ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   תמונות אמנותיות של אלוף האלופים במר צפון 2011 אלכס חרצ'נקו (https://israelbody.com/showthread.php?t=69992)

ניגרי ענק 07-02-11 11:18

תמונות אמנותיות של אלוף האלופים במר צפון 2011 אלכס חרצ'נקו

תמונות אמנותיות של אלכס חרצ'נקו, זוכה האוברול מר צפון 2011, נאב"א.
קרדיט צילום: קובי חיים ואמיר אראל

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5921685_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3870697_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4957844_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._6282292_n.jpg

Chest 07-02-11 12:30

לוקח את מילותי בחזרה. כשראיתי את הסרטון אני זלזלתי בבחור מאוד,
אבל רק עכשיו אני רואה את הגודל ואת החיטוב היפה שהוא הביא איתו לבמה.
הסרטון שרואים אותו בבמה עושה לו עוול גדול מאוד..

NSH1 07-02-11 13:04

כבוד לבחור יש איכות שריר
בן כמה הוא מה גובהו ומשקל פה?

dingo 07-02-11 13:14

באמת התמונות בתחרות עוול גדול כול הכבוד

ניגרי ענק 07-02-11 13:27

כבר אמרתי מיליון פעם חברים: תמונות מרחוק על במה תמיד עושות עוול, לכל אחד, ואי אפשר ללמוד מהן הרבה.
מגיע לו המון כבוד, בנאדם בתחרות ראשונה שלו הביא שייפ שלא מבייש ספורטאים וותיקים ומנוסים, לקח בשתי ידיים את ההזדמנות שניתנה לו וזכה באוברול, לא כל יום קורה דבר כזה.
הוא גבוה מאוד, לא יודע כמה, נראה לי מעל 180, לגבי גיל, בחור צעיר, התחרה ב"צעירים" אז מן הסתם גילו פחות מ 23.

SmokingSnake 07-02-11 14:32

ניגרי יש לך מושג מה המשקל שלו וא"ש מוערך בתחרות?

ניגרי ענק 07-02-11 15:42

משקל אני לא יודע. מבחינת אחוזי שומן הוא היה מוכן עד הסוף, גם יבש, באזור ה 5 אני מעריך אולי אפילו טיפה פחות.

daniel maron 07-02-11 15:45

זה רק אני או שאורי מהפורום לא נופל ממנו מבחינת מסה?
Hadash כשהיה על 100~ ק"ג גם היה נראה דומה מאוד
בכל מקרה כל הכבוד לבחור הוא נראה ממש ייבש על הבמה מפריע קצת הגובה בעין אבל

ניגרי ענק 07-02-11 16:05

דניאל, לא מתאימה לך תגובה כזאת.
כל מי שמתיימר מוזמן להעז ולהתחרות, עד אז באמת חבל לדבר, זה אפילו מביך.

WEST $ SIDE 07-02-11 20:19

נניח שנייה בצד מה מותר לומר ולמי , וענייני כבוד ובוא תעלה לבמה ואז דבר וכו' .
יש עובודת , לצורך העניין כאן התמונות.
בחור חטוב יפה , מבחינת מאסה ? סביר להניח אם הוא היה עובר לידי בחדר כושר לא הייתי אומר "ואו" מצד שני גם אף אחד לא מצפה ממר צפון להראות מרשים מכל הבחינות.

ניגרי ענק 07-02-11 20:30

בוודאי שהיית מתרשם, אפילו מתרשם מאוד.
העניין הוא שאתה ראית את הבחור רק בתמונות, זה ממש לא דומה.
הענין הוא שבאותו פורום אתה רואה את קאי גרין ואוון, לכן כמה מרגש יהיה בחור צעיר מישראל, אם זו ההשוואה?
אלא שבמציאות אתה בלא אמת תפגוש כל יום בחור באחוז שומן וייבוש כזה, אני מבטיח לך, ואם אני התרשמתי גם אתה היית מתרשם.
לגבי הבחור הנחמד שהוזכר כאן, קודם שיירד ל 5 אחוז שומן ויעשה ייבוש ואז נוכל לשפוט, כבר אמרתי מאה פעם: לא חוכמה להיות גדול, למעשה זה קלי קלות.

יניב צוות ישראלבודי 07-02-11 20:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1060885)
כבר אמרתי מאה פעם: לא חוכמה להיות גדול, למעשה זה קלי קלות. [/b][/color]

אני נאלץ לחלוק עליך. אני חושב שלהיות גדול יותר קשה.
לא אומר שלהגיע לחיטוב כזה זה קל, זה ממש לא, אבל זה תהליך מנטלי יותר מהכל, זה לסבול במשך כמה חודשים. למעשה הסבל הוא רק בחודש חודשיים האחרונים, אחרי זה נשאר רק לסדר כמו שצריך את הייבוש וזהו, לעומת זאת לעלות במסה בצורה משמעותית זה דבר שלוקח שנים על גבי שנים

ניגרי ענק 07-02-11 20:42

כשאני אומר "להיות גדול" אני לא מתכוון למי ששואף לפתח גוף לתחרויות. כל מתאמן סביר שיתחיל לאכול למאסה יגדל ויראה מאסיבי, זו לא בעיה.
אני אביא לך הרבה מאוד אנשים שנראים לכאורה "גדולים" (לא בעיני), אבל אם אני מעביר אותם חיטוב אמיתי, הרבה לא ישאר, מה לעשות ככה זה.
וממש אין הרבה אנשים שמסוגלים לעבור חיטוב כמו שהבחור הזה עבר, תאמינו לי שאני יודע על מה אני מדבר.

Danielo 07-02-11 20:50

יש לו עוד כמה תמונת בדף שלו בפייס.
ממש גוף מטרה.

daniel maron 07-02-11 20:51

כן אתה צודק ניגרי אולי הייתה לי הערכה באמת לא נכונה כאן
בהחלט הגיע לו ניצחון לא זילזלתי לרגע
כמו שאמרת אחי תמונות זה דבר מבלבל

WEST $ SIDE 07-02-11 21:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1060885)
בוודאי שהיית מתרשם, אפילו מתרשם מאוד.
העניין הוא שאתה ראית את הבחור רק בתמונות, זה ממש לא דומה.
הענין הוא שבאותו פורום אתה רואה את קאי גרין ואוון, לכן כמה מרגש יהיה בחור צעיר מישראל, אם זו ההשוואה?
אלא שבמציאות אתה בלא אמת תפגוש כל יום בחור באחוז שומן וייבוש כזה, אני מבטיח לך, ואם אני התרשמתי גם אתה היית מתרשם.
לגבי הבחור הנחמד שהוזכר כאן, קודם שיירד ל 5 אחוז שומן ויעשה ייבוש ואז נוכל לשפוט, כבר אמרתי מאה פעם: לא חוכמה להיות גדול, למעשה זה קלי קלות.

בבקשה ממך אל תאמר לי ש"הייתי מתרשם מאוד" תשאיר את ההחלטה הזו בשבילי ידידי.
הרב לא ראו את קולמן וג'אי במציאות , אך עדיין הלסת שלך נופלט לכמה שניות בכל תמונה שאתה רואה אותם לא אני לא משווה בינו לבינם אני רק מציין שאפשר להעביר כל סמ" של שלמות גם דרך תמונה.
ושוב פעם אתה מציין משהו שאני לא עושה , אני לא משווה אותו לאף אחד לא לקולמן ולא לאוון ולא לילד שחיף מהחדר כושר הסמוך אלא שופט את האדם לפי מה שראיתי ברגע זה בתמונות כי זה מה יש לי .
דעתי היא דעתי הסופית לא הייתי מתרשם .
מהחיטוב , אולי , כאשר ראיתי מאות אנשים בארץ ובחו"ל שלהיות חטוב זה המקצוע שלהם כמו ללכת ליום עבודה גם מזה הפסקתי להתרגש.
לא מדובר כאן בחוכמה אלא בטעם .
אם להיות גדול היה כל כך קל אז מצבנו לא היה נראה כמו היום בפיתוח גוף בארץ ושמישהו יגיד אחרת..
לא חוכמה להיות גדול ולא חוכמה להיות חטוב ולמקרה שלנו (פיתוח גוף) השילוב בינהם הוא זה שמביא לגוף המושלם כביכול .

dethMAN 07-02-11 22:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי WEST $ SIDE (הודעה 1060911)
בבקשה ממך אל תאמר לי ש"הייתי מתרשם מאוד" תשאיר את ההחלטה הזו בשבילי ידידי.
הרב לא ראו את קולמן וג'אי במציאות , אך עדיין הלסת שלך נופלט לכמה שניות בכל תמונה שאתה רואה אותם לא אני לא משווה בינו לבינם אני רק מציין שאפשר להעביר כל סמ" של שלמות גם דרך תמונה.
ושוב פעם אתה מציין משהו שאני לא עושה , אני לא משווה אותו לאף אחד לא לקולמן ולא לאוון ולא לילד שחיף מהחדר כושר הסמוך אלא שופט את האדם לפי מה שראיתי ברגע זה בתמונות כי זה מה יש לי .
דעתי היא דעתי הסופית לא הייתי מתרשם .
מהחיטוב , אולי , כאשר ראיתי מאות אנשים בארץ ובחו"ל שלהיות חטוב זה המקצוע שלהם כמו ללכת ליום עבודה גם מזה הפסקתי להתרגש.
לא מדובר כאן בחוכמה אלא בטעם .
אם להיות גדול היה כל כך קל אז מצבנו לא היה נראה כמו היום בפיתוח גוף בארץ ושמישהו יגיד אחרת..
לא חוכמה להיות גדול ולא חוכמה להיות חטוב ולמקרה שלנו (פיתוח גוף) השילוב בינהם הוא זה שמביא לגוף המושלם כביכול .

קבל חיזוק ממני.

יניב צוות ישראלבודי 07-02-11 22:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1060893)
כשאני אומר "להיות גדול" אני לא מתכוון למי ששואף לפתח גוף לתחרויות. כל מתאמן סביר שיתחיל לאכול למאסה יגדל ויראה מאסיבי, זו לא בעיה.
אני אביא לך הרבה מאוד אנשים שנראים לכאורה "גדולים" (לא בעיני), אבל אם אני מעביר אותם חיטוב אמיתי, הרבה לא ישאר, מה לעשות ככה זה.
וממש אין הרבה אנשים שמסוגלים לעבור חיטוב כמו שהבחור הזה עבר, תאמינו לי שאני יודע על מה אני מדבר.

נו בגלל זה אני אומר שלעלות במסה יותר קשה מחיטוב... אתה אמרת בדיוק מה שאני אמרתי:10:

Philip1123 23-02-11 00:18

^^^ כמו כן, הרבה לא נשאר אחרי חיטוב רציני, כי מה לעשות רוב האנשים לא נוגעים בחומרים שאסור לדבר עליהם כאן, אז יותר קשה להם לשמר מסת שריר שהם עבדו קשה מאוד כי להשיג אותה.
ואני מסכים עם יניב - יותר קשה לעלות מסה בצורה רצינית ואיכותית, מאשר לעשות חיטוב טוב (ואני לא מדבר על חיטוב וייבוש מוחלטים כמו תחרות, אבל גם לא רחוק מזה לא כל כך קשה להגיע עם קצת רצון והתמדה)

Philip1123 23-02-11 00:19

ולגופו של עניין, הבחור בתמונות נראה מאוד מרשים.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:34.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ