ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   *** מפגש ישראלבודי, תמונות וסיכום! *** (https://israelbody.com/showthread.php?t=16407)

Daniel-Barak 10-08-07 20:06

בן כמה מישל? מה הגובה והמשקל שלו נכון לעכשיו?

Meir787 10-08-07 20:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit
אפרופו פריסת גב..אני לא יודע אם זה קשור למוטיבציה שנתת לי לפני שהתחלת לצלם אותי..אבל תודה שלפי התמונות הראשונות שהעלו עכשיו הפריסה אצלי השתפרה..

הפריסה שלך דיי טובה אבל נראה כאילו אתה לא מוציא את כל הגב החוצה.. תנסה להרים טיפה יותר כתפיים ולנסות להוציא את הגב יותר.
ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2
היה משעשע בקטע כשאני עשיתי פוזינג בפינה חח ,בפריסת גב אחד מכם פלט משהו בסיגנון של "אתה לא רציני ?! "

חחחחחחחחחחח, נראה לי שזה הייתי אני :jockey:

Moshe 10-08-07 20:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit
אפרופו פריסת גב..אני לא יודע אם זה קשור למוטיבציה שנתת לי לפני שהתחלת לצלם אותי..אבל תודה שלפי התמונות הראשונות שהעלו עכשיו הפריסה אצלי השתפרה..

לאמר לזכותך מכולם פה לדעתי יצאת הכי טוב ואתה חטוב טילים
אחלה תמונות בכל מקרה ציפיתי לקצת תמונות של אנשים מפה ולא רק מתחרים..

tima999 10-08-07 20:08

אורי אתה ניצחת את התחרות אכילת חטיפים?

ThaiB0X 10-08-07 20:09

לוליק פשוט מפלצת

Mazoz3 10-08-07 20:11

רק כדי שתבינו כמה חם היה.. הייתי רוב הזמן בחנות ובצל, ותראו איך נשאר לי אין-שיזוף של גופיית סבא על הגב (עשיתי בשביל זה באק דייבל בייספס, ולא יצא משהו בכלל.. איכשהו תמיד אני יוצא קטן בתמונות.. - אבל עדיין אפשר לראות כמה חם היה :\ חחח)

http://img528.imageshack.us/img528/9472/66140314se0.jpg

http://img46.imageshack.us/img46/6886/60324108kx4.jpg

נ.ב. מצטער על התאורה הלא טובה :)

SmaMMiT 10-08-07 20:13

אוהד אמרתי לך נלך!! לא נורא נראה אותם יום שבת כבר חח:sbb4:
ותחבר לאיסי אחי

Ilan-V 10-08-07 20:14

היה איזה קטע שלוליק הוריד תה ג'ינס חח והמשיך ללכת ולעשות קצת פוזינג כשה הגינס למטה חח אז אנשים התחילו ליסוע ליצפוררר חחחחחח היה רמזור ירוק חח כולם נסעו 7 ק"מ חחח היה באסט חח

bigbit 10-08-07 20:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Moshe
לאמר לזכותך מכולם פה לדעתי יצאת הכי טוב ואתה חטוב טילים
אחלה תמונות בכל מקרה ציפיתי לקצת תמונות של אנשים מפה ולא רק מתחרים..

תודה אחי..יהיו תמונות אפילו יותר טובות ומחמיאות כולל סרטונים שאני מקווה שיעלו אותם בקרוב
כי בגדול כל המתחרים שהיו שם היה להם תמונות יותר טובות שלא הועלו עדיין

blinki 10-08-07 20:14

יפ,ה אבל אותי אישית דווקא יותר מעניין לראות את החבר'ה מהפורם כמו:איתן,זטוצ'קה,ארבל,אליאב

hell 10-08-07 20:15

סחתיין מאיר, על העלאת התמונות.
תגיד, יש עוד תמונה שלי? אולי משהו כללי שרואים את כל הגוף?
כי חתכת לי בתמונה את הטרייספס והיד שלי נראית כמו של ילדה בת 12.
אני מקווה שבמציאות היד נראית יותר סבירה.
:unsure:

arbel2 10-08-07 20:15

תגובה מקצועית יותר

הבחור מהפיטנס : הוא חטוב ברמות על ,וכשצילמתי אותו במצלמה של החנות הוא גם דפק פוזינג איכותי יחסית,אז מבחינתי היה כיף לצלם אותו , הוא אמור מאוד להצליח בקטגוריה שלו .יש לו חיטוב ברגליים אחד הנדירים.

אור "ביגביט" ביטון : אומנם אני משוחד כי אני חולה עליו ,אבל תודו שהבחור נראה מיליון דולר ,הוא באמת הישתפר ואמור ללכת לו לא רע בכלל בנוער . טרייספס מעולה פשוט

גדי : גדי משתפר כל פעם שאני רואה אותו ,אבל הפעם היה לו קצת קשה לתפוס פאמפ בגלל בלאגן קטן שהיה לו עם הארוחות ,אבל הוא נראה מדהים בלי קשר ,פשוט תענוג לראות אותו כל פעם

מישל טרוני : הוא יושב אצלי במשבצת של המרקוס רול הישראלי ,כתפיים מטורפות ,אחלה טרייספס , רגליים שמשתפרות משבוע לשבוע , וגב מעולה , אין מילים . (וכן מישל ,אני זוכר שאני חייב לך ארוחה אחרי התחרות חחח )

עמית ספיר : מה נאמר ומה נספר על ה"בר כוח " של ישראל בודי ,הוא נראה מדהים ,הוא היה מדהים גם לפני שבועיים בחנות ,וגם לפני שלושה שבועות ,הוא ממשיך את המגמה שלו ,ואני לא רואה שום סיבה שלא לא ינצח את הקטגוריית משקל שלו גם השנה ,פשוט הבאדיבילדר הכי עיקבי בארץ.

Ilan-V 10-08-07 20:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hell

עשה טובה אתה ניראה מעולה אחי פשוט סחטיין חח ואתה גם אחלה בחור

bigbit 10-08-07 20:19

ציטוט:

תגובה מקצועית יותר

הבחור מהפיטנס : הוא חטוב ברמות על ,וכשצילמתי אותו במצלמה של החנות הוא גם דפק פוזינג איכותי יחסית,אז מבחינתי היה כיף לצלם אותו , הוא אמור מאוד להצליח בקטגוריה שלו .יש לו חיטוב ברגליים אחד הנדירים.

אור "ביגביט" ביטון : אומנם אני משוחד כי אני חולה עליו ,אבל תודו שהבחור נראה מיליון דולר ,הוא באמת הישתפר ואמור ללכת לו לא רע בכלל בנוער . טרייספס מעולה פשוט

גדי : גדי משתפר כל פעם שאני רואה אותו ,אבל הפעם היה לו קצת קשה לתפוס פאמפ בגלל בלאגן קטן שהיה לו עם הארוחות ,אבל הוא נראה מדהים בלי קשר ,פשוט תענוג לראות אותו כל פעם

מישל טרוני : הוא יושב אצלי במשבצת של המרקוס רול הישראלי ,כתפיים מטורפות ,אחלה טרייספס , רגליים שמשתפרות משבוע לשבוע , וגב מעולה , אין מילים . (וכן מישל ,אני זוכר שאני חייב לך ארוחה אחרי התחרות חחח )

עמית ספיר : מה נאמר ומה נספר על ה"בר כוח " של ישראל בודי ,הוא נראה מדהים ,הוא היה מדהים גם לפני שבועיים בחנות ,וגם לפני שלושה שבועות ,הוא ממשיך את המגמה שלו ,ואני לא רואה שום סיבה שלא לא ינצח את הקטגוריית משקל שלו גם השנה ,פשוט הבאדיבילדר הכי עיקבי בארץ.

איזה מחמאות! מס' 1 אתה תאמין לי!!!

blinki 10-08-07 20:19

ציטוט:

תגובה מקצועית יותר

ארבל יש מצב אתה שולח לאימייל שלי את המסן/אי סי/אימייל שלך
0z118@walla.co.il

arbel2 10-08-07 20:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blinki
ארבל יש מצב אתה שולח לאימייל שלי את המסן/אי סי/אימייל שלך
0z118@walla.co.il

אתה יכול להשיג את המסנג'ר שלי מגלעד או מאיר

VoRteX 10-08-07 20:20

חחחח מזוז יצאת מלך בתמונה ההיא

toxicity 10-08-07 20:21

פי כולם ניראים חיות עידו חבל שלא הלכנו
וארבל אין תמונות?

Meir787 10-08-07 20:22

התאומים של ארבל :
http://img57.imageshack.us/img57/7950/spa0079kl1.jpg

Meir787 10-08-07 20:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hell

אל תדאג, במציאות אתה נראה פיצוץ אחשלו :jockey:
הבעיה שאתה בקושי נתת לי לצלם אותך! פעם הבאה תביא לנו איזה דאבל בייספס נחמד :sbb4:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:57.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ