ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   חיבור של כמה תוספים , מה דעתכם? (https://israelbody.com/showthread.php?t=4037)

אליאב קרייסלר 04-01-07 18:18

חיבור של כמה תוספים , מה דעתכם?

אהלן , עוד חודשיים וחצי פורים ובא לי לתת איזה פוש קטן ולהפתיע :

http://www.mass-system.com/myweb.php?hls=10177

מה דעתכם?

נ.ב - אין פה כוונה לפרסם מוצרים מתחרים , אני פשוט שואל על השילוב ביניהם...:jockey:
תודה.

Moshe 04-01-07 18:21

מעניין אותי מה רושמים בספר אם תקנה את הערכה אשמח את תסרוק אם יש דברים מעניינים :)
בכל מקרה נראה מרשים , בטח המחיר בהתאם

Antonator1 04-01-07 18:23

זה יעני כמה סוגי תוספים בקופסה אחת או משהו?

jonathan 04-01-07 18:24

לא הבנתי מה השילוב..לא כתוב

אליאב קרייסלר 04-01-07 18:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1
זה יעני כמה סוגי תוספים בקופסה אחת או משהו?

זה עם 3 מוצרים

1) ANAVOL - creatine , glutamine , citrulline
2) AMINOVOL - חומצות אמינו ועוד כמה...
3) NITRO T3

תפשפש קצת באתר יש שם המון מידע על כל הדברים האלו , כמה אנשים סיפרו שזה משהו חזק ביותר אז חשבתי לנסות ככה עד פורים אני יקבל הפצצה :]

Bullet 04-01-07 18:43

תגיד לי אליאב, למה אתה מבזבז כ"כ הרבה כסף על המוצרים האלו? המחיר בכלל לא שווה את התועלת תאמין לי...

אליאב קרייסלר 04-01-07 19:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
תגיד לי אליאב, למה אתה מבזבז כ"כ הרבה כסף על המוצרים האלו? המחיר בכלל לא שווה את התועלת תאמין לי...

''מבזבז'' בפועל חחחחחח הרגת אותי הרגע...
אממ לא יודע אני מאמין שאני כנראה רוצה לנסות את הדברים השוליים והקטנים לפני שאני מגיע לדברים הרציניים...:ph34r:
אני רוצה לדעת שכל דרך אפשרית לגדול אני מנצל ובודק,יש מוצרים טובים יותר ויש טובים פחות...
אני לא מפסיד שום דבר חוץ מכסף שבא והולך כמו תמיד

Bullet 04-01-07 19:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
אממ לא יודע אני מאמין שאני כנראה רוצה לנסות את הדברים השוליים והקטנים לפני שאני מגיע לדברים הרציניים...:ph34r:
אני רוצה לדעת שכל דרך אפשרית לגדול אני מנצל ובודק,יש מוצרים טובים יותר ויש טובים פחות...

אם אתה מתכוון להגיע לדברים הרציניים אז למה לא לקפוץ אליהם ישר?

m0she 04-01-07 20:55

למה מתחילים ללמוד ביסודי ולא באוניברסיטה?
או בפסיכומטרית: למה להתפרץ לדלת פתוחה?

Bullet 04-01-07 20:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
למה מתחילים ללמוד ביסודי ולא באוניברסיטה?
או בפסיכומטרית: למה להתפרץ לדלת פתוחה?

אבל אם הייתה לך האפשרות להתחיל ללמוד באוני', והיית מוכן לזה מבחינת דרישות של ידע וכו' אני בטוח שלא היית הולך לבית הספר.

sustanon 04-01-07 21:05

ציטוט:

תגיד לי בן כמה אתה שאתה רוצה "דברים רציניים"?

THE_JUGGERNAUT 04-01-07 21:20

ציטוט:

אבל אם הייתה לך האפשרות להתחיל ללמוד באוני', והיית מוכן לזה מבחינת דרישות של ידע וכו' אני בטוח שלא היית הולך לבית הספר.

חחחחחחחחחחחח

איך הגענו מחומרים לזה...

Bullet 04-01-07 21:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי THE_JUGGERNAUT
חחחחחחחחחחחח

איך הגענו מחומרים לזה...

משה גרר אותי לזה, הוא חושב שהוא כזה מגניב עם הלשון הפסיכומטרית שלו

m0she 04-01-07 21:41

לא , אני חושב שאתה נסחף עם הגישה של "יאלה בואו ניקח חומרים , גם ככה זה יקרה בסוף". יש הרבה שלבים לפני שנכנסים לעולם הזה , צריכים להיות מאוד מוכנים מנטלית ופיזית , וחבל סתם לקפוץ מעל הפופיק. אין שום דבר רע בקריאטין וקצת חומרים שמוסיפים במשהו לעצימות של האימון , לא חייבים לקחת רק טסטוסטרון בתור תוסף.
כמו להביא תותח לקרב אגרוף..

THE_JUGGERNAUT 04-01-07 21:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
לקפוץ מעל הפופיק

לא זכור לי שזה היה במילון של אנקורי לפסיכומטרי....:1eye:

Nimrod 04-01-07 22:03

אני מסכים עם בולט..
ביזבוז כסף כל השטויות האלו, אבקת חלבון, קריאטין נקי, אולי חומצות אמינו בחיטוב וקפאין לא צריך יותר.
אתה רוצה יותר ? תעשה סייקלים, רק תעשה אותם נכון לא מה שהסוחר ממליץ ותתנקה כמו שצריך.

אליאב קרייסלר 04-01-07 22:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Nimrod
אני מסכים עם בולט..
ביזבוז כסף כל השטויות האלו, אבקת חלבון, קריאטין נקי, אולי חומצות אמינו בחיטוב וקפאין לא צריך יותר.
אתה רוצה יותר ? תעשה סייקלים, רק תעשה אותם נכון לא מה שהסוחר ממליץ ותתנקה כמו שצריך.

סמוך עליי מותק שאני בקשר מצויין ויש לי הרבה חברים קרובים שלי שהם משתמשים בחומרים (אני מדבר על אנשים בני למעלה מ30 גם , לא רק ילדים) אין לי מושג איך הגעתם לזה שאני רוצה להתחיל עם סייקלים בגיל הזה , אני מתכוון להתחיל רק מגיל 22-23 , בכל מקרה אני נהנה לבזבז את הכסף שלי על דברים שעוזרים לי לגדול, עד היום בזבזתי כסף על המון ''שטויות'' או איך שלא תקראו לזה ואף פעם לא ממש התאכזבתי.

אם כבר קראתם לתוספים להנל/שילוב התוספים להנל שטויות , למה שלא תנסחו ותסבירו למה?

אליאב קרייסלר 04-01-07 22:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sustanon
תגיד לי בן כמה אתה שאתה רוצה "דברים רציניים"?

אני עוד רק בן 16 ולא רוצה שום דבר בינתיים וגם אם אני ארצה אתה יכול לסמוך על זה
שיש לי מאיפה וממי לקבל עצות מקצועיות בנושא ,
אני אתחיל רק בגיל מאוחר יותר , בינתיים אני הולך על דברים קטנים ואחרים...
שוב - אולי תסבירו למה נראה לכם ששילוב התוספים להנל אלה שטויות?

אליאב קרייסלר 04-01-07 22:11

ציטוט:

אם אתה מתכוון להגיע לדברים הרציניים אז למה לא לקפוץ אליהם ישר?

כי זה לא חכם :jockey:

Nimrod 04-01-07 22:15

ציטוט:

סמוך עליי מותק שאני בקשר מצויין ויש לי הרבה חברים קרובים שלי שהם משתמשים בחומרים (אני מדבר על אנשים בני למעלה מ30 גם , לא רק ילדים) אין לי מושג איך הגעתם לזה שאני רוצה להתחיל עם סייקלים בגיל הזה , אני מתכוון להתחיל רק מגיל 22-23 , בכל מקרה אני נהנה לבזבז את הכסף שלי על דברים שעוזרים לי לגדול, עד היום בזבזתי כסף על המון ''שטויות'' או איך שלא תקראו לזה ואף פעם לא ממש התאכזבתי.

אם כבר קראתם לתוספים להנל/שילוב התוספים להנל שטויות , למה שלא תנסחו ותסבירו למה?

כי אין הוכחה אחרת.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:37.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ