ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   לא מצליח לנפח את החזה (http://israelbody.com/showthread.php?t=51640)

ISR 01-04-09 20:07

לא מצליח לנפח את החזה

בן 19 וחצי,חייל,שוקל 81 בערך,גובה 1.74
לאחרונה חזרתי להתאמן בחדר כושר אחרי 10 שנות פעילות כדורסל.
כרגע אני נמצא אחרי ה5 חודשים שלי בערך בחדר כושר בתקופה הנוכחית.
בגדול אני רוצה לעצב ולנפח את החזה.
התרגילים שאני עושה לחזה זה מוט חופשי של 20 קילו בכל צד,עליון עם מוט חופשי 15-17.5 בכל צד,ופרפר(32-39)
אין ספק שבחודשים הראשונים הרגשתי שהחזה קצת נופח,ומזכיר במקצת את החזה שלי של פעם(יחסית מלפני עד כמה חודשים שהוא לא היה גדול),אבל פה זה נגמר,כאילו יש לחזה שלי רף של ניפוח והוא לא יכול יותר להתנפח(ורק אחרי אימון מסיבי הוא נפוח ומהר מאוד יורד)
-אין לי ספק שאני לא אוכל נכון(מה שבא לי ומתי שבא לי),האם זה קשור לזה?
-האם לקחת אבקות(אין לי מושג בזה,שמעתי על זה מפה לאוזן)

תודה רבה לכולם!

bored2death 01-04-09 20:11

קודם כל החזה גודל, לא מתנפח.... -_-
אם אתה לא רואה שום הבדל בחזה אחרי 5 חודשי אימונים סימן ש:
האימונים שלך לא נכונים
או
אתה לא אוכל נכון

אם אתה אוכל מתי שבא לך ומה שבא לך אז מן הסתם זו הטעות... תנסה לבנות לעצמך תפריט מסודר

לגבי האבקה, האבקה היא רק תוסף אם קשה לך להשלים את כמות הפחמימות והחלבונים היומית שאתה זקוק לה
תנסה לבנות לעצך תפריט ולראות איך אתה מסתדר איתו, ורק אז תתחיל לחשוב על אבקה

Masquerade 01-04-09 21:40

זה מתאים לפורום אימונים, תפתח שם אשכול ותכתוב בדיוק איך אתה מתאמן, יוכלו לעזור לך. כמו שאמר מעליי, אין דבר כזה "לנפח" זה לא בלון.
יכול להיות שאתה אמור לשנות חלק מהתרגילים, את התדירות או את כמות הסטים. פתח בפורום אימונים.

Scylla 02-04-09 04:10

מכיוון שאתה לא (או עדיין לא) רוצה להתאמן "כמו שצריך" אני אפסח על נאום התזונה שכל אחד חשב עליו שהוא ראה את ההודעה.
בגדול - נסה לאכול הרבה בשר, מוצרי חלב, ביצים, דגים וכו'. אתה לא הולך להתחיל לחשב קלוריות ויחסי חלבון / פחמימה / שומן אז אני אוותר על כמה יש בכל דבר. בגדול בשביל לגדול - צריך לאכול. ודווקא כמות חלבון מספיקה לדעתי לפחות, זה הצוואר בקבוק בתזונה שאנשים רגילים אליה. פחמימות ושומן לא חסר ולא קשה להוסיף.
לגבי אימונים - לא יודע איזה תוכנית יש לך, אבל חשוב מאוד לגוון כל חודשיים שלושה בערך ולשנות תרגילים ותוכנית. אם אתה רוצה לשים דגש על חזה - נגיד אתה עובד בתוכנית abc, תעבוד בסדר הבא (שבאימון a אתה עובד על חזה לדוגמא) abacabac מבין? נסה לשנות תרגילים - לכל תרגיל כמעט יש אלטרנטיבה במשקולות חופשיות / מוט / סמית' / מכונה / האמר. נסה להחליף כל חודש - חודשיים את התרגילים בתרגיל מקביל בתצורה אחרת.

מעבר לכך - ממליץ מאוד מאוד מאוד מאוד בחום - לא להזניח את שאר חלקי הגוף.

בהצלחה.

bored2death 02-04-09 19:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 798217)
מכיוון שאתה לא (או עדיין לא) רוצה להתאמן "כמו שצריך" אני אפסח על נאום התזונה שכל אחד חשב עליו שהוא ראה את ההודעה.
בגדול - נסה לאכול הרבה בשר, מוצרי חלב, ביצים, דגים וכו'. אתה לא הולך להתחיל לחשב קלוריות ויחסי חלבון / פחמימה / שומן אז אני אוותר על כמה יש בכל דבר. בגדול בשביל לגדול - צריך לאכול. ודווקא כמות חלבון מספיקה לדעתי לפחות, זה הצוואר בקבוק בתזונה שאנשים רגילים אליה. פחמימות ושומן לא חסר ולא קשה להוסיף.
לגבי אימונים - לא יודע איזה תוכנית יש לך, אבל חשוב מאוד לגוון כל חודשיים שלושה בערך ולשנות תרגילים ותוכנית. אם אתה רוצה לשים דגש על חזה - נגיד אתה עובד בתוכנית abc, תעבוד בסדר הבא (שבאימון a אתה עובד על חזה לדוגמא) abacabac מבין? נסה לשנות תרגילים - לכל תרגיל כמעט יש אלטרנטיבה במשקולות חופשיות / מוט / סמית' / מכונה / האמר. נסה להחליף כל חודש - חודשיים את התרגילים בתרגיל מקביל בתצורה אחרת.

מעבר לכך - ממליץ מאוד מאוד מאוד מאוד בחום - לא להזניח את שאר חלקי הגוף.

בהצלחה.

מזה התוכנית הסתומה הזו?!
מי עובד 7 ימים בשבוע בלי מנוחה?! -_-

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:32.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ