ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   התייעצות עם חברי הפורום לעוד כמה שנים בפיתוח הגוף (http://israelbody.com/showthread.php?t=44052)

Eliran_M 02-11-08 21:19

התייעצות עם חברי הפורום לעוד כמה שנים בפיתוח הגוף

אני חושב עוד כמה שנים לעזוב את הארץ ולהמשיך את חיי בארצות הברית בתחום הבאדיבילדינג

שמה זה יותר רציני ושם יותר קל לתחזק את התחום במבחינת הרופאים , המאמנים וכל שאר הדברים

אני רציתי את הדעות שלכם בקשר לעניין

תודה לעוזרים ..

mmaorc 02-11-08 21:25

אני חושב שאתה יותר מדי מושפע
חכה כמה שנים שיהיה לך ותק

TheRock 02-11-08 21:26

בן כמה אתה 14-15? חביבי יש לך עוד כמה שנים טובות להירקב בארץ המגעילה הזאת(אלה אם כן אתה מעדיף להשתמט

שאלה לא קשורה:חזרת להתאמן מהפציעה שלך?

Eliran_M 02-11-08 21:28

השבוע אני חוזר בחרמנותתתתתתתתתתת מפחידהה השריר שלי רעב להיקרע כבררר

עלוש 02-11-08 21:30

אתה רוצה תגובה רצינית או סתם תגובה ממני ?

TheRock 02-11-08 21:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 689911)
השבוע אני חוזר בחרמנותתתתתתתתתתת מפחידהה השריר שלי רעב להיקרע כבררר

לא אמרו לך לנוח חודש בגלל הפציעה?

ilayzror 02-11-08 21:36

אני בא איתך :p

///Efi/// 02-11-08 21:41

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי, אם כל הכבוד, זה שקיבלת תגובות חמות על התמונות שלך זה לא בהכרח אומר שאתה בדרך להיות פרו... כשתגיע לגיל 20+ ותיראה שאתה מגיע להישגים על הבמות הרציניות בארץ, אז תחשוב על קרירה בארה"ב. תמיד תיזכור שכמוך יש מיליונים...

Eliran_M 02-11-08 21:42

סבבה אחי שכמוני יהיה מיליונים אבל לא כולם כמוני אני אולי עדיין קטן אבלל ממש ממש ממש מוכן לזה

אני חושב שבעוד שנתיים וחצי שלוש אני ילך לגור אצל דוד שלי בארצות הברית כמה חודשים עד שאני יסתדר

ועלוש בקשר אלייך אני רוצה תגובה רצינית

ThE HummeR 02-11-08 21:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ///efi/// (הודעה 689930)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי, אם כל הכבוד, זה שקיבלת תגובות חמות על התמונות שלך זה לא בהכרח אומר שאתה בדרך להיות פרו... כשתגיע לגיל 20+ ותיראה שאתה מגיע להישגים על הבמות הרציניות בארץ, אז תחשוב על קרירה בארה"ב. תמיד תיזכור שכמוך יש מיליונים...

מי אתה שתבוא ותצחק אה ?
למה אתה חושב שכל הגדולים הגיעו לאן שהם הגיעו ? כי הם האמינו ורצו !
אז שב שב בשקט.

Eliran_M 02-11-08 21:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the hummer (הודעה 689935)
מי אתה שתבוא ותצחק אה ?
למה אתה חושב שכל הגדולים הגיעו לאן שהם הגיעו ? כי הם האמינו ורצו !
אז שב שב בשקט.

וואלה אני אוהב אותך אחי ואני חושב שאני יסתדר אני מאוד מאוד רוצה וחושב שיש לי אחוז אחד קטן כדאי להצליח אבל עם השנים אני חושב אני יצבור ידע וניסיון שיובילו אותי למטרה הסופית

עלוש 02-11-08 21:50

אוקי קיבלת :)
החלטת להיות באדבילדר ?
יש לך 5 דברים .
#1 גנטיקה : יש לך את זה , גב רחב , מותן צרה , יש לך ורידים יפים ואסטתיקה מעולה , חזה מלא , בייספס עם פיק וטרייספס גדול ומלא , מבחינת גנטיקה אתה בסדר גמור .
#2 אתה צריך לקרוע את החתת במכון!
#3 לדעת איך לאכול נכון , בריא והרבה!!
#4 לדעת מה משמעות המילה מ-נ-ו-ח-ה
#5 יש לך 12-15 שנים להאתמן ברצינות , ברציפות , ולא לפספס אימון \ אולי 2-3 אימונים בגלל שמישהו קרוב אליך מת , קרה אסון , ודברים כאלה בכל ה 12-15 שנים!

1 אתה לא יכול לעשות משהו עם זה , אתה נולד עם זה
2-3-4 אני יכול ללמד קוף נכה איך לעשות את זה ..
5- פה 99.9% מהאנשים נכשלים .
וכמובן .. כסף :)
בהצלחה אחי !!

ThE HummeR 02-11-08 21:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 689941)
וואלה אני אוהב אותך אחי ואני חושב שאני יסתדר אני מאוד מאוד רוצה וחושב שיש לי אחוז אחד קטן כדאי להצליח אבל עם השנים אני חושב אני יצבור ידע וניסיון שיובילו אותי למטרה הסופית

וואלה אחי אני בדיוק כמוך רוצה הלגיע רחוק וואלה אני הולך להגיע רחוק רק צריך למצוא מימון ומישהו שיתמוך ויעזרו בתזונה ואימונים וכ'ו..

Eliran_M 02-11-08 21:55

ביגלל זה אמרתי ואני חוזר שוב ישלי אחוז אחד קטן להצליח

עלוששש אני מתגובה לתוגבהה מכבד ואוהב אותך יותר שוב נגיד את זה אימונים אני כבר מעכשיו קורע תתחת
עם השנים בחו"ל נילמד לאכול וניקח יעוצים של הטובים ביותר כדאי להגיע ההכי רחוק שאני יכול גם עם אני יצטרך לגור האכסניה עם חדר אחד שירותים ומטבח בישביל שיהיה לי את הצרכים שלי כדאי ליגדול ( אני רציני בכל מילה ומילה שיוצאת לי מפה )

ונתחיל את הדרך מעכשיו עד שנגיע לבמה לשיא היכולת שלי ואני כן מיתכוון להישתמש בחומרים אבל לא לפי דעתי באישית אלה לי דעת הרופאים , ביגלל זה אני רוצה לעזוב שיהיה לי את העזרה ואני יעזור לעצמי

עלוש 02-11-08 21:59

:) :)
איזה יופי !
מאחל לך את ההצלחה שבעולם אחי :sbb4:

Eliran_M 02-11-08 22:01

עלוש רק שתידעעעע שאני ממש ממש ממש ממש מעריך אותך מבחינת ידע או במחנית כל דבר אחר

ושיהיה לי בהצלחה בתחילת הדרך

עלוש 02-11-08 22:05

תודה רבה אחי :)
מעריך את זה
תחכה לגלעד הוא ירעיל אותך עוד ועוד!

Eliran_M 02-11-08 22:06

אחחחחחחחחחחחחחחח כמה אני מחכה לתגובה שלו כמה אתה לא יודע

Shauder 02-11-08 22:09

:| .......

Bar's 02-11-08 22:15

סתם שאלה כללית, בן כמה אתה?

אתה יודע אני אוהב אנשים כמוך, כבר מגיל צעיר יודעים מה הם רוצים לעשות ורצים על המטרה בכל הכח, במיוחד בתחום הבודיבילדינג.
אבל עדיין יש לך עוד זמן לקבל החלטות כאלו משמעותיות, זה יכול להיות משהו של תקופה שאתה רוצה וזה... תלך עם זה כמה שאתה יכול.
נשמח לראות אותך על הבמה :)

בהצלחה איש יקר

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:20.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ