ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   התייאשתי....בבקשה עזרה (https://israelbody.com/showthread.php?t=38148)

orohayon1 31-07-08 11:26

התייאשתי....בבקשה עזרה

שלום לכולם, קוראים לי אור, בן 21 וחצי משקלי הוא 75 גובהי הוא 177
לפני חודש שקלתי 85 והתחלתי בדיאטנ חזקה שהפכה לסדר יום שלי, אני אוכל נכון, אני מתאמן נכון, אני מתאמן כל יום על משהו אחר,

יום אחד אני עושה אימוני כוח ויום אחד רכיבה על אופניים במשך שעה וקצת.

באמת שאני שמח שרזיתי 10 קילו, אבל במשך שבוע או יותר נתקעתי במשקל הזה.

האמת שאני מרגיש שינוי, אבל מה שבאמת רציתי מהתחלה זה לחזק את החזה, ובשמך חודש וחצי אני מתאמן בשכיבות שמיכה כל יום בלי קשר לאימון הרגיל סטים של 10 כפול ארבע, בנוסף באימוני כוח שלי אני עושה דחיקת חזה כנגד מכונה ופרפר במכונה.

אני לא מצליח לחזק את החזה שלי, אני כבר לא יודע מה לעשות, עדיין יש קצת שומן בחזה שלי אבל מרגישים את השריר מתחת...מה אני יכול לעשות על מנת לחזק את החזה במידה טובה מאוד.

Fatboy 31-07-08 13:10

אם השאלה שלך זה איך לחזק את שריר החזה הגדול

אתה צריך לעבוד בעיקר בטווח חזרות של 1-5 עם כמות סטים יחסית קטנה לכל תרגיל (1-3)
לעבוד עם תרגילים מורכבים, כמו:

לחיצת חזה עם מוט/משקולות חופשיות בכל מיני שיפועים

לא לקחת סטים עד כשל, חזרה 1 לפני

פעם בשבוע זה מספיק.

Fatboy 31-07-08 13:25

דוגמה לאימון כוח בסיסי של חזה:

לחיצת חזה עם מוט - 3x5
לחיצת חזה עם משקולות חופשיות בשיפוע חיובי - 4x8

tipakess 31-07-08 17:15

הוא לא שואל נכון אחי..
הוא אומר שיש לו שומן בחזה חיזוק השריר זה שתרים יותר משקל לדוגמא אבל זה לא מה שיורד תשומן
זה כמו שאצל אנשים נישאר כרס קטנה בסוף חיטוב אז עושים חיטוב חזר עם פחות פחממות להוריד שומן עיקש אז אצלך השומן העיקש הוא בחזה
תקצץ פחממות בצורה קיצונית והשומן שם ירד

joker1 31-07-08 21:10

עכשיו שירדת במשקל ונהיית טמבל, תעלה שוב למשקל 85 כי שם זה מקומך.

אם אנשים היו מקשיבים למארק ריפטו העולם היה טוב יותר.
Starting strength + התאוששות(תזונה, שינה, בלי שום פעילות נוספת) = להשאר באותו משקל, שומן יורד, שריר עולה, אותו משקל.

orohayon1 01-08-08 14:35

למה אתה מדבר ככה!

אני רק רציתי לשאול שאלה שהשמון בחזה לא יורד, למה לי לעלות בחזרה למשקל 85 אני לא מבין, נראתי ממש רע, והשומן בחזה ירד וירד הרבה אבל עוד נשאר לי, ורק שאלתי מה אני יכול לעשות כדיי לחזק אותו, אם אני עכשיו יקץץ בפחמימות ויעשה סטים של 3 כפול 5 זה יעזור לי לחזק את השריר הזה. והבנתי שיש שלושה שרירים בחזה, זה באמת משנה.?

buzaglo 01-08-08 15:31

פשוט תתאמן בעצימות גבוהה יותר עם תרגילים מורכבים יותר כמו דחיקות חה ודחיקת חזה עם משקולות ואתה מסודר...

orohayon1 01-08-08 15:35

תודה רבה על העזרה אני מעריך את זה אני יעשה את זה

Dr. Muscle 01-08-08 15:44

אני בד"כ לא מתעסק בנושאים שנשאלו כבר מיליוני פעמים כאן בפורום, אבל בגלל התשובות הגרועות והלא אחראיות כאן אני חייב להתערב.

השומן שהצטבר אצלך בחזה הוא פונקציה של כלל השומן בגוף (יכול להיות שיש הצטברות גנטית במקומות מסויימות, החזה והבטן אחרונים לרדת בזמן חיטוב).
כנראה שירדת באחוזי שומן , אבל לא מספיק בשביל להפטר מהשומן העיקש.
קודם כל תקבע לעצמך מטרה - אני הייתי ממליץ על ירידה למשקל נמוך יותר כדי שתהיה "חטוב" לגמרי, ומשם אתה יכול לבנות את השרירים לפי רצונותיך.
הייתי ממליץ לך להסתכל על כתבות תזונה כאן באתר, המדריך לחיטוב ולנסות להבין אם אתה עושה הכל בצורה נכונה. כנראה שלא, אם נעצרת.
סה"כ קשה לי להסביר לך תורה כאן בהודעה אחת , פשוט תמשיך לקרוא והרבה - תשפר את התזונה והאימונים, תחליט על מטרה ותפעל לפיה. הדבר הראשון שחשוב שתכיר הוא האנטומיה של הגוף שלך, התהליך של גדילה של שריר, שריפת שומן וכו' שנראה שאתה לא מבין באופן קיצוני.
ותמחק לעצמך מהמח את כל מה שרשמו לך כאן אל תתחיל לעבוד לי בטווחי חזרות נמוכים, או להעלות במשקל כשהמטרה שלך זה לרדת.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:55.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ