ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   מדריך מטומטם (http://israelbody.com/showthread.php?t=60374)

ניר ורון 18-10-09 18:05

מדריך מטומטם

תשמעו

אני התחלתי אם התכונית שלי לעשות סקוואטים

ואין לנו כזה בר של מוטות. אז אני עושה מהלחיצת כתפים מראים ושם עלי

אז ככה

בקשתי מאיזה מדריך שיעזור לי בכול גמירת סט להחזיר ללמעלה את המוט כי אני קצת נמוך

אז הוא עושה לי לאאא אתה עוד קטן בן 14 יהיו לך בעיות גב אומר לי שאני לא עושה טכניקה טובה (זלזל)

תעשה בסמית זה יותר טוב(בסמית הופיעו לי בעיות גב קצרות באימונים קודמים)

אמרתי לו לא אני רוצה לעשות חופשי עובד הרבה יותר מהסמית משין

ומי שלימד אותי טטכניקה היה מדריך אחר ניראה יותר מסיבי וחכם\מבין יותר ממנו בתחום(בלי לזלזל)

ולדדעתי זה היה סקוואט משולם שאני יעלה אותו בהמשך קיצר ביאס לי תאימון

וזה הרגיש שכאילו הוא המדריך עשה לי טובה שהוא עוזר לי

amir717 18-10-09 18:52

אחי אל תקשיב לוו יענו תזלזל בו ואז הוא יפסיק לדבר איתך אפילו

menib13 18-10-09 19:22

אל תשים על המדריכים האלו אחיי סתםםם מגזימים

Nitro Speed 18-10-09 19:42

מצטער,לא הבנתי מה אתה רוצה?

king l8 18-10-09 19:49

תמשיך בשלך אחי .. אל תקשיב לו

Pro_XXL_Universe 19-10-09 00:10

איזה יופי עוד סתום שסיים תקורס בwing gate te איי איי איי d:
אחי...לך למדריך הזה תירק לו בפרצוף ותמשיך להתאמן.

dethMAN 19-10-09 01:42

ידוע שמדריכים שמים זין... בכל אופן תשאל את חכמי המכון, בכל מכון יש אותם ותוודא שאתה באמת מבצע תנועה נכונה כדי שלא תפגע לעצמך בגוף. בהצלחה.

mrkrabxD 19-10-09 14:20

אחי אתה יכול לשאול מדריך אחר ומדריכים שמזלזלים לא שווים יריקה שים עליו זין

!Demon! 19-10-09 16:27

ממתי מקשיבים למדריכים?

Holy_Templar 19-10-09 16:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 933073)
ממתי מקשיבים למדריכים?

כולם עם השטות הזו אני מכיר כמה מדריכים ממש טובים...

Cortex 19-10-09 16:38

שמע יכול להיות שאתה באמת לא יודע לעשות סקוואט לזרוק באוויר "יש לי סקוואט מושלם" זה קל

DanielML 19-10-09 17:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי holy_templar (הודעה 933074)

גם אני חשבתי ככה שיש לי במכון מדריכים טובים עד שהם אמרו איזו מילה לא במקום וכלה הערכה ירדה.
היחיד עם תעודת מדריך שנאי מכיר שאני יכול להגיד בלב שלם שלא היה אכפת לי שיהיה מאמן בחדר כושר שלי זה המשתמש "נעל" לדוגמה(תומר יהומו)

!Demon! 19-10-09 17:54

ציטוט:

ואני לא בגלל זה אני אומר
הסיכוי ליפול על מישהו טוב קלוש

galSH 19-10-09 18:05

ציטוט:

אז יש לך מזל, כי אצלי במכון כולם ליצנים שאין להם מושג מהחיים שלהם.

hypertrophy 19-10-09 22:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי danielml (הודעה 933093)
גם אני חשבתי ככה שיש לי במכון מדריכים טובים עד שהם אמרו איזו מילה לא במקום וכלה הערכה ירדה.
היחיד עם תעודת מדריך שנאי מכיר שאני יכול להגיד בלב שלם שלא היה אכפת לי שיהיה מאמן בחדר כושר שלי זה המשתמש "נעל" לדוגמה(תומר יהומו)

חחחחחחחחחח
עדיף שאסתום....

בכל אופן בישבילך מי שלא תומך בתכניות כוח הוא מטומטם ולא יודע מהחיים שלו אבל אתה לא מבין כמה דברים בסיסיים על החיים אבל לא נורא
אולי יום יבוא וזה יגיע אליך

DanielML 19-10-09 22:31

אתה יכול להיות נגד תוכניות כוח, אבל אחרי שאני, שאני בן 15, אהיה יותר חזק ממך, אני בטוח שלא תרגיש טוב עם זה.
וריפ' ישב בצד ויחגוג על כוס חלב..

hypertrophy 20-10-09 01:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DanielML (הודעה 933247)
אתה יכול להיות נגד תוכניות כוח, אבל אחרי שאני, שאני בן 15, אהיה יותר חזק ממך, אני בטוח שלא תרגיש טוב עם זה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח

Scylla 20-10-09 04:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי danielml (הודעה 933247)

תקשיב אתה פטתי בצורה יוצאת דופן.

Pro_XXL_Universe 20-10-09 09:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DanielML (הודעה 933093)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אם החפרן הזה מגיע לחדר כושר אתה והוא תאכלו ממני מכות כאלו שלא תחלמו עליהם :sbb4:

Pro_XXL_Universe 20-10-09 09:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DanielML (הודעה 933247)

תיתחבר למסנג'ר יש בעיות אם אהובתי... :sbb2:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:40.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ