ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   התלבטות קשה ביותר בקשר לחיטוב..! (https://israelbody.com/showthread.php?t=29648)

HareLevi 19-02-08 17:41

התלבטות קשה ביותר בקשר לחיטוב..!

תראו.. אני עוד בשלבי ההתפתחות שלי, בן 15 וחצי, ואני בתקופת מאסה.. עכשיו אני עולה יפה והכל.. אבל ברור שעליתי גם בכמה אחוזי שומן טובים.. אני מעריך תעצמי עכשיו בסביבות ה14-16 אחוז שומן.. וכמובן שצריך חיטובון קצרצר לקיץ..
עכשיו התייעצתי עם אחד המדריכים במכון.. והוא אמר לי שאני בשלבי גדילה ואני אמור להיות גבוה יחסית.. (יש לי משו כמו 10-15 ס"מ לגבוהה) ואם אני יעשה חיטוב ולא יספק מספיק אנרגיה לגוף שלי אני יאכל אותה ויפריע לגדילה שלי.. והוא הוסיף ואמר לא לשנות תתפריט שלי ולהוסיף ארובייי והרבה.. מה אני אמור לעשות? ומתי להתחיל חיטוב אם להתחיל בכלל?
חשבתי על להוריד בהדרגה קצת את הפחמימות בתפריט שלי.. זתומרת שיהיה פחות אבל עדיין יספיק לי..
מה אתם מציעים לי לעשות? כי אני מת מפחד לא לגבוהה..
בבקשה רק תגובות של אנשים בעלי ידע..
תודה

asi200022 19-02-08 17:47

שמע לי מה תעשה אחי שבועים לפני הקיץ תעשה חיטוב מה זה חיטוב לא חיטוב מלא!!
תרוץ רק בליכון פה ושם תרוץ הרבה במשך חודש/חדשים יפה ?
ואחרי זה תתחיל לעשות מסה הרבה וזה הכול אחי .........
עם אתה מספיק גדול יש לך מסה אז אתה יוכל לעשות חיטוב ......
תאמת גם צריך ליראות תגוף שלך ליראות מצב ...... עם יש לך גוף יפה ניראה טוב אחי אז אני לא חשוב שחייב לעשות חיטוב ...... עד שהתגיע למסה נורמלית .........

עם הגוף שלך לא מחוטב בכלל אז אני אישית הייתי עושה חיטוב ........

yogev l. 19-02-08 18:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי HareLevi
תראו.. אני עוד בשלבי ההתפתחות שלי, בן 15 וחצי, ואני בתקופת מאסה.. עכשיו אני עולה יפה והכל.. אבל ברור שעליתי גם בכמה אחוזי שומן טובים.. אני מעריך תעצמי עכשיו בסביבות ה14-16 אחוז שומן.. וכמובן שצריך חיטובון קצרצר לקיץ..
עכשיו התייעצתי עם אחד המדריכים במכון.. והוא אמר לי שאני בשלבי גדילה ואני אמור להיות גבוה יחסית.. (יש לי משו כמו 10-15 ס"מ לגבוהה) ואם אני יעשה חיטוב ולא יספק מספיק אנרגיה לגוף שלי אני יאכל אותה ויפריע לגדילה שלי.. והוא הוסיף ואמר לא לשנות תתפריט שלי ולהוסיף ארובייי והרבה.. מה אני אמור לעשות? ומתי להתחיל חיטוב אם להתחיל בכלל?
חשבתי על להוריד בהדרגה קצת את הפחמימות בתפריט שלי.. זתומרת שיהיה פחות אבל עדיין יספיק לי..
מה אתם מציעים לי לעשות? כי אני מת מפחד לא לגבוהה..
בבקשה רק תגובות של אנשים בעלי ידע..
תודה

אני אומר תקשיב למאמן שלך גובה מקבלים רק בגיל הזה וחבל על כל סנטימטר אחי תתחיל לאכול טוב ואל תחשוב לעשות נזק לגוף שלך בגיל הזה וחוץ מזה אחוז שומן 14-16 זה בכלל לא נורא

HareLevi 19-02-08 18:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yogev l.
אני אומר תקשיב למאמן שלך גובה מקבלים רק בגיל הזה וחבל על כל סנטימטר אחי תתחיל לאכול טוב ואל תחשוב לעשות נזק לגוף שלך בגיל הזה וחוץ מזה אחוז שומן 14-16 זה בכלל לא נורא

אני יודע שזה לא נורא, אבל לרדת ל12 גג 11.. יהיה קריטי?

תראו זה התפריט שלי בתקופת המסה..
ככה.. שוקל 66, גובה 172-73,הערכה של 15 אחוז שומן
bmr 1650
בוקר (8.00) דליפקאן עם חלב+תפוח+ יוגורט bio 1.5 % במתיקות מעודנת
ביניים (10.00) 2 פרוסות לחם אחיד עם גבינה לבנה + מלפפון
צהריים (14:00) מנה נכבדת של עוף + אורז\פסטה\גרגירי חומוס\שעועית\תפו"א...
לפני אימון: (15:15) תפוח
אחרי אימון: ( 17:15) גביע קוט'ג 5 אחוז+בננה.
ארוחת ערב: (18:15) 3 חלבונים של ביצה, 1חלמון , 4 לחם אחיד, טונה במיים\6 פרוסות פסטרמה דלת שומן , עגבנייה.
ביניים: (10:00) 2 לחם אחיד עם כף טחינה 100% שומשום+כפית דבש
לילה: (11.30) יוגורט bio 1.5 % במתיקות מעודנת ...

עכשיו מה אתם אומרים לעשות? להישאר עם אותו דבש + אירובי? להוריד קצת ממה שאפשר אבל שעדיין לא יפגע בי?
תגיבו חשוב לי!

HareLevi 19-02-08 19:08

מישהו?

denous 19-02-08 19:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי HareLevi
אני יודע שזה לא נורא, אבל לרדת ל12 גג 11.. יהיה קריטי?

תראו זה התפריט שלי בתקופת המסה..
ככה.. שוקל 66, גובה 172-73,הערכה של 15 אחוז שומן
bmr 1650
בוקר (8.00) דליפקאן עם חלב+תפוח+ יוגורט bio 1.5 % במתיקות מעודנת
ביניים (10.00) 2 פרוסות לחם אחיד עם גבינה לבנה + מלפפון
צהריים (14:00) מנה נכבדת של עוף + אורז\פסטה\גרגירי חומוס\שעועית\תפו"א...
לפני אימון: (15:15) תפוח
אחרי אימון: ( 17:15) גביע קוט'ג 5 אחוז+בננה.
ארוחת ערב: (18:15) 3 חלבונים של ביצה, 1חלמון , 4 לחם אחיד, טונה במיים\6 פרוסות פסטרמה דלת שומן , עגבנייה.
ביניים: (10:00) 2 לחם אחיד עם כף טחינה 100% שומשום+כפית דבש
לילה: (11.30) יוגורט bio 1.5 % במתיקות מעודנת ...

עכשיו מה אתם אומרים לעשות? להישאר עם אותו דבש + אירובי? להוריד קצת ממה שאפשר אבל שעדיין לא יפגע בי?
תגיבו חשוב לי!

לפי הנתונים האלו אתה בכלל לא צריך חיטוב לדעתי... יש מצב לתמונה ?
חוץ מזה לא יפגע לך בשום גדילה כל עוד תספק לגוף את מה שהוא צריך חיטוב זה לא אומר לא לתת לגוף אוכל זה אומר רק להוריד את הכמות.
התפריט שלך תחשב אותו פחמימות קלוריות חלבונים ושומן כי נראה לי שלמסה אפילו אין פה מספיק אוכל... אם כבר זה יהיה התפריט שלך לחיטוב... יכול להיות שאני טועה זה מה שאני חושב רק מהסתכלות ראשונית...
ושוב תעלה תמונה לדעתי אתה יכול להמשיך מאסה עוד כמה חודשים טובים ואז לחטב.

mb512 19-02-08 19:53

יש לי שאלה
אם אני במאזן קלורי חיובי זה לא פוגע בגביה לגובה ??
ואם אני באמאזן קלורי שלילי זה באמת גורם להפסיק לגדול ??

yogev l. 19-02-08 21:15

זה מאוד פשוט בחור אם אתה במאזן שלילי אתה לא מספק מספיק סחורה לגוף אני יודע שאתה מת לגוף מושלם אבל מי יודע מה יקרה אם זה מה שאתה תעשה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:24.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ