .. אחריזה הזמנתי את הסיריוס מאס שהייתי מבסוט עליו אבל אחרי כמה זמן (לא הרבה במיוחד) פשוט נשברתי ואני לא מצליח לסיים את המנה שלו ביום ... ואם זה לסיים חצי מנה אז גם אותה צריך לחלק ...

צריך שקונים גיינר לא להסתכל כמה קלוריות מכילה מנה אלא כמה גרם זה כל מנה ... תסתכלו על המידע הזה , לדעתי זה אולי המידע הכי חשוב ....

אני הייתי לוקח את הסיריוס מאס לפני חצי שנה-8 חודשים אוליי ועליתי איתו יפה ויחסית נקי.....
ולגבי זה שאתה אומר שהוא כבד אין לי מושג על מה אתה מדבר!הייתי לוקח איזה שעתיים אחרי הארוחות בוקר 2 מנות של הסיריוס מאס עם 100 גרם שיבולת שועל,בננה,וכוס תותים!וזה מחליק לקיבה בקלות!

L1ghtWeighT 09-08-10 18:39

אני חוזר לפרובודי גיינר רשמית .
אלא אם כן יגיע גיינר יותר מפתה עד שאני יסיים עם החלבון שלי עכשיו וובלי כל מיני חרטות כמו המאקרו פרו.

יועץ לתוספי תזונה 09-08-10 20:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי l1ghtweight (הודעה 1012714)
אני חוזר לפרובודי גיינר רשמית .
אלא אם כן יגיע גיינר יותר מפתה עד שאני יסיים עם החלבון שלי עכשיו וובלי כל מיני חרטות כמו המאקרו פרו.

מאיפה הסקת את מה שאמרת?!.

גיינר הוא לא נוסחת פלאים,ושילוב שגוי בין הגיינר לתפריט לא יוביל לתוצאות המצופות.

הגיינר של חברת syntrax הינו גיינר באיכות הגבוהה ביותר.
לשם השוואה:
הגיינר של חברת probody progainer מכיל לערך 558 קל' ל150 גרם אבקה(מנה).
הגיינר של חברת syntrax macropro מכיל 500 קל' ל127 גרם אבקה(מנה).

מראה עד כמה החשיבה שלך לקויה וסתם הוצאת הוצאת דיבה על אחד המוצרים הטובים בשוק הגיינרים,וחבל!.

L1ghtWeighT 10-08-10 05:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יועץ לתוספי תזונה (הודעה 1012787)
מאיפה הסקת את מה שאמרת?!.

גיינר הוא לא נוסחת פלאים,ושילוב שגוי בין הגיינר לתפריט לא יוביל לתוצאות המצופות.

הגיינר של חברת syntrax הינו גיינר באיכות הגבוהה ביותר.
לשם השוואה:
הגיינר של חברת probody progainer מכיל לערך 558 קל' ל150 גרם אבקה(מנה).
הגיינר של חברת syntrax macropro מכיל 500 קל' ל127 גרם אבקה(מנה).

מראה עד כמה החשיבה שלך לקויה וסתם הוצאת הוצאת דיבה על אחד המוצרים הטובים בשוק הגיינרים,וחבל!.

נכון , צודק אני מתקן את עצמי, אני חושב שהמאקרו פרו לא גיינר שיתאים לי לכן אני יחכה למשהו אחר שיצוץ במדפים או שאני ימשיך עם הפרובודי . (ופירטתי כבר באשכול אחר למה אני חושב שהמאקרו פרו לא מתאים.)

repus 12-08-10 10:34

אני גם עפ הפרו בודי אני ממש מרוצה ממנו..
אבל פעם באה אני קונה סריוס מס הוא קצת יותר חזק נראה איך הוא ישפיע עלי..

SIMAO 12-08-10 17:25

אל תשכחו שישנם יחסים שונים בין גיינרים לגיינרים.
משמע שישנם גיינרים שמתאימים מטבע הדברים לאוכלוסייה ספציפית יותר.זה לא אומר שהגיינר לא טוב,אלא החברה התאימה אותו לאוכלוסייה זו בכוונה.
למשל...
המאקרו פרו והפרפקט 3000 הם שני גיינרים שונים בתכלית,לאחד יתאים המאקרו פרו ולשני הפרפקט.
אגב שניהם גיינרים מצויינים.

סתמישהו 15-08-10 07:29

מישהו שמע על הגיינר ?! vitol russian bear 5000 weight gainer - 2600 calories

חבר'ה נראה לי אחד הגיינרים היותר חזקים שיש אם לא הכי חזק ..
עדיין לא שמעתי על גיינר עם כ"כ הרבה כמות של קלוריות.
אני יודע שבסריוס מאס יש 1250, ויש עוד כמה כמו 1860 אבל 2600 ?!
מ-ט-ו-ר-ף!

יש מישהו ששמע אולי או שניסה, ממליץ להזמין ?!
בתודה, ושבוע טוב לכולם.

יועץ לתוספי תזונה 15-08-10 13:36

צויין שמנה שווה ל2600 קלוריות זה נכון.
האם ידוע לך כמה גרם זה מנה?.

בחירה של גיינר ביחס גבוה כמו 1:8,תהייה רק פרפקט 3000.
לא ממליץ על חברות אחרות ביחסים שכאלו.
בחירה נבונה

סתמישהו 15-08-10 17:40

אתה רוצה להגיד לי אחי .. שהפרפקט 3000 מכיל בכל מנה כמות פחמימות גדולה יותר ?!
חוץ מהיחס של הפרפקט 3000, שזה מאד חשוב.
אם בנאדם שחיף, לא עדיף לו לקחת כבר את ה-2600 קלוריות ?!
אם מדובר בעוד כף מדידה אחת יותר או פחות ..
תודה.

נ.ב. - כבר חשבתי להזמין אותה.
אשמח לקבל עוד תגובות בנושא.

L1ghtWeighT 01-10-10 20:43

סליחה שאני מקפיץ את האשכול הזה, אבל לאחרונה קרו לי (ולעוד מספר אנשים ) הרבה תקלות עם הפרו בודי גיינר עד למצב שהתחלתי לפקפק באמינות של החברה והחלטתי לשתף את זה פה, אז רציתי לשאול עם מישהו ניסה את הצ'מפיון מאס או המקרו פרו גיינר לטווח זמן מסויים ומה דעתו עליהם?

תודה מראש :)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:50.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ