ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   נשיקות (https://israelbody.com/showthread.php?t=1639)

דור לוין 29-10-06 16:27

נשיקות

שאלה שרצה אצלי בכיתה היום חחח:)

איך מישהו או מישהי ש"מנשקים טוב" מנשקים? סתומרת, מה סתומרת מנשק טוב?

Psychopath 29-10-06 16:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי דור לוין

רק מניסיון לומדים בחור

עצוב מאוד שזה מה שרץ אצלכם בכיתה.

פעם אני וחבר שלי היינו סופרים צירפותים.. עד לכיתה ט' שעכשיו סופרים זיונים וזאת כבר תורה מסיני למרות שלפעמים מה שצריך זה רק רגש

בקיצור, תהיה עדין עם הבחורה תשחק עם הלשון תן זוויות עם השפתיים וזה הכל.

ran7 29-10-06 16:31

ציטוט:

אתה כיתה ו או ז' נכון?

דור לוין 29-10-06 16:38

חחחחחח אני כיתה י'ב
וזה הבנות אצלינו התחילו לדבר על מי מנשק הכי טוב בשכבה חחח

Psychopath
ש לנו ילדה בשכבה אני וחבר שלי עושים תחרות מי מזיין אותה יותר פעמים.. בנתיים זה 4-3 לו חחחח

ran7 29-10-06 16:38

ציטוט:

חחחחחח אני כיתה י'ב

Psychopath vbmenu_register("postmenu_169523", true);
ש לנו ילדה בשכבה אני וחבר שלי עושים תחרות מי מזיין אותה יותר פעמים.. בנתיים זה 4-3 לו :):):):)

חחחחחחחחחחח:jockey: :jockey: :jockey:

Psychopath 29-10-06 16:40

ציטוט:

חחחחחח אני כיתה י'ב

Psychopath
ש לנו ילדה בשכבה אני וחבר שלי עושים תחרות מי מזיין אותה יותר פעמים.. בנתיים זה 4-3 לו :):):):)

אה חחח טעות שלי!
:whistle:

Psychopath 29-10-06 16:43

אגב בקשר לשאלה שלך
זה תלוי אם זה נישוק עצבני של משחק מקדים או נשיקה ראשונה עם בחורה אשכנזייה.

Nimrod 29-10-06 16:44

ציטוט:

מה זה אתה בכיתה ו'?

עלאק בי'ב ועלאק אתה וחסר שלך עושים תחרות.
שאמא שלי תמות אם אי פעם זיינת, או שאתה מעל כיתה ח', או שהתנשקת עם יותר מ5 בנות שונות, אתה ילד בכיתה ו-ז או חתניק לא מפותח ובעיקר משועמם.

P-a-n-1-c 29-10-06 16:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Nimrod
מה זה אתה בכיתה ו'?

שאמא שלי תמות אם אי פעם זיינת, או שאתה מעל כיתה ח', או שהתנשקת עם יותר מ5 בנות שונות, אתה ילד בכיתה ו-ז או חתניק לא מפותח ובעיקר משועמם.

מה אתה מתוסכל?
מה אתה יוצא עליו?

דור לוין 29-10-06 17:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Nimrod
מה זה אתה בכיתה ו'?

נראה לי אתה זה שלא הזדיינת ולא התנשקת עם יותר מ-5 בנות שונות אז אתה מוציא עצביים עכשיו יא קנאי מסריח

amir harduf 29-10-06 18:15

לכל הזיינים כאן שכל ערב יש להם מישהי אחרת ומשחקים אותה כאילו את כל העולם ואחותו הם זיינו והמציאו את הזיון...
תפסיקו אתם להיות ילדים קטנים.. לפעמים כמתבגרים לומדים להתייחס לדברים הכי קטנים שלפעמים הם הכי חשובים.. דבר קטן כל כך כמו נשיקה יכול להיות בעצם הדבר שימשוך אותך לתוך הקשר..
נשיקה יכולה להקרין גם על איך הבנאדם מתנהג כלפי חוץ ולא סתם "עוד דבר שעושים במשחק מקדים"
אם אולי תתייחסו לבנות שלכם קצת יותר טוב מזבל תבינו שנשיקה טובה יכולה לעשות רושם לפעמים הרבה יותר טוב מזיון טוב.
לא שאני צדיק ושאני לא בסטוצים וחד פעמיים וכל השטויות האלה.. אבל לפעמים אפשר להוריד ולשים את האגו הגברי בצד ולהתייחס לדברים יותר עדינים ומשמעותיים..

ועכשיו..
לכותב השאלה..

אני מאמין שכל בנאדם מנשק אחרת וכל בנאדם אוהב שמנשקים אותו בצורה שונה.

אני לפחות, אוהב לאט, נשיקה שאני יהנה בא היה נשיקה שכל מה שמתייחסים לה זה הנשיקה.. לא חדירה, לא נגיעות, בצורה שאפשר להתייחס רק לנשיקה עצמה..
אני אוהב פחות עם הלשון ויותר עם השפתיים, מידי פעם לשחק עם הבחורה ולתת לה איזה נשיכה בשפה או דברים בסגנון..

אם כמה שאתה חושבים שזה נושא שסתם ילדים בכיתה ו' ז' מתייחסים אליו אתם טועים.. לפעמים הדברים הקטנים ביותר הם הדברים שהכי משפיעים בסופו של דבר...

BenM 29-10-06 18:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי amir harduf
לכל הזיינים כאן שכל ערב יש להם מישהי אחרת ומשחקים אותה כאילו את כל העולם ואחותו הם זיינו והמציאו את הזיון...
תפסיקו אתם להיות ילדים קטנים.. לפעמים כמתבגרים לומדים להתייחס לדברים הכי קטנים שלפעמים הם הכי חשובים.. דבר קטן כל כך כמו נשיקה יכול להיות בעצם הדבר שימשוך אותך לתוך הקשר..
נשיקה יכולה להקרין גם על איך הבנאדם מתנהג כלפי חוץ ולא סתם "עוד דבר שעושים במשחק מקדים"
אם אולי תתייחסו לבנות שלכם קצת יותר טוב מזבל תבינו שנשיקה טובה יכולה לעשות רושם לפעמים הרבה יותר טוב מזיון טוב.
לא שאני צדיק ושאני לא בסטוצים וחד פעמיים וכל השטויות האלה.. אבל לפעמים אפשר להוריד ולשים את האגו הגברי בצד ולהתייחס לדברים יותר עדינים ומשמעותיים..

ועכשיו..
לכותב השאלה..

אני לפחות, אוהב לאט, נשיקה שאני יהנה בא היה נשיקה שכל מה שמתייחסים לה זה הנשיקה.. לא חדירה, לא נגיעות, בצורה שאפשר להתייחס רק לנשיקה עצמה..
אני אוהב פחות עם הלשון ויותר עם השפתיים, מידי פעם לשחק עם הבחורה ולתת לה איזה נשיכה בשפה או דברים בסגנון..

אם כמה שאתה חושבים שזה נושא שסתם ילדים בכיתה ו' ז' מתייחסים אליו אתם טועים.. לפעמים הדברים הקטנים ביותר הם הדברים שהכי משפיעים בסופו של דבר...

GAY, GAY &... GAY!!!1

Der Metzgermeister 29-10-06 19:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי BenM
GAY, GAY &... GAY!!!1

היית לך חברה רצינית עם קשר עמוק אחי?
אני בטוח שלא.

אמיר אחי, כל מילה שאמרת זהב.

Desert-eagle 29-10-06 19:46

הנשיקה הראשונה שלי הייתה על הפנים כי פשוט לא ידעתי וכירעתי את הלשון בפה של הבחורה מסכנה חחח

אבל אחרי שתי נשיקות נהייתי אשף בנשיקות...

אם יודעים לנשק טוב וגם הפרטנרית משתפת פעולה כמו שצריך זה יכול להיות דבר כיף ומדהים ממש כמו סקס!!

Fatty 29-10-06 19:53

מסכים עם אמיר לגמרי.
לנשק זה ממש דבר לא פחות חשוב מלזיין.
במיוחד בשביל בחורות.

ואיזה קטע, בדיוק היום חבר שלי סיפר לי שאיזה אחת הפיצה אצל הבנות בשכבה שאני מנשק ממש טוב למרות שבכלל התנשקתי איתה באיזה משחק וזה היה נורא סתמי כזה ולא השקעתי בכלל והייתי בטוח שתפיץ לכולם שאני גרוע.
והאמת שזה מאוד משנה מה מישהי אומרת עליך לחברות שלה.
גם בקטע של סקס

Psychopath 29-10-06 20:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי amir harduf

ועכשיו..
לכותב השאלה..

אתה פשוט נשמה אני אוהב אותך :)

מי שאמר שזה GAY שיחליף חיתול וילך לישון!

אני יודע להעריך נשיקות רק כאשר אני באמת מעריך את הבחורה
היו לי 2 מקרים עם 2 בחורות שאהבתי שזה הגיעה רק לצירפות ולא שכחתי את זה עד היום.

Desert Eagle - אחלה רובה וגם לי קרה אותו דבר הנשיקה הראשונה הייתה אמנם עם מישי שאהבתי ושהייתה מאוהבת בי אבל היא הייתה מעפנה בגלל שלא ידעתי וזה היה מביך כזה.

ran_z 29-10-06 20:12

אלףף נשיקות לך אהבותי אלף נשיקההה ונשיקההה

Night_Wolf 29-10-06 20:16

ציטוט:

חחחחחח אני כיתה י'ב

Psychopath

הלו הלו תארגן אותה סיבוב! אח שלנו זרוק עצם

דור לוין 29-10-06 20:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
הלו הלו תארגן אותה סיבוב! אח שלנו זרוק עצם

חחח אחי היא לא מזדיינת או משו ... פעם היינו בייחד היא הייתה מאוהבת בי וגם בחבר שלי בגלל זה היא נותנת לנו :)

ran_z 29-10-06 20:34

אתה לא סומך על Night Wolf ? או עלי? זרוק לנו מספיק מס' אייסי שלה, תראה איך אנחנו משאירים אותכם מאחור!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:55.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ