ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   תזכורת חשובה למתחרים ולאורחים המגיעים למר ישראל 2008 של איגוד נאבא ביום חמישי רבותי!! (https://israelbody.com/showthread.php?t=39620)

Pro_XXL 25-08-08 00:37

תזכורת חשובה למתחרים ולאורחים המגיעים למר ישראל 2008 של איגוד נאבא ביום חמישי רבותי!!

ההודעה לקוחה מהאתר של נאבא ישראל

הינה הקישור:
http://www.nabba.co.il/nabba_international__inhalt.htm

חברים יקרים
רציתי רק להעלות מס נקודות למחשבה : התחרות נערכת ביום חמישי שהוא יום די עמוס בכבישים, לאלו שבאים מכיוון תל אביב אנא צאו לכיוון הקריות בשעה מוקדמת, הייתי אומר משהו כמו ארבע וחצי, כדי שתוכלו ליהנות מהבזאר שייערך בלובי האולם ולפגוש חברים לפני תחילת התחרות.

התחרות תתחיל בשעה שבע וחצי.
אנא אל תאחרו, הדלתות נסגרות בשמונה.

פתיחות הקופות לכרטיסים 18:00 בערב !

אנא הגיעו מוקדם לרכישת מקום טוב

מאחל לנו תחרות מהנה

תודה רבה למר עולם 3 פעמים ומארגן התחרות מר אלי האנה היקר שהולך להעמיד לנו אירוע נפלא שכזה:sbb4:אלי אתה מלך אחי:sbb4::sbb4:

חבר'ה תיתיחסו להודעה הזאת ברצינות הולכים להגיע הרבה אנשים כדאי מאוד להקדים ולקנות כרטיסים וגם עדיף לדעתי להזמין מראש שלא תגידו לא ידעתי לא שמעתי!זה לא סתם עוד תחרות פשוטה של אשר פריג' זה מר ישראל של איגוד נאבא והאולם יהיה מלא עד אפס מקום!שנה שעברה אנשים הגיעו למצב שהם נכנסו כדי לשבת על המדרגות מרוב שהיה מפוצץ וכל כיסא שהתפנה קפצו עליו איזה 10 אנשים בניסיון לתפוס אותו ככה שקחו את זה לצומת ליבכם.

אבא שלי הזמין כבר 15 כרטיסים מראש כל כבר 3 פעמים כל פעם רצו עוד קרובי משפחה שלי ומקרים להגיע וצלצל להזמין עוד:):jockey::clap:

נ.ב
מי שלא הולך להגיע שיחסוך לעצמו תגובה כמו "טוב אני לא מגיע גם ככה" או שטות מהסוג הזה.

arbel2 25-08-08 00:39

יאללה בלאגן
יהיה כיף חבל על הזמן ביום חמישי !

Cortex 25-08-08 01:52

יאללה כבר הזמן לא זז !

Fiberglass 25-08-08 02:18

אם לא יהיו הפתעות אני שם

goldBEN 25-08-08 02:33

כוסעמק בוא כבר למסנג'ר יגידול...!

Muscle-Man 25-08-08 04:58

אני ורן שם בעזרת ה' יתברך :p נצטלם עם אלי הענק :]

Muscle-Man 25-08-08 04:58

זה יוצא בימים של הווליום אבל אני חוזר יום רביעי בערב רק בישביל התחרות :p

The Sun 25-08-08 09:01

נתראה שם!
בהצלחה לגלעד, לניגרי ולגדי טרוני !!!!!!

Raffib 25-08-08 10:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pro_xxl (הודעה 623206)
ההודעה לקוחה מהאתר של נאבא ישראל

הינה הקישור:
http://www.nabba.co.il/nabba_international__inhalt.htm

חברים יקרים
רציתי רק להעלות מס נקודות למחשבה : התחרות נערכת ביום חמישי שהוא יום די עמוס בכבישים, לאלו שבאים מכיוון תל אביב אנא צאו לכיוון הקריות בשעה מוקדמת, הייתי אומר משהו כמו ארבע וחצי, כדי שתוכלו ליהנות מהבזאר שייערך בלובי האולם ולפגוש חברים לפני תחילת התחרות.

התחרות תתחיל בשעה שבע וחצי.
אנא אל תאחרו, הדלתות נסגרות בשמונה.

פתיחות הקופות לכרטיסים 18:00 בערב !

אנא הגיעו מוקדם לרכישת מקום טוב

מאחל לנו תחרות מהנה

תודה רבה למר עולם 3 פעמים ומארגן התחרות מר אלי האנה היקר שהולך להעמיד לנו אירוע נפלא שכזה:sbb4:אלי אתה מלך אחי:sbb4::sbb4:

חבר'ה תיתיחסו להודעה הזאת ברצינות הולכים להגיע הרבה אנשים כדאי מאוד להקדים ולקנות כרטיסים וגם עדיף לדעתי להזמין מראש שלא תגידו לא ידעתי לא שמעתי!זה לא סתם עוד תחרות פשוטה של אשר פריג' זה מר ישראל של איגוד נאבא והאולם יהיה מלא עד אפס מקום!שנה שעברה אנשים הגיעו למצב שהם נכנסו כדי לשבת על המדרגות מרוב שהיה מפוצץ וכל כיסא שהתפנה קפצו עליו איזה 10 אנשים בניסיון לתפוס אותו ככה שקחו את זה לצומת ליבכם.

אבא שלי הזמין כבר 15 כרטיסים מראש כל כבר 3 פעמים כל פעם רצו עוד קרובי משפחה שלי ומקרים להגיע וצלצל להזמין עוד:):jockey::clap:

נ.ב
מי שלא הולך להגיע שיחסוך לעצמו תגובה כמו "טוב אני לא מגיע גם ככה" או שטות מהסוג הזה.

תגיד איפה אפשר להזמין כרטיסים, אני רוצה גם להזמין לחברים ?
תודה.

ניגרי ענק 25-08-08 10:41

דיברתי עכשיו עם אמנון, הכל מוכן, אתם תראו השנה תחרות ברמת ארגון חסרת תקדים.
הודעה לחברי המתחרים: אנא תדאגו להצטייד בגומיות ו או משקולות יד (דאמבלים) כיוון שבחדר החימום לא יהיה ציוד.
לעומת זאת החדרים מרווחים, ויש בהם מראות, כפי שצריך להיות, ככה שיש לנו את התנאים, ואני מאמין שנתחלק בציוד ונסתדר.
ביום הזה כולם אחים.
בהמשך לשיחה קודמת שלי עם אמנון לגבי אישור למתחרים להכניס לחימום שותף שיסייע, נאמר לי בפירוש שהכל יהיה בסדר, האיגוד כמו תמיד יתחשב בנו, בניגוד לפרטיה שמתרחשת באיגוד השני.
ליבי ליבי עם המתחרים שהולכים לעבור את הויהדלרוזה של אדון פריג', עם כל החבילה שכוללת צעקות, השפלות, גביית כסף, והופעה במגרש כדורסל, רחוק מהעין רחוק מהלב, היכן שהצופים נזקקים למשקפות תיאטרון כדי להבחין עם מתחרה חטוב או לא חטוב (אגב אם כבר מגרש כדורסל, אם אני אזרוק כדור מהיציע יש מצב לאיזה דאנק?).
אשר מותק שלי, אתה אוכל כעת את הלב מפני שלעולם לא תוכל לתבוע אותי, תשאל את ידידך עו"ד רשף (שאני אגב מעריך אותו מאוד) הוא יגיד לך שאין שום לשון הרע בהודעות שלי.
לא מפחידים **** עם זין, במסגרת המקצוע שלי אני עברתי מספיק קורסים בנושא תביעות דיבה, כל מילה שלי היא "אמת דיברתי", ואין לך מה לעשות.
ועוד משהו: פעם הבאה כשאתה מתקשר למתחרים באזור טבריה ומציע להם להתחרות אצלך, תחשוב קצת ותוכל לחסוך את עלות השיחה.
כל טברייני שרק חושב על להתחרות, עובר קודם כל דרכי.
אני אפנה את כולם תמיד רק לנאבא, מפני שאין לי עניין לראות אנשים מושפלים ומרוששים אחרי כל הגיהנום הזה של הכנה לתחרות.

Raffib 25-08-08 10:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 623369)
דיברתי עכשיו עם אמנון, הכל מוכן, אתם תראו השנה תחרות ברמת ארגון חסרת תקדים.
הודעה לחברי המתחרים: אנא תדאגו להצטייד בגומיות ו או משקולות יד (דאמבלים) כיוון שבחדר החימום לא יהיה ציוד.
לעומת זאת החדרים מרווחים, ויש בהם מראות, כפי שצריך להיות, ככה שיש לנו את התנאים, ואני מאמין שנתחלק בציוד ונסתדר.
ביום הזה כולם אחים.
בהמשך לשיחה קודמת שלי עם אמנון לגבי אישור למתחרים להכניס לחימום שותף שיסייע, נאמר לי בפירוש שהכל יהיה בסדר, האיגוד כמו תמיד יתחשב בנו, בניגוד לפרטיה שמתרחשת באיגוד השני.
ליבי ליבי עם המתחרים שהולכים לעבור את הויהדלרוזה של אדון פריג', עם כל החבילה שכוללת צעקות, השפלות, גביית כסף, והופעה במגרש כדורסל, רחוק מהעין רחוק מהלב, היכן שהצופים נזקקים למשקפות תיאטרון כדי להבחין עם מתחרה חטוב או לא חטוב (אגב אם כבר מגרש כדורסל, אם אני אזרוק כדור מהיציע יש מצב לאיזה דאנק?).
אשר מותק שלי, אתה אוכל כעת את הלב מפני שלעולם לא תוכל לתבוע אותי, תשאל את ידידך עו"ד רשף (שאני אגב מעריך אותו מאוד) הוא יגיד לך שאין שום לשון הרע בהודעות שלי.
לא מפחידים **** עם זין, במסגרת המקצוע שלי אני עברתי מספיק קורסים בנושא תביעות דיבה, כל מילה שלי היא "אמת דיברתי", ואין לך מה לעשות.
ועוד משהו: פעם הבאה כשאתה מתקשר למתחרים באזור טבריה ומציע להם להתחרות אצלך, תחשוב קצת ותוכל לחסוך את עלות השיחה.
כל טברייני שרק חושב על להתחרות, עובר קודם כל דרכי.
אני אפנה את כולם תמיד רק לנאבא, מפני שאין לי עניין לראות אנשים מושפלים ומרוששים אחרי כל הגיהנום הזה של הכנה לתחרות.

תודה רבה על העידכון.
תגיד, איך אני מזמין כרטיסים ? יש לך מושג ?
תודה.

Dr. Muscle 25-08-08 10:50

חברים שיהיה בהצלחה.
קצת חבל לי ההודעה שאחרי 8 תסגר הכניסה, כמה שאני לא אנסה לצאת מוקדם, יש לי עבודה, ויש אנשים שמגיעים גם בתחבורה ציבורית והם יתקשו לעמוד בשעה "פיקס". אדון עומר, אם ייצא לך לדבר עם אמנון תעביר אליו בבקשה את המסר הזה, לא יקרה שום רע אם אנשים יכנסו בשקט ובנימוס גם אחרי התחלת התחרות.
יהיה לי חבל מאד לנסוע עד חיפה, ישר מהעבודה בלי לעבור בבית, ובסוף להתקע בחוץ.

sandrik 25-08-08 10:57

חבר'ה מהדרום איך אתם חוזרים???רכבת אחרונה מקריית חיים זה 20:30 לכיוון ת"א.

Raffib 25-08-08 11:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dr. Muscle (הודעה 623373)
חברים שיהיה בהצלחה.
קצת חבל לי ההודעה שאחרי 8 תסגר הכניסה, כמה שאני לא אנסה לצאת מוקדם, יש לי עבודה, ויש אנשים שמגיעים גם בתחבורה ציבורית והם יתקשו לעמוד בשעה "פיקס". אדון עומר, אם ייצא לך לדבר עם אמנון תעביר אליו בבקשה את המסר הזה, לא יקרה שום רע אם אנשים יכנסו בשקט ובנימוס גם אחרי התחלת התחרות.
יהיה לי חבל מאד לנסוע עד חיפה, ישר מהעבודה בלי לעבור בבית, ובסוף להתקע בחוץ.

אני לא חושב שיש מה לילחץ, גם שנה שעברה ההוראות היו זהות, וגם מי שהגיע אחרי 08:00 הצליח להכנס.
התחרות לא תתחיל לדעתי לפני 20:30. גם שנה שעברה זה היה ככה.

ודרך אגב למרות מה שאומרים פה, שנה שעברה האולם לא היה מלא עד אפס מקום, היו מספיק מקומות ישיבה (אומנם בחלקים הרחוקים, אבל היו).
בכל מקרה אם תהיה תפוסה כמו שנה שעברה באולם אז המצב יהיה מצויין.

תודה מראש לכל הבאים לעודד אותנו :)
בהצלחה לכל המתחרים.

ניגרי ענק 25-08-08 11:08

אלון הסר דאגה מליבך, אתה לא תישאר בחוץ.
רפי יה כוכב בינלאומי...דבר איתי היום בערב.

Dr. Muscle 25-08-08 11:14

סמוך ובטוח על מילתך... חששתי מהסדר המופתי שמנסים להנהיג, יכול להיות שוק בשבילי אחרי שאני רגיל לתחרויות ה ifbb :) תודה.

ניגרי ענק 25-08-08 11:21

יש רצוי ויש מצוי.
דבר נכון הוא לבקש מהקהל להגיע מוקדם, אבל סמוך על ההגיון של הנהלת נאבא, שהם לא יהרגו אף אחד שיגיע קצת אחרי ויכנס לאולם בשקט.

Holy_Templar 25-08-08 11:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 623383)
יש רצוי ויש מצוי.
דבר נכון הוא לבקש מהקהל להגיע מוקדם, אבל סמוך על ההגיון של הנהלת נאבא, שהם לא יהרגו אף אחד שיגיע קצת אחרי ויכנס לאולם בשקט.

מצויין :)

hasman90 25-08-08 13:34

מה בסוף בקשר לערוץ 5 ? זה ישודר או לא ?

superguitar 25-08-08 13:38

באתי להגיד רק שבהצלחה לכל המתחרים!!!!!!!!!!!!!!!! תראו רק אששש בעיניים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:43.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ