ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלה לגבי תזונה ובעיקר לגבי חלבונים (https://israelbody.com/showthread.php?t=77883)

David3060 10-01-13 23:37

שאלה לגבי תזונה ובעיקר לגבי חלבונים

קראתי לאחרונה ספר שנקרא convict conditioning, ספר שעוסק באימוני משקל גוף בלבד ללא משקולות, המחבר שם מביא הרבה טיעונים נגד אימוני משקולות לעומת אימוני משקל גוף מתקדמים, עכשיו לאחר הרבה קריאה בנושא הבנתי שסוג האימון לא באמת משנה מה שמשנה זה העצימות ולדאוג שתמיד יהיה אתגר באימון לא משנה אם זה ממשקל גוף או מהרמת דברים כבדים.

עכשיו התחלתי לקרוא את הספר השני שלו convict conditioning 2, שמה יש פרק נרחב על תזונה שתוקף את השיטה של ארוחות מרובות וכמות חלבונים גדולה (גרם לכל קילו/פאונד משקל גוף). הטענות שלו בעיקר הן שצריכה כה גדולה היא לא אנושית ושבעבר מתאמנים הגיעו לגודל מרשים בלי לאכול כל כך הרבה ושהיום זה נובע מעיקר מתעשייה של מוצרי חלבון ותוספים ורצון להגדיל רווחים של חברות.
הוא מביא טיעונים משכנעים כמו: תינוק בחמשת החודשים הראשונים שלו מכפיל את גודלו, אך חלב האם מכיל פחות מ5% חלבון, חלב של פרה מכיל 15% חלבון וזה מספיק לעגל לגדול בצורה משמעותית למשקל עצום.

עכשיו השאלה, האם כל השיטה של מספר ארוחות גדול ביום וצריכה של כל כך הרבה חלבונים באמת הכרחית?
האם המחקרים שהשיטה מבוססת עליהם אמינים ונייטרלים?

JuJitsu 10-01-13 23:46

דבר אחד בוודאות אני אומר מספר מרובה של ארוחות,זה לא בשביל הכמות ארוחות,אלא כצמות האוכל,קשה להגיע לסה''כ היומי שלך ב3 ארוחות (בששבילי לפחות).
כל השאר יש לי הרבה מה להגיד,אבל נחכה לעמודי התווך שיכנסו לעובי הקורה.

ANABOL 11-01-13 00:18

אתה יודע כמה ארוחות תינוק אוכל בידיוק?
על הדקה זה כל שלוש שעות ארוחה- על הדקה כמו שעון שווצרי

אני לא אוהב כאלו "שתוקפים" שיטות אחרות - זה מראה על חסר כלשהו.
אני תמיד בעד לנסות שיטות ( כל עוד אין בהן סכנה)....

3 ארוחות ביום לא עושה לי טוב.
כי אם אני צריך 4500 אלף קלוריות ביום... אני לא יכול להכניס 1500 קלוריות בארוחה בלי לסיים עם כאב בטן....

SaharKazes 11-01-13 12:01

התבלבלתי ושכחתי מה רציתי להגיד מכמות השטויות שסיכמת פה.

gorneo1 11-01-13 12:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי saharkazes (הודעה 1155173)
התבלבלתי ושכחתי מה רציתי להגיד מכמות השטויות שסיכמת פה.

+1וחצי.

לכותב האשכול:
אתה מודע לזה שחלב אם מכיל 30 גרם חלבון על כל 800 מיליליטר!!?????
תינוק שותה ביום [בממוצע] 1000 מ"ל חלב, וגם זה לפי טיימינג אבסולוטי!!!
אתה מבין שזה פי 4 מהמשקל גוף שלו להתחלה ובסוף פלוס מינוס פי2!!!!!!
חוץ מזה מבחינת קלוריות ושומנים על כל 1000 מיליליטר חלב יש 1100 קלוריות!
זה תינוק של 5 6 7 קילו~~~!!! 1100!!! קלוריות!!!
ובנוסף על כל 1000 מ"ל יש שם 40 גרם שומן, ואתה טוהה למה התינוק מעלה במשקל???!!!!!

יש 2 אופציות בתחום הזה, להקשיב למאמרים לשטויות ולהקשיב לתוצאות, תעשה ת'חושבים שלך ותראה מה יותר משתלם...
בהצלחה.

JuJitsu 11-01-13 16:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gorneo1 (הודעה 1155177)
+1וחצי.

לכותב האשכול:
אתה מודע לזה שחלב אם מכיל 30 גרם חלבון על כל 800 מיליליטר!!?????
תינוק שותה ביום [בממוצע] 1000 מ"ל חלב, וגם זה לפי טיימינג אבסולוטי!!!
אתה מבין שזה פי 4 מהמשקל גוף שלו להתחלה ובסוף פלוס מינוס פי2!!!!!!
חוץ מזה מבחינת קלוריות ושומנים על כל 1000 מיליליטר חלב יש 1100 קלוריות!
זה תינוק של 5 6 7 קילו~~~!!! 1100!!! קלוריות!!!
ובנוסף על כל 1000 מ"ל יש שם 40 גרם שומן, ואתה טוהה למה התינוק מעלה במשקל???!!!!!

יש 2 אופציות בתחום הזה, להקשיב למאמרים לשטויות ולהקשיב לתוצאות, תעשה ת'חושבים שלך ותראה מה יותר משתלם...
בהצלחה.

חח נראה לי אני מתחיל לשתות חלב אם

gorneo1 11-01-13 17:36

חח, חלב פרה לא כזה שונה, רק שבחלב אם יש גם מלא ויטמינים, ויטמין a ויטמין b6 וויטמין b12 ,ויטמין c,ניאצין, ברזל, ויטמין d, ויטמין e, ויטמין k ועוד רבים וטובים....

XVGX5310 11-01-13 21:34

יחס מומלץ לתינוק זה 2.2 מינימום, 3.5 מקסימום
אצלך זה 1.8-3.5 ועם 4000 קלוריות חייב לפחות 4-5 ארוחות

David3060 11-01-13 23:41

אוקיי הבנתי..שאלות אחרונות מי שיודע, אני סתם סקרן:
מתי התחילו להמליץ על צריכת חלבון של גרם לכל פאונד משקל גוף? האם זה קרה לפני העידן של התוספים או אחרי?
איך הסתדרו מתאמנים בעבר הרחוק והגיעו למבנה גוף מרשים?

gorneo1 12-01-13 00:10

הרבה לפני התוספים... עוד בתקופה שפיתוח גוף היה בש"ש הם ידעו שצריך לאכול הרבה כדי לגדול, לאט לאט גם הבינו מי נגד מי וכמה, המפתחי גוף הראשונים גילו את הנושא של הצורך המוגבר בחלבון ומשם הכל היסטוריה...
התוספים כשמם כן הם, הם תוספים, יש אנשים שפשוט לא מגיעים לכמות ומכאן שצריך תוספים...

ANABOL 12-01-13 02:42

המליצו על פי 2 גרם חלבון ממה הרבה לפני.... ממש בהתחלה של משפחת ווידר עוד לפני שהם המציאו את התוספים ורק הוציאו את המגזינים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:48.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ