ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   אכילת ירקות בתקופת חיטוב לפי הוראות של גי– (http://israelbody.com/showthread.php?t=4995)

Taquila 27-01-07 17:48

אכילת ירקות בתקופת חיטוב לפי הוראות של גי–

בתקופת דיאטה הדעה הרווחת היא שניתן לאכול ירקות ללא הגבלה ורציתי לשמוע מכאלה שבנו תפריט אצל גיל גרנות מה ההוראות שקיבלו בנוגע לאכילת ירקות האם גם הוא מאפשר אכילה ללא הגבלה של ירקות?

NIRAN 27-01-07 18:20

יש להם ערך תזונתי ולכן צריך להתחשב בהם בתפריט

Fatty 27-01-07 18:47

בתפריט שלי אצלו יש כ-15 ירקות כל יום. זו ההגבלה, אבל תאמין לי, אתה לא תצטרך וגם לא תרצה יותר

Rm3 27-01-07 20:07

גם אני רציתי לפתוח אשכול לגביי ירקות...אני אשאל כבר פה
עד כמה ניתן להזניח את הערך הקלורי של הירקות??? הרי בכל זאת פחמימה זאת פחמימה... ואם אני אוכל סלט גדול של 2 עגבניות גדולות (200 גרם האחת) ו 2 מלפפונים גדולים זה שווה ל 120-130 קלוריות, אז איך אפשר שלא להתחשב בזה???

Moshe 27-01-07 21:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Rm3
גם אני רציתי לפתוח אשכול לגביי ירקות...אני אשאל כבר פה
עד כמה ניתן להזניח את הערך הקלורי של הירקות??? הרי בכל זאת פחמימה זאת פחמימה... ואם אני אוכל סלט גדול של 2 עגבניות גדולות (200 גרם האחת) ו 2 מלפפונים גדולים זה שווה ל 120-130 קלוריות, אז איך אפשר שלא להתחשב בזה???

תחשב את זה מבחינה קלורית בתפריט
בתפריט שגיל הביא לי יש 12 ירקות , לדעתי זה מעל ומעבר וממש ממש לא צריך יותר וגם לא רוצים יותר זה מספיק , לפעמים אני אוכל 15 אבל לא יותר מזה , כי זה כבר נהייה ממש הרבה מה שגם הסיבים ממלאים אותך וביחד עם הארוחה אתה לא מסוגל לדחוף עוד שום דבר

סהר! 27-01-07 21:40

ולגבי פירות איך זה הולך?
כי פירות הולך אני מאמין יותר מאשר ירקות

Shlomik 27-01-07 21:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי סהר!
ולגבי פירות איך זה הולך?
כי פירות הולך אני מאמין יותר מאשר ירקות

לפירות יש ערך קלורי גבוה משמעותית מירקות וכן צריכים להחשיב אותם בתפריט.

eminemfan 27-01-07 23:09

אני ממליץ על 9-13 ירקות ביום(מלפפון,עגבניה,חסה,פלפל ירוק,כרוב---לא גזר ולא בצל) ופירות 1-3 בננה ותפוח.---הכל על סמך הפגישה לי עם גיל.

Taquila 27-01-07 23:14

מה אז עכשיו אני צריך להקצות 300-400 קלוריות בתפריט שלי לירקות?!! אני אוכל אותם סתם אפילו כשאני לא רעב ובא לי ללעוס משהו (ולא מסטיק)

toxicity 27-01-07 23:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Taquila
מה אז עכשיו אני צריך להקצות 300-400 קלוריות בתפריט שלי לירקות?!! אני אוכל אותם סתם אפילו כשאני לא רעב ובא לי ללעוס משהו (ולא מסטיק)

אתה בקושי מקבל קלוריות מירקות רק העיקרון שזה שאתה לועס אותם מגיע כמעט למינוס קלוריות..

Moshe 28-01-07 00:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eminemfan
אני ממליץ על 9-13 ירקות ביום(מלפפון,עגבניה,חסה,פלפל ירוק,כרוב---לא גזר ולא בצל) ופירות 1-3 בננה ותפוח.---הכל על סמך הפגישה לי עם גיל.

ד"א כל הקטע עם הבצל , גיל אמר לי שאפשר לאכול חצי בצל בטיגון יחד עם החזה עוף(על טפלון בלי שמן)
בכל מקרה מה שדפקתי היום בצל וגזר לא היו עושים תמלאכה אחח הצ'יט הדו שבועי שלי(פעם בשבועיים)
כדאי לך לנסות :] , מה גם גיל ממליץ פעם ב10 ימים לדפוק איזה משהו כבד

eminemfan 28-01-07 02:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MosheB
ד"א כל הקטע עם הבצל , גיל אמר לי שאפשר לאכול חצי בצל בטיגון יחד עם החזה עוף(על טפלון בלי שמן)
בכל מקרה מה שדפקתי היום בצל וגזר לא היו עושים תמלאכה אחח הצ'יט הדו שבועי שלי(פעם בשבועיים)
כדאי לך לנסות :] , מה גם גיל ממליץ פעם ב10 ימים לדפוק איזה משהו כבד

הוא לא המליץ לי אחי,גם אם כן,אני לא מעיז לעשות צ'יט בחיטוב!תזונת ברזל,לא סוטה לא ימינה ולא שמאלה-במאסה זה כבר משהו אחר אני יתן צ'יט פעם בשבועיים(גם בספק)--אני שואף לשלמות.

maya 28-01-07 09:54

ירקות תאכל בין 6-12 ירקות ואם אתה רוצה עוד תאכל ירקות ירוקים

Moshe 28-01-07 12:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eminemfan
הוא לא המליץ לי אחי,גם אם כן,אני לא מעיז לעשות צ'יט בחיטוב!תזונת ברזל,לא סוטה לא ימינה ולא שמאלה-במאסה זה כבר משהו אחר אני יתן צ'יט פעם בשבועיים(גם בספק)--אני שואף לשלמות.

זה לא המלצה זה כאילו לא יכול להזיק זה רק מבלבל את החילוף חומרים מה שכן תראה אפילו במדריך לחיטוב פה פעם ב10 ימים ככה צריך לעלות מעל התחזוקה אז זה kind of מה שאני עושה

Taquila 28-01-07 19:34

חחחחח הצ'יט שלך הוא בצל וגזר?!!

Moshe 28-01-07 19:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Taquila
חחחחח הצ'יט שלך הוא בצל וגזר?!!

נראה לך?
תכניס איזה 3 פסק זמן , שטורדל תפוחים של אמא איזה 5 חתיכות טובות , 2 קורסונים, חמאת בוטנים לקינוח , ועוד איזה גלידה ככה כממתק :)

P-a-n-1-c 28-01-07 20:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MosheB
נראה לך?
תכניס איזה 3 פסק זמן , שטורדל תפוחים של אמא איזה 5 חתיכות טובות , 2 קורסונים, חמאת בוטנים לקינוח , ועוד איזה גלידה ככה כממתק :)

זה צ'יט האמת טוב מבחינת הטעם, אבל עדיף אם כבר צ'יט אז לעשות אותו חכם ולא נטו שומן טראנס וסוכר..

Moshe 28-01-07 20:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
זה צ'יט האמת טוב מבחינת הטעם, אבל עדיף אם כבר צ'יט אז לעשות אותו חכם ולא נטו שומן טראנס וסוכר..

אין מה לעשות בוא נגיד ככה עם האירובי שלי אני מרשה לעצמי פעם ב14 יום להתפרק כמו שצריך , זה לא ממש משפיע לי על התוצאות , וגם אם כן אני לא מסוגל זה מביא לי מוטיבציה להמשיך בלי זה כבר הייתי מפסיק ממזמן (תנסה לנסות לעשות חיטוב במשך שנה+) , זה מבאס וגם הנפש צריכה להנות :)

Taquila 29-01-07 01:06

מה כבר אתה עושה באירובי?

Moshe 29-01-07 11:08

5x40 דופק 170-80 ,3-4 דקות אחרונות 200
פשוט משעמם לי אם זה פחות וגיל רואה בי מזוכיסט :\
ד"א אני לא עושה לפי הנוסחה של ה220-גיל כי זה לא נכון לגבי כאשר הדופק בעקיצה ראושנית של הבוקר הוא 45

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:51.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ