ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   מתחרים לפני תחרות (https://israelbody.com/showthread.php?t=51874)

katler 06-04-09 21:55

מתחרים לפני תחרות

למה תמיד לפני תחרות המתפתחי גוף מתחילים לטחון הרבה אוכל?

מה זה נותן להם?

ומה בדיוק עושים המתחרים בתחרות אני לא ממש הבנתי אשמח אם תסבירו לי

haim15 06-04-09 22:44

מתחרים חח מה הם עושים, בדרך כלל בכל תחרות יש לכל מתחרה מופע פוזינג שהוא מציג את עצמו בדרך הכי טובה שהוא יכול

Max90kg 06-04-09 22:48

מי אמר לך שבדיוק לפני תחרות הם מתחילים לטחון הרבה אוכל?

Cortex 06-04-09 22:55

נראלי הוא מתכוון לתקופת האוף סיזן

jfolk 06-04-09 23:04

לפני שהם עולים לבמה הם אוכלים הרבה פחממות כדי להראות מראה יותר גדול זה נקראה העמסה

katler 06-04-09 23:15

אה אוקיי תודה רבה

haim15 07-04-09 10:15

נראלי שאתה מתכוון לאחר התחרות שכל המתחרים פשוט טוחנים מכל טוב! זה נקרא צ'יט שמקובל בדרך כלל ע"י המתחרים לאחר תחרות

doldol360 07-04-09 10:42

הם עושים את זה בעיקר כדי שהוורידים יראו גדולים יותר בכלל הנוכחות של הסוכרים בדם וכל ההורמונים שמופרשים כמו אינסולין.
דרך אגב עשו בדיקה על זה וגילו שזה לא משפיע על הקייפים.

Holy_Templar 07-04-09 11:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי doldol360 (הודעה 801772)
הם עושים את זה בעיקר כדי שהוורידים יראו גדולים יותר בכלל הנוכחות של הסוכרים בדם וכל ההורמונים שמופרשים כמו אינסולין.
דרך אגב עשו בדיקה על זה וגילו שזה לא משפיע על הקייפים.

קייפים ?

LoveToBe 07-04-09 11:55

נראה לי הוא התכוון הקיפים..

ניגרי ענק 07-04-09 12:00

יש הרבה חילוקי דעות לגבי העמסת פחמימות, לא מעט מפתחי גוף טוענים שההעמסה לא מיטיבה עימם, ובנוסף יכול לקרות מצב שפעם אחת העמסה תעבוד מעולה ושנה אחר כך היא תעבוד גרוע כי הרי הגוף גם כן משתנה, ולא דומה מצב בו העמסת פחמימות על מאסת גוף של 70 קילו למצב בו ביצעת העמסה על מסה של 80 (בהנחה שמדברים על אותו מפתח גוף כמובן), בעקרון זה ניסוי ותהייה, אי אפשר ממש לדעת עד היום עצמו.
בהרצאה שלו בראנץ' וורן אמר שהוא לא מציע לעשות "דברים משוגעים", אבל לעומת זאת אני מכיר מפתח גוף, אחד הטובים בישראל, שאכל לפני תחרות דאבל מקרויאל עם צ'יפס וקולה והיה נראה מדהים על הבמה.
מפתח גוף אחר, גם כן מהצמרת שבצמרת בפיתוח הגוף הישראלי נהג לספר שהוא עושה העמסה עם עוגות רטובות(אני לוקח בערבון מוגבל את האמירה הזאת)!
ואכן מחקרים מצאו שהקפי הגוף לא משתנים בכלל אחרי העמסה, אבל יש מפתחי גוף שיישבעו לכם באבא שלהם שהם מרגישים הרבה יותר גדולים, ושום מחקר לא ישכנע אותם אחרת.
כמובן שגם פסיכולוגיה משחקת תפקיד, אבל מה רע בפסיכולוגיה? הרי ספורטאי שמרגיש טוב על הבמה, יש לו יתרון.
בקיצור זה דיון מאוד מורכב שעד היום אי אפשר לקבע מסקנות חד משמעיות לגביו.

bodybuilding4everr 07-04-09 13:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 801811)
יש הרבה חילוקי דעות לגבי העמסת פחמימות, לא מעט מפתחי גוף טוענים שההעמסה לא מיטיבה עימם, ובנוסף יכול לקרות מצב שפעם אחת העמסה תעבוד מעולה ושנה אחר כך היא תעבוד גרוע כי הרי הגוף גם כן משתנה, ולא דומה מצב בו העמסת פחמימות על מאסת גוף של 70 קילו למצב בו ביצעת העמסה על מסה של 80 (בהנחה שמדברים על אותו מפתח גוף כמובן), בעקרון זה ניסוי ותהייה, אי אפשר ממש לדעת עד היום עצמו.
בהרצאה שלו בראנץ' וורן אמר שהוא לא מציע לעשות "דברים משוגעים", אבל לעומת זאת אני מכיר מפתח גוף, אחד הטובים בישראל, שאכל לפני תחרות דאבל מקרויאל עם צ'יפס וקולה והיה נראה מדהים על הבמה.
מפתח גוף אחר, גם כן מהצמרת שבצמרת בפיתוח הגוף הישראלי נהג לספר שהוא עושה העמסה עם עוגות רטובות(אני לוקח בערבון מוגבל את האמירה הזאת)!
ואכן מחקרים מצאו שהקפי הגוף לא משתנים בכלל אחרי העמסה, אבל יש מפתחי גוף שיישבעו לכם באבא שלהם שהם מרגישים הרבה יותר גדולים, ושום מחקר לא ישכנע אותם אחרת.
כמובן שגם פסיכולוגיה משחקת תפקיד, אבל מה רע בפסיכולוגיה? הרי ספורטאי שמרגיש טוב על הבמה, יש לו יתרון.
בקיצור זה דיון מאוד מורכב שעד היום אי אפשר לקבע מסקנות חד משמעיות לגביו.

אני לא מתחרה או משהו אבל שאני עושה את זה אני מרגיש ונראה גדול יותר לדעתי...
אני מרגיש מנוח כזה....

ויש לי בדיקה בשביל כולנו,בארוחת ליל הסדר תפציצו,תטחנו ואז לכול למראה בשירותים
אחריי שטחנתם מלאאא ותראו איך אתם נראים,אני מאמין ש90% מהאנשים ייראו הרבה יותר גדולים ו"מנופחים":shok1: XD<<

Amit32 07-04-09 13:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bodybuilding4everr (הודעה 801847)
אני לא מתחרה או משהו אבל שאני עושה את זה אני מרגיש ונראה גדול יותר לדעתי...
אני מרגיש מנוח כזה....

ויש לי בדיקה בשביל כולנו,בארוחת ליל הסדר תפציצו,תטחנו ואז לכול למראה בשירותים
אחריי שטחנתם מלאאא ותראו איך אתם נראים,אני מאמין ש90% מהאנשים ייראו הרבה יותר גדולים ו"מנופחים":shok1: Xd<<

ואז הבנות ייכנסו יתפסו את התחת אחרי הארוחה ויגידו "ידעתי שאני לא צריכה לאכול בישיבה!"

goldBEN 07-04-09 13:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי amit32 (הודעה 801851)
ואז הבנות ייכנסו יתפסו את התחת אחרי הארוחה ויגידו "ידעתי שאני לא צריכה לאכול בישיבה!"

חחחחחחחחחחחחח!!!!
שוביניסט שכמותך!!!

hypertrophy 08-04-09 03:01

האמת שכל מי שעשה קראב סייקלינג יכול לדווח שביום ההעמסה הוא מרגיש כמו בלון שניפחו מחדש.....מרגישים יותר נפוחים השרירים מרגישים יותר מלאים
אני מאמין שמשה יוכל לאמת זאת אם יש דבר שנקרא פאמפ אינסוליני [מין הסתם היקפים לא יעלו אבל השריר יראה חיי יותר]

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:51.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ