ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   האיש הנמוך בעולם (https://israelbody.com/showthread.php?t=4605)

רוני 1 18-01-07 19:46

האיש הנמוך בעולם

http://www.keshet-tv.com/Ambatia/Med...x?MediaID=6188

נחמד לראות אך הוא הצליח להסתדר בחיים

Yoshi-Moto 18-01-07 19:53

איזה סוס!:o

משה.ל 18-01-07 20:07

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה מצחיק זה מסכןןן וואי..

אבל הוא חמוד כזה

SiX PACK 18-01-07 20:09

:blink: איזה מצחיק הייתי רוצה לגדל אחד כזה

ofirdesign 18-01-07 23:10

חחחחחחחח יו זה מזכיר לי את החלום שלי שהייתי ילד קטן,שיהיה לי איש ממש קטן בגודל של הכף יד שלי ואני יגדל אותו

WESHEATH 18-01-07 23:16

הבן שלו הפעוט ינשף עליו הוא יעוף

Dino Psaras 18-01-07 23:21

אשתו כוסית.

WESHEATH 18-01-07 23:22

משום מה לא נראה לי שהוא מספק אותה מינית

Yoshi-Moto 18-01-07 23:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי wesheath

הזין שלו יותר גבוה ממנו

WESHEATH 18-01-07 23:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי איתן הסוס
הזין שלו יותר גבוה ממנו

ואללה אחי נראה לי אישה כמוה שווה נחש חמקמק במיטה

אני מתנדב :diractor:

Fatty 18-01-07 23:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי WESHEATH

בטח כדי לספק אותה הוא דוחף את שתי הידיים ביחד. או שתי הרגליים. או פשוט נכנס לשם

מתן18 19-01-07 00:31

חחח איזה חראות אתם אחד אחד..:diractor:

HHHEELLBBOOYY 19-01-07 19:23

חח איזה גמד

OMRI-TURBO 19-01-07 19:43

אסור לתת לאחד כזה להביא ילדים, זה התעללות בדורות הבאים, לפי מה שאני יודע "אנשים קטנים",הכוונה לא לנמוכים, אלא כאלה עם המחלה הזאת שהם גמדים, יכולים להעביר את זה הלאה בגנים.

Antonator1 19-01-07 19:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אסור לתת לאחד כזה להביא ילדים, זה התעללות בדורות הבאים, לפי מה שאני יודע "אנשים קטנים",הכוונה לא לנמוכים, אלא כאלה עם המחלה הזאת שהם גמדים, יכולים להעביר את זה הלאה בגנים.

כל עוד הוא יכול לספק להם את כל מה שהם צריכים ולא מתכוון ללדת אותם למסגרת שלא מוכנה לכך, יש לו זכות מלאה להביא לעולם כמה ילדים שהוא רוצה.

OMRI-TURBO 19-01-07 19:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1
כל עוד הוא יכול לספק להם את כל מה שהם צריכים ולא מתכוון ללדת אותם למסגרת שלא מוכנה לכך, יש לו זכות מלאה להביא לעולם כמה ילדים שהוא רוצה.

כן יש לו זכות לפי החוק , זה לא אומר שזה הדבר הנכון לעשות, אתה חושב שהחיים כאלה טובים שאתה פריק של הטבע? זה פשוט התעללות לדעת שאתה יכול להביא עוד מוטציה כזאת ולגרום לילד לעבור אותם יסורים, ובכל אופן לעשות ילד. הכל ניראה לך מצחיק ויפה בסרט, אבל החיים ממש לא כאלה.

Antonator1 19-01-07 20:00

ציטוט:

כן יש לו זכות לפי החוק , זה לא אומר שזה הדבר הנכון לעשות, אתה חושב שהחיים כאלה טובים שאתה פריק של הטבע? זה פשוט התעללות לדעת שאתה יכול להביא עוד מוטציה כזאת ולגרום לילד לעבור אותם יסורים, ובכל אופן לעשות ילד. הכל ניראה לך מצחיק ויפה בסרט, אבל החיים ממש לא כאלה.

מצחיק? בזמן הסרט לא חייכתי אפילו. אני גם מסכים איתך בחלק מן העניין אבל במובנים מסויימים אני עדיין עומד על דעתי.

OMRI-TURBO 19-01-07 20:06

ציטוט:

מצחיק? בזמן הסרט לא חייכתי אפילו. אני גם מסכים איתך בחלק מן העניין אבל במובנים מסויימים אני עדיין עומד על דעתי.

אתה עומד על דעתך כי אתה רואה שהוא מסכן ומרחם עליו, גם אני מרחם עליו, בגלל זה אני נגד שהוא יביא ילדים , אתה מבין? להביא ילד כזה לעולם זה התעללות. אני לא בטוח במ-100 אחוז אבל אני חושב שזה יכול לעבור תורשתית(אם לא תמיד אז באחד הדורות הבאים שהגנים יעברו)

Antonator1 19-01-07 20:09

ציטוט:

אתה עומד על דעתך כי אתה רואה שהוא מסכן ומרחם עליו, גם אני מרחם עליו, בגלל זה אני נגד שהוא יביא ילדים , אתה מבין? להביא ילד כזה לעולם זה התעללות. אני לא בטוח במ-100 אחוז אבל אני חושב שזה יכול לעבור תורשתית(אם לא תמיד אז באחד הדורות הבאים שהגנים יעברו)

בהסתברות מאד גבוהה (כמעט בטוח) שאחד הצאצאים שלו (גם אם זה בעוד 100 - 200 שנה) יהיה כזה. בזה אתה צודק. אבל לך תדע אם זה באמת ייסורים בשבילו או בשביל הרבה אנשים כמוהו. בכל זאת, הוא נשוי, מבוסס, יש לו ילד וכו...

OMRI-TURBO 19-01-07 20:12

ציטוט:

בהסתברות מאד גבוהה (כמעט בטוח) שאחד הצאצאים שלו (גם אם זה בעוד 100 - 200 שנה) יהיה כזה. בזה אתה צודק. אבל לך תדע אם זה באמת ייסורים בשבילו או בשביל הרבה אנשים כמוהו. בכל זאת, הוא נשוי, מבוסס, יש לו ילד וכו...

תגיד לי אתה באמת חושב שככה כל הגמדים? סה"כ איזה אשה תרצה גבר שהוא לא "גבר" בשום אופן? הוא לא יכול לספק אישה, הוא לא יכול להיות בארועים חברתיים, הוא לא יכול למצוא שום עבודה כמעט או להצליח בחברה, החברה בחיים לא תקבל אותו כשווה(אני לא מדבר מבחנית חוקים כמובן) הוא תמיד יהיה שונה בהכל, הבן שלו בן 3 והוא באותו גודל, תגיד לי איזה מין ילד ירצה אבא שבגיל 3 הוא היה באותו גודל? הוא לא יכול לקחת אותו למקומות, יהיה לו תמיד בושה בארועים וכו'. אני בטוח שיש עוד השלכות, את זה רשמתי סתם מהראש בלי לחשוב יותר מדי. בכל אופן סבל גם אישי,לבן אדם עצמו, וגם לבנים שלו. ואיך הבנים ירגישו שהם ידעו שהם גם יכולים להוליד צאצא שהוא פריק של הטבע? חייבים לחשוב על כאלה דברים, עוד שאלה, איזו אשה, או כמה נשים אתה מכיר שירצו להקים משפחה עם גבר כזה?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:43.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ