ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   interactive nutrition (https://israelbody.com/showthread.php?t=37587)

matanp1 21-07-08 20:34

interactive nutrition

שלום ברצוני לדעת האם תוספי התזונה של interactive nutrition מוכרים ואיכותיים?

ShaI^MymoN 22-07-08 00:31

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זאת חברה של יצרן ערבי קטן מקנדה(אני רציני לחלוטין) ,לא תמצא את המוצרים שלהם בשום אתר נורמאלי בעולם בטח לא בבודיבילדינג קום וכל השאר,סתם הביאו לארץ חלבון זול ולא מוכר אל תיפול בפח לך על חברה אמריקאית מוכרת.

KOKO16 22-07-08 01:13

אני קונה אצל הספק הראשי שלהם- מיסטר ביג בודי מלך החלבונים. אני קונה בסניף הראשי בקרית אתא וכל פעם הבעל הבית ממליץ לי על החברה. פעם אחרונה לקחתי אינטראקטיב והאבקה לא רעה בכלל (חוץ מהטעם המגעיל שנפלתי עליו -וניל, אבל יש עוד הרבה טעמים אחרים). סה"כ חברה לא רעה והמפרט של האבקת חלבון שלה יותר טוב מזה של אופטימום (פשוט הוא מותג). יש לי גם קריאטין טהור שלהם ואני מרוצה.
בגלל שעשיתי קנייה גם של אבקה וגם של קריאטין המוכר פינק אותי בשני חטיפי חלבון של החברה בטעם תות בחינם והם ממש טעימים!

shai224 22-07-08 01:28

וואלה אחי אני לא בדיוק יודע מה זאת החברה הזאת וגם לא מאמין שהרבה אנשים התנסו בה אבל לומר את האמת , השם לא כזה מושך אותי...)=

senate 22-07-08 01:47

לא חסר חברות שמצהירים על ערכים טובים משל אופטימום וצ'מפיון, הבעיה היא שאלו הצהרות כוזבות

בבדיקת מעבדה הם נופלות

KOKO16 22-07-08 14:29

דרך-אגב ישראלבודי עומדת להתחיל לשווק את החטיפי חלבון שלהם.

ShaI^MymoN 22-07-08 15:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shovevani (הודעה 590438)
לא חסר חברות שמצהירים על ערכים טובים משל אופטימום וצ'מפיון, הבעיה היא שאלו הצהרות כוזבות

בבדיקת מעבדה הם נופלות

צודק

מצחיק בכלל שמדברים על inter active,סתם חברה בלי שם לא נמכרת בשום אתר שמכבד את עצמו בארצות הברית ולא משווקת בארצות הברית בכלל חחחחחחחחחחחחחחח מרגיז איך כל פעם מביאים משהו חרא לארץ ומסבנים אותנו שזאת חברה טובה.
זה בדיוק כמו שיקחו את האבקה שמייצרים פה בארץ tsl ויביאו אותה למדינה אחרת ושם יספרו לאנשים שמדובר בחברה מעולה,בארץ היצור יודעים מה שווה החברה אבל במדינה אחרת אפשר לחרטט שהיא טובה.ככה מנסים לערבב אותנו שה inter active טובה חחחחחח

superguitar 22-07-08 15:20

לך על מוכרים
mrm,optimiom,champion,
ועוד..

ironman 22-07-08 20:12

חברה בסדר גמור כבר 12 שנה קיימת הם חיים בסרט שמה שלא נמכר באתר הזה הוא לא טוב.

ShaI^MymoN 24-07-08 17:48

:):):):) חייב לספר לכם קטע,חבר שלי קיבל חלבון של INTER ACTIVE חחח אמרתי לו אל תתלהב מהמחיר הנמוך כי הוא לא חלבון איכותי חח הוא לא שמע לי שתה אותו ורק כאבי בטן ושלשול יש לו ממנו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:lol::lol: ככה זה שקונים חלבון לא איכותי מיצרן שלא מוכר בכלל חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

denous 24-07-08 17:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ironman (הודעה 591122)
חברה בסדר גמור כבר 12 שנה קיימת הם חיים בסרט שמה שלא נמכר באתר הזה הוא לא טוב.

איזה שטויות...
Iss לא נמכר באתר הזה ואני תופס מהם חברה אולי הכי טובה שיש הקריאטין שלהם והחלבון שלהם לדעתי מצווינים...

ironman 24-07-08 17:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shai^mymon (הודעה 592603)
:):):):) חייב לספר לכם קטע,חבר שלי קיבל חלבון של inter active חחח אמרתי לו אל תתלהב מהמחיר הנמוך כי הוא לא חלבון איכותי חח הוא לא שמע לי שתה אותו ורק כאבי בטן ושלשול יש לו ממנו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:lol::lol: ככה זה שקונים חלבון לא איכותי מיצרן שלא מוכר בכלל חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה הקשר..הגוף שלו לא רגיל לחלבון עוד
יש כאילו מקבלים כאבי בטן ושילשולים מקראטין גם.

ironman 24-07-08 18:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי denous (הודעה 592605)
איזה שטויות...
Iss לא נמכר באתר הזה ואני תופס מהם חברה אולי הכי טובה שיש הקריאטין שלהם והחלבון שלהם לדעתי מצווינים...

אולי לא אתה אבל המושתלים דואגים לזה פה.
וכן iss חברה לא רעה וגם פה היו השמצות עליה אם תעשה חיפוש.

ShaI^MymoN 24-07-08 18:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ironman (הודעה 592611)
מה הקשר..הגוף שלו לא רגיל לחלבון עוד
יש כאילו מקבלים כאבי בטן ושילשולים מקראטין גם.

חחחחחחחחחחח איזה שטויות עד היום הוא שתה חלבון של חברות אחרות והכל היה בסדר גמור,יודע מה מגיע לו אמרתי לו אל תקנה חלבון של inter active והוא לא הקשיב חח עכשיו הוא הבין בדרך הקשה שזה חלבון לא איכותי ולכן נמכר בזול ועדיף להשקיע עוד כמה עשרות שקלים ולקנות חלבון מחברה מוכרת וטובה!! הוא לא היחיד שאני מכיר שלא מרוצה מהחלבון שלהם.

Yehuda-Benaim 24-07-08 18:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shai^mymon (הודעה 592616)
חחחחחחחחחחח איזה שטויות עד היום הוא שתה חלבון של חברות אחרות והכל היה בסדר גמור,יודע מה מגיע לו אמרתי לו אל תקנה חלבון של inter active והוא לא הקשיב חח עכשיו הוא הבין בדרך הקשה שזה חלבון לא איכותי ולכן נמכר בזול ועדיף להשקיע עוד כמה עשרות שקלים ולקנות חלבון מחברה מוכרת וטובה!! הוא לא היחיד שאני מכיר שלא מרוצה מהחלבון שלהם.

הלו מנייק קטן
אתה צודק רק אופטימום אחחח איזה חלבון אני הולך לישתות עכשיו

ShaI^MymoN 24-07-08 18:07

:) :)

ironman 24-07-08 18:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shai^mymon (הודעה 592616)

אין שום דבר נגד החברה הזו בתכלס ניסיתי רק תחלבון הרגיל שלהם פעם אחד וזהו ומה ישתנה כלום מה ירד לי השריר? לא! ולא היו לי שום תופעות כאילו. תשמע אני גם שתיתי את החלבון ללא טעם שבא בשק של 25 קילו מאיזה חברה בטיזנבי והרגשתי טוב לאורך כל התקופת שימוש וראיתי תוצאות.
כאילו הנקודה שלי זה כל חברה ומוצרי לכל חברה יש תחליף לסגנון מוצר שקיים בשוק וגם בעסק הזה המחירים נקבעים לפי מיתוג גם. אני למשל לא ישלם 10 שקל יותר על קראטין מונו של חברה אחרת אם אני משיג אותו יותר זול מחברה אחרת כאילו מה זה הופך אותו ללא טוב ממש לא.
למה חברה כמו מסקל טק משקיעה מיליונים בעיצוב פירסום ומיתוג של מוצריה אני חושב שהחברה הזו הכי משקיעה במוצריה והמחירים שלה בשמיים ומה מקבלים בתמורה לקניית השקרים שלה? חור בכיס
אז אל תהיו מושפעים יותר מידיי כי זה פסיכולוגיה מוכרים לך רגשות אתם הרי בוחרים תחלבון לפי האריזה והלוק והפירסום שלו וואי גי טלר איזה חיה(אגב היה פעם עם iss ).
ביום שהחברה הזו תיקח מפתח גוף מהטופ 10 אתם תרוצו לקנות תמוצרים שלהם ככה זה תראו אפילו אולטימט לקחו בסוף את מרקוס רול ושינתה את כל הלוק של הליין מוצרים שלה כסף עושה עבודה פה.

WEST $ SIDE 24-07-08 18:25

סתם עוד חברה , כמובן שאי אפשר להשוות אותה לאופטימום /צ'מפיון או mrm .

החלבון שלהם מגעיל , הגיינר שלהם מכיל יותר מדי סוכר ....

ShaI^MymoN 24-07-08 18:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי west $ side (הודעה 592646)
סתם עוד חברה , כמובן שאי אפשר להשוות אותה לאופטימום /צ'מפיון או mrm .

החלבון שלהם מגעיל , הגיינר שלהם מכיל יותר מדי סוכר ....

צודק,לא אחד ולא שתיים שמעתי שמבואסים מאד מחלבון inter active שקנו,שלשולים,כאבי בטן...חבל על הכסף...

superguitar 24-07-08 19:16

פשוט תלכו על המוכרים וזהו ותהיו בטוחים....מה קשה.??

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:10.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ