ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   סקאוט (https://israelbody.com/showthread.php?t=35279)

bundy 21-05-08 19:16

סקאוט

היי

התחלתי מסה ואני פשוט לא מצילח לעשות סקאוט.. עשיתי, ומאמן אחד ניסה ללמד אותי ולא הצלחתי נכון.. יש לי בעיה של גמישות:mellow:

אז השאלה היא, אם אני יחליף את הסקאוט, תהיה לזה השפעה על האימונים שלי? על פיתוח הגוף? כי סקואט זה אלי ''ה''תרגיל..

תודה לעונים

bundy 21-05-08 20:17

מישהו?
אני כל כך מבואס בגלל זה.. תגידו לי שזה לא משנה בבקשה חח

trx--->sus 21-05-08 20:21

אין לי מה להגיד לך מצטער אם אתה לא יכול תצטרך להחליף את זה בלג פרס

BodyKilo 21-05-08 20:30

תעשה את הסקוואט בסמית' משין.

bundy 21-05-08 20:35

זה לא קטע של יכול או לא יכול.. אין לי את הטכניקה... אני עובד ומוציא הכי הרבה את התחת ומתיישב.. אבל בטח לא פועל עם הברכיים או משהו..
ואין לי בעיה להחליף.. אבל השאלה היא האם התרגיל הזה הוא כל כך חשוב שפיתוח גוף שלא כדי להחליף אותו..

BodyKilo 21-05-08 20:36

מה נסגר איתך גבר?
תתחיל את הסקוואט בסמית' משין, יהיה לך הרבה יותר קל. (ואין דבר כזה שאתה לא יכול לעשות את זה בסמית' משין)
זה יבוא לך בקלות כבר.

bundy 21-05-08 20:38

אחי הבעיה שלי זה לא הכובד.. אין לי גמישות.. אני בכיף עשיתי ברגיל עם 40 קילו והמאמן אמר לי שאני לא עושה טוב וניסה ללמד אותי ולא הצלחתי.ץ בכל זאת המשכתי אבל אנשים התחילו להגיש לי שאני לא עושה טוב..
אם אני מחליף ללג פרס, זה לא יהרוס לי כלום?

BodyKilo 21-05-08 20:40

אחי, אין פה שום קשר לכובד או גמישות.
גם אם אין לך גמישות אתה יכול לעשות סקוואט בסמית' משין, תנסה אימון הבאה לעשות סקוואט בסמית' משין ואתה כבר תבין לבד.

וזה לא יהרוס לך כלום, פשוט חבל סתם לוותר על תרגיל כשאתה יכול לעשות אותו. (ואתה יכול)

Arnav_Kipod 21-05-08 20:47

כמו שאמרת סקוואט הוא תרגיל ממש טוב כי הוא עובד על הרבה קבוצות שרירים ביחד והוא דורש תנועה כמעט של הגוף,ככה שזה תרגיל שכיף לגדול איתו/לתוכו.
עכשיו סקווט/כמו דדליפט הוא תרגיל שיש אנשים שלא כיף/נוח/קשה לעשות,אבל זה קורא אצל כולם
לי אישית - המדריך הסביר את עניין הסקווט מלא פעמים,ואני עדיין מבקש ממנו שיסתכל עם אני עושה נכון..ככה שאל תוותר,גמישות לא גמישות כך תזמן,תעצבן את מדריך בחדר כושר שילמד ויסביר לך כי בסה"כ זה התפקיד שלו,תעשה גם משקלים קטנים,בשביל ללמוד את הטכניקה..כאילו משקלים זניחים ממש,אפילו תעשה רק עם המוט,אחרי שתלמד את הטקניכה תתחיל עם משקלים.
בהצלחה

bundy 21-05-08 20:49

תודה לכולם!
אני באמת צריך לעצבן תמדריכים יותר.. לא רק כוסיות מתאמנות:laughing:

Bullet 21-05-08 23:23

אל תעשה סקוואט בסמית משין... אם כבר אז תעשה לג פרס או האק סקוואט.
כל דבר, רק לא סמית משין.

שחר 22-05-08 10:40

אם יש לך בעיה של "להוציא את התחת" משיהו במכון אצלנו היה לו בעיה והוא שם כיסא מאחוריו ומישהו עוזר לו כאילו לשבת כל פעם שהוא ירד ...

noni 22-05-08 23:11

נראה לי שאתה לא מבצע נכון וגם אין לך הדרכה טובה במכון,סקווט זה לא תרגיל שדורש מעבר לגמישות בסיסית שאותה יש לכול אדם בריא.
תנסה לא לוותר עליו, אם ממש אין מצב אז לג פרס ממש עמוק או האק סקווט, או תנסה על הסמית'

שייקה 23-05-08 15:15

אתה יכול להחליף ל-לאנג'ים

toxicity 23-05-08 16:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שייקה
אתה יכול להחליף ל-לאנג'ים

זה שרירים ממש שונים עובדים בכל תרגיל

mishel27 23-05-08 16:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity

:ohmy:

ArschGesicht 23-05-08 18:36

סקוואט זה לא כזה קריטי..
דפוק לג פרסים \ האק סקווטים וזה לא כזה הבדל
אם אתה כ"כ דלוק עליו תמשיך לנסות

Sugarzaza 23-05-08 21:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ArschGesicht
סקוואט זה לא כזה קריטי..
דפוק לג פרסים \ האק סקווטים וזה לא כזה הבדל
אם אתה כ"כ דלוק עליו תמשיך לנסות

אם יש לך דדליפט ואין לך סקוואטים אבל יש עבודה על הרגליים בתרגיל מורכב כלשהו זה בסדר, אם אין דדליפט צריך להתעמק יותר בתכנית כדי באמת לבדוק

toxicity 23-05-08 21:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mishel27
:ohmy:

אני לא מבין למה לשים סמיילי אידיוטי במקום לר/שום תשובה
סקוואט מפעיל בעיקר את התחת ואת ה4 ראשי
לאנג'ים בעיקר את הירך האחורית
אז למה לתקוע סמיילי כזה מפגר לעזאזל?!?!

mishel27 23-05-08 21:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity

בשני התרגילים האגוניסט הוא הארבע ראשי ,סינרגיסטים עכוז גדול ,תאומים,סוליה, חיבליים(למאט ביספס פמוריס)גם זוקפי הגו בשני התרגילים עובדים איזומטרי.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:35.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ