ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   ניר קריצ'מן (לוחם שייטת) (https://israelbody.com/showthread.php?t=13418)

Desperado 03-07-07 00:55

ניר קריצ'מן (לוחם שייטת)

יצא לי לראות סרט על בחור לוחם שייטת שנהרג ב2002 הבחור הסתמן
כמפתח גוף(לא באדי בילדר,אך בהחלט גוף יפה)
אז נכנסתי לאתר שעשו לזכרו ובאמת זה שווה הצצה

http://video.google.com/videoplay?do...84508563141972

קטעי וידאו נחמדים

http://www.nir13.com/galleryframe-bag.html

כאן תמונות

כתוב שם גם שהוא לקח מקום 1 בלחיצת חזה (שכונתי כמובן) רק אני לא מוצא את זה.

באמת עצוב,נראה שהיה בחור מאוד טוב ואיכותי,העולם הפסיד

arbel2 03-07-07 01:03

כל לוחם שנופל זה עצוב
כי כל אדם הוא עולם ומלואו
במקרה הזה אנחנו יותר מתחברים כי הוא קשור יותר לתחום שלנו

הבחור הזה גבר שבגברים ,שעבר 22 חודשי הכשרה מפרכים ומתישים ששקולים לגהנום ,כדי שתהיה לו את הזכות להיקרא "לוחם שייטת"

יהי זכרו ברוך

IRON-MASS 03-07-07 01:10

תהי נשמתו צרורה בצרור החיים.
אמן.

VoRteX 03-07-07 01:11

גם אני צפיתי בסרט ששודר ביום הזיכרון על ניר קריצ'מן... כמעט סיימתי עם דמעות בעיניים.
יש לציין גם את מורן ורדי ז"ל, חברו לצוות של ניר קריצ'מן, שלאחר שנודע לו על מותו של ניר ועל פציעתו הקשה של מפק"צ בשייטת, החליט לחזור לצבא, סיים קורס קצינים והפך גם הוא למפק"צ בשייטת.
לאחר שנתיים ממותו של ניר, ורדי יצא עם הצוות שלו למבצע לכידת מבוקש בשכם, כאשר הם הגיעו ליעד, נפתחה עליהם אש והם ביקשו לירות טילים לעבר הבניין, אך כמובן קיבלו תשובה שלילית, לוחמי השייטת הסתערו על הבית ואחד מהלוחמים נפצע וזעק לעזרה, מורן הגיע אליו אך נפגע מאש המחבל ונהרג.

Desperado 03-07-07 01:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VoRteX
גם אני צפיתי בסרט ששודר ביום הזיכרון על ניר קריצ'מן... כמעט סיימתי עם דמעות בעיניים.
יש לציין גם את מורן ורדי ז"ל, חברו לצוות של ניר קריצ'מן, שלאחר שנודע לו על מותו של ניר ועל פציעתו הקשה של מפק"צ בשייטת, החליט לחזור לצבא, סיים קורס קצינים והפך גם הוא למפק"צ בשייטת.
לאחר שנתיים ממותו של ניר, ורדי יצא עם הצוות שלו למבצע לכידת מבוקש בשכם, כאשר הם הגיעו ליעד, נפתחה עליהם אש והם ביקשו לירות טילים לעבר הבניין, אך כמובן קיבלו תשובה שלילית, לוחמי השייטת הסתערו על הבית ואחד מהלוחמים נפצע וזעק לעזרה, מורן הגיע אליו אך נפגע מאש המחבל ונהרג.

נכון! גם מורן ורדי נהרג ב2004,אלו השנים שהשייטת ביקרו הרבה בשכם,

אני יגיד לך משהו,אני מרגיש ללוחמים האלה הרבה יותר מכבוד שכולם עושים להם
אני חושב שהאלה אנשים שבאמת ראוים להערצה ולהערכה אמיתית,
שנמצאים תחת סיכון עצום! באמת כל כך עצוב לי על המשפחות האלו

VoRteX 03-07-07 01:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Desperado
נכון! גם מורן ורדי נהרג ב2004,אלו השנים שהשייטת ביקרו הרבה בשכם,

אני יגיד לך משהו,אני מרגיש ללוחמים האלה הרבה יותר מכבוד שכולם עושים להם
אני חושב שהאלה אנשים שבאמת ראוים להערצה ולהערכה אמיתית,
שנמצאים תחת סיכון עצום! באמת כל כך עצוב לי על המשפחות האלו

כל לוחם שנהרג במטרה להגן על ארצו הוא מכובד ומבורך.
נזכור גם את רועי אורן, ארז אשכנזי, הראל מרמלשטיין ורענן קוממי (כולם מהשייטת) שנפלו במטרה להגן על ארצם במהלך אינתיפאדת אל־אקצה.

עוז20 03-07-07 01:22

כל חייל שהולך אני מרגיש שחלק מגופי הלך, ממש כואב לראות את זה

Desperado 03-07-07 01:22

...

arbel2 03-07-07 01:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Desperado
גם פתחתי את האשכול הזה כ"מחווה" לאשכול שגיל ניסים פתח

בוא לא נהרוס את הרעיון היפה של השרשור "יזכור " המאולתר הזה ,ונכניס לתוכו את הנושא של גיל.

Desperado 03-07-07 01:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2
בוא לא נהרוס את הרעיון היפה של השרשור "יזכור " המאולתר הזה ,ונכניס לתוכו את הנושא של גיל.

אתה צודק,פשוט ישב עליי,מצטער!

שומר החומות 03-07-07 01:34

אם תסתכלו על האנשים הללו מעבר לשמות, תשמעו סיפורים מהמשפחה והחברים, אתם תבינו איזה אנשים מדהימים היו כל אלו שהזכרתם כאן.
אנשים שפועלים בצניעות, נותנים את המקסימום בכל דבר שהם יכולים, ותמיד חושבים אך ורק על טובתם של אחרים.
אנשים שסיכנו את החיים שלהם יום יום במטרה להגן על מדינת ישראל ותושביה (נכון לגבי כל חייל קרבי באשר הוא), לתת בלי לרצות לקבל.
לא אשכח את המוטו של גל רודובסקי, שנפל באסון השייטת, "לא פורש", דבר שהחזיק אותי בהרבה רגעים קשים.
יהי זכרם וזכר כל חללי צה"ל ברוך.

PoweRule 03-07-07 01:38

אני לא מבין מי המפגר סלחו לי על הביטוי שהעלה את הסרטון הזה. אפשר לראות בבירור את הפנים של אלה שצנזרו. מאוד לא אחראי.

Desperado 03-07-07 01:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שומר החומות
אם תסתכלו על האנשים הללו מעבר לשמות, תשמעו סיפורים מהמשפחה והחברים, אתם תבינו איזה אנשים מדהימים היו כל אלו שהזכרתם כאן.
אנשים שפועלים בצניעות, נותנים את המקסימום בכל דבר שהם יכולים, ותמיד חושבים אך ורק על טובתם של אחרים.
אנשים שסיכנו את החיים שלהם יום יום במטרה להגן על מדינת ישראל ותושביה (נכון לגבי כל חייל קרבי באשר הוא), לתת בלי לרצות לקבל.
לא אשכח את המוטו של גל רודובסקי, שנפל באסון השייטת, "לא פורש", דבר שהחזיק אותי בהרבה רגעים קשים.

גדולה של אנשים

וגל רודובסקי: (מתוך האתר שלו)
המוטו של גל היה: "לא פורש" - וכך גם כתב ביום גיוסו על דלת ארון הבגדים שלו.
לאחר מותו ראה אור ספר הנצחה לזכרו, הנושא את השם: "לא פורש".
בן 20 היה גל במותו.

arbel2 03-07-07 01:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שומר החומות

וכל מילה בסלע

HHHEELLBBOOYY 03-07-07 15:24

בן אדם זהב

gog 03-07-07 15:31

אוקיי אפשר לומר שאני מכיר את ניר מקרוב (לא אישית אמנם) כי הוא בוגר תיכון חדרה, התיכון שאני מסיים בימים אלו.
ביום הזיכרון האחרון היה מוקדש כמעט אך ורק לו, וראינו סרטונים שלא מופיעים פה, אישיים של המשפחה ובאמת שהיה מצמרר ומעניין.
מהסיפורים הרבים ששמענו, ומהסרטים שראינו עליו ניתן לראות שהוא היה "שפיץ" בכל תחום שעסק בו, ולא בכדי הוא הגיע בצבא לאן שהגיע.

עוד נקודה, סתם כבדרך אגב, היה לו גוף חבל על הזמן, בתמונות שאנחנו ראינו הוא היה הרבה יותר גדול+חטוב, גוף של מתחרה כמעט.

Hodaya*L* 03-07-07 15:37

כמה שזה עצוב...

באמת בחור נראה..

Antonator1 03-07-07 15:39

בלי כל קשר שלזה שהוא ספורטאי תותח - חבל שהוא מת. אני מסוגל להרוג מישהו כשאני שומע על חיילי שייטת (חיים או מתים) שנשארים אנונימיים לגמרי ובתכלס לא נותנים להם את הכבוד שהם ראויים לו, בעוד שלאנשים כמו נינט, אושרי כהן, כוכבי האלופה סוג ת' האלה ומייקל לואיס מלקקים את התחת כל היום. תקלטו, כל יום יוצאת כתבה על בר רפאלי הזונה הזאת בזמן שחיילים כאלה נותנים את חייהם! לא עצוב?

zidan 03-07-07 15:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1
בלי כל קשר שלזה שהוא ספורטאי תותח - חבל שהוא מת. אני מסוגל להרוג מישהו כשאני שומע על חיילי שייטת (חיים או מתים) שנשארים אנונימיים לגמרי ובתכלס לא נותנים להם את הכבוד שהם ראויים לו, בעוד שלאנשים כמו נינט, אושרי כהן, כוכבי האלופה סוג ת' האלה ומייקל לואיס מלקקים את התחת כל היום. תקלטו, כל יום יוצאת כתבה על בר רפאלי הזונה הזאת בזמן שחיילים כאלה נותנים את חייהם! לא עצוב?

עצוב מאוד,אני כבר מזמן הפסקתי להתעניין בכל ה"סלב" האלה,אני לא יכול לסבול את כל הצהובונים והיתעסקות בחארות האלה,זה מביא להקיא..

Desperado 03-07-07 16:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי zidan
עצוב מאוד,אני כבר מזמן הפסקתי להתעניין בכל ה"סלב" האלה,אני לא יכול לסבול את כל הצהובונים והיתעסקות בחארות האלה,זה מביא להקיא..

אין מה לעשות זאת דרך העולם,העולם לא הוגן בכלל

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:33.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ