ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלה לגבי שורף שומן שקניתי. (http://israelbody.com/showthread.php?t=18398)

VEGA 03-09-07 16:12

שאלה לגבי שורף שומן שקניתי.

שלום, הגעתי לחנות כדי לרכוש שורף שומן בשם LIPO6 אך הוא אזל המליצו לי על 'Thermo-Cuts Extreme' על בסיס גוארנה, האם זה מוצר טוב? ומהי הדרך הטובה ביותר להשתמש בו?
אגב - מישהו יודע תרגילים אפקטיביים להסיר את השומן בצידי הבטן?:unsure:

Vin diesel 03-09-07 19:22

זה שורף שומן טוב.צריך לקחת 2 כדורים 40 דקות ליפני פעילות אירובית/מישקולות וגם 2 בבוקר עם אני לא טועה. ביום אימון 2 בבוקר(אני לא סגור על זה)אבל ליפני אימון זה א-ב.
*אין דבר כזה תרגילים טובים בשביל להסיר שומן במקום מסויים בגוף,השומן יורד מכל הגוף,גם מהפנים.אצל הגבר המותניים ובטן תחתונה וגב תחתון זה מקום יחסית בעייתי.תצטרך לרדת מתחת ל-12% שומן בשביל שזה יראה "טוב"אם חיטובים וקוביות.תדאג שיהיה לך תפריט חיטוב שתיהיה במאזן קלורי שלילי רק כך תירד כמו שצריך. ותעשה גם אירובי בנוסף למישקולות 160-180 דקות בשבוע.תחלק את זה ל-4 אימונים...איך שבה לך.

Moshe 03-09-07 19:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Vin diesel
זה שורף שומן טוב.צריח לקחת 2 כדורים 40 דקות ליפני פעילות אירובית/מישקולות וגם 2 בבוקר אם אני לא טועה. ביום אימון 2 בבוקר(אני לא סגור על זה)אבל ליפני אימון זה א-ב.
*אין דבר כזה תרגילים טובים בשביל להסיר שומן במקום מסויים בגוף,השומן יורד מכל הגוף,גם מהפנים.אצל הגבר המוטניים ובטן תחתונה וגב תחתון זה מקום יכסית בעיתי.תצטרך לרדת מתחת ל-12% שומן בשביל שזה יראה "טוב"אם חיטובים וקוביות.תדעג שיהיה לך תפריט חיטוב שתיהיה במעזן קלורי שלילי רק כך תירד כמו שצריח. ותעשה גם אירובי בנוסף למישקולות 160-180 דקות בשבוע.תחלק את זה ל-4 אימונים...איך שבה לך..

*מותניים
*יחסית
*בעייתי
*עם
*תדאג
*מאזן
*צריך

אלכס אני עוד מעט בא , אחד אני מנסה בדואר ואחד ממך , עוד קצת חמודי:boxing:

Lava 03-09-07 21:29

אחלה של מוצר.חבר שלי השתמש בו הוא הוריד 6 סמטימטר מההקיף בטן שלו בשבוע.
זה מוצר מעולה הוא פועל מהר ככה שרואים תוצאות מהר ולא מתבאסים.
חוץ מזה הוא לא כזה יקר.
כמו שVin Diesl אמר אתה צריך לקחת 4 כדורים כול יום 2 בבוקר כשאתה קם ו2 לפני האימון(בין שעה ל40 דקות).
לדעתי זה השורף שומן הכי טוב שיש הדבר היחיד שמתחרה לו זה Animal Cuts והדעות לגבי מה יותר טוב מאוד חלוקות.
לדעתי לך על הלייפו סיקס אפילו שאני מת על הסדרה של אנימטל לייפו 6 באמת הוכיח את עצמו.

VEGA 03-09-07 23:13

ציטוט:

אצל הגבר המותניים ובטן תחתונה וגב תחתון זה מקום יחסית בעייתי.תצטרך לרדת מתחת ל-12% שומן בשביל שזה יראה "טוב"אם חיטובים וקוביות.תדאג שיהיה לך תפריט חיטוב שתיהיה במאזן קלורי שלילי רק כך תירד כמו שצריך.

1.איך מודדים אחוזי שומן?
2.אם יש לי שומן במקומות האלה נדפקתי?:closedeyes:

Vin diesel 03-09-07 23:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VEGA
1.איך מודדים אחוזי שומן?
2.אם יש לי שומן במקומות האלה נדפקתי?:closedeyes:

*יש קליפר למדידת אחוזי שומן.
*אם יש שומן אז אפשר לאוריד.

gil-Nissim 03-09-07 23:39

ציטוט:

*יש קליפר למדידת אחוזי שומן.
*אם יש שומן אז אפשר לאוריד.

*להוריד

אתה פשוט צריך לרדת באוחזי שומן :dry:
להיכנס לחיטוב (מאזן קלורי שלילי)

בקיצור לך ליקרוא מאמרים..

VEGA 03-09-07 23:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gil-Nissim
בקיצור לך ליקרוא מאמרים..

רעיון חמוד.:wiggle:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:18.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ