ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   משהו פה לא מסתדר לי... צריך את עזרתכם (https://israelbody.com/showthread.php?t=58333)

haim15 18-08-09 23:53

משהו פה לא מסתדר לי... צריך את עזרתכם

תראו אני כולה שבועיים במסה ואני לא בודק כמה אני אוכל אני פשוט אוכל כמה שיותר והקטע עוד שזה מתחלק כולה ל3 ארוחות מקסימום 4 והיום בדקתי את הערכים הסופים של מה שאני אוכל וזה מה שיצא לי:

סה"כ קלוריות:3403 קלוריות
סה"כ חלבון:207.5 גרם
סה"כ שומן:154.8 גרם
סה"כ פחמימות:294.1 גרם
סה"כ כולסטרול:685.6 מ"ג
סה"כ סיבים תזונתיים:12.1 גרם

וזה מאוד מוזר כאילו אני כולה שבועיים במסה וכבר אני מכניס 3400 קל'???? כאילו במסה הקודמת שלי אני הכנסתי בשיא 3800 משהו פה לא מסתדר לי בכלל כאילו הערכים בסדר והכל למרות שנדהמתי לגלות שאני אוכל כ"כ הרבה ולהפך אני שמח בזה!
טוב עכשיו לשאלות:
1. 154 גרם של שומן זה יותר מדי נכון? למרות שעכשיו אני הולך על המסה בשיא הכוח ולא מעניין אותי נקי או מלוכלכך אבל בכל זאת צריך לשים לב מדי פעם.
2. זה הגיוני שאני אוכל כ"כ הרבה קל' אבל הפחמימות די נמוכות ואני יודע שזה בגלל כמות השומן הגדולה השאלה היא אם זה בסדר או שאני יצטרך לאכול יותר פחמימות? בסביבות ה350?
3. כמה שומן אני אמור לאכול בערך אם אני מגיע לכמות כזאת של קל'? 120 גרם?

אממ זהו חח ת'אמת אני בעצמי כבר התבלבתי מכל זה, ודרך אגב זה ביום אם אימון אבל בדרך כלל זה אותו דבר כמעט אולי הפרש של 200-300 למטה או למעלה.

toxicity 19-08-09 00:52

יותר מידיי חלבון ושומן
מיותר למען האמת

propush 19-08-09 01:55

>וריד 75 גרם שומן ותשים במקום זה 130 גרם פחמימות.
חלבון זה הרבה, אבל אם ככה נוח לך אין צורך לשנות את זה.
כולסטרול - הרבה ימליצו לך להוריד, אני מניח שרובו מגיע מצהוב של ביצה. הרופאים היום חושבים שזה לא משפיע משמעותית על רמת הכולסטרול, לפחות לא באופן שיגרום לך לבעיות
סיבים - מומלץ להכפיל את הכמות.
בלי קשר - עדיף קמחים מלאים על לבנים כנ"ל אורז מלא על אורז לבן.
מומלץ כן לחלק את הארוחות ל5, אבל הן לא חיבות להיות שוות! חת מהן יכולה להיות לחמניה חיטה מלאה עם פסטרמה דל ששומן וטחינה או חומוס אחלה וזה יהיה בסדר בתור ארוחה

Tapit 19-08-09 10:53

לפי מה שאני יודע אין קשר בין כולסטרול שאתה אוכל לרמת הכולסטרול בדם + אתה מתאמן ככה שזה לא רלוונטי אליך.
סיבים ההמלצה היומית היא 30 גרם, תוסיף ירקות או משהו.
חוץ מזה אחלה תפריט.
אין קשר בין אכילת שומן להשמנה של הגוף זה קלוריות בדיוק כמו כל דבר אחר.

HTS 19-08-09 12:09

אחי אתה צריך יותר סיבים ופחות כולוסטרול

nani 19-08-09 12:26

במסה אני לא היתי עף יותר מידי עם השומן. במיוחד שאתה אוכל יותר מ 100 גרם פחממה .
אתה כרגע על 40% קלוריות משומן. במסה לא צריך יותר מ 20-30% שומן.
תנסה להוריד טיפה...

haim15 19-08-09 13:25

כע הבנתי שהשומן יותר מדי אני ינסה לקצץ לפחות 50 גרם אם לא יותר, ולגבי החלבון זה לא תמיד ככה פשוט אתם מכירים את זה יש ימים שיוצא הרבה ויש ימים שקצת פחות אני לא מתרגש מזה כל עוד אני מקבל את כמות המינימום שאני צריך ואם יש יותר אז עוד יותר טוב ככה שזה בסדר מבחינתי.
אני ינסה לעלות פחמימות אני יוסיף עוד ארוחה אחת באופן קבוע שתשלים לי את כמות הפחמימות... ולגבי החלוקה של הארוחות אני מסתדר עם 3 ארוחות ואני יכול להסתדר עם 2 בלי עין הרע אני מסוגל להכניס המון בארוחה אחת וזה גם יותר נוח לי ככה שאני ימשיך לאכול 3-4 ארוחות ביום ואני ישתדל להוריד כולסטרול ושומנים ולעלות פחמימות וסיבים.

תודה רבה לעוזרים

propush 19-08-09 17:26

לדעתי עדיף לחלק ל5 את האוכל.

Tapit 19-08-09 21:04

נכון ש40% שומן זה הרבה, אבל אין בזה שום בעיה, תפסיקו לזיין תשכל.
באנבוליק דיאט יש לך יותר שומן מזה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:10.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ