ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   שאלה שענינה אותי בקשר לטוסטרון. עקב האשכול שפתחו פה מקודם (http://israelbody.com/showthread.php?t=42289)

chingo 05-10-08 19:33

שאלה שענינה אותי בקשר לטוסטרון. עקב האשכול שפתחו פה מקודם

אמרו בסרט שמי שמרבה לקיים יחסי מין לפחות פעם ביום אז הטוסטסטרון שלו גבוהה, אבל מי שמקיים יותר מפעם ביום אז זה פוגע ברמת הטוסטסטרון.

ומצד שני תמיד אומרים לשחקני כדורגל ולשחקנים בכלל לא לקיים אף פעם יחסי מין יום לפני משחק בגלל שזה מוריד.

מה נכון מבין השנים??

Holy_Templar 05-10-08 19:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי chingo (הודעה 662948)
אמרו בסרט שמי שמרבה לקיים יחסי מין לפחות פעם ביום אז הטוסטסטרון שלו גבוהה, אבל מי שמקיים יותר מפעם ביום אז זה פוגע ברמת הטוסטסטרון.

ומצד שני תמיד אומרים לשחקני כדורגל ולשחקנים בכלל לא לקיים אף פעם יחסי מין יום לפני משחק בגלל שזה מוריד.

מה נכון מבין השנים??

משה איפה אתה?!

We need you

chingo 05-10-08 20:11

משה הוא כאילו הדוקטור?
נראה לי אני יתחיל לשאול אותו את השאלות האלה בפרטי :)

r0y 05-10-08 20:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי chingo (הודעה 662948)

מה נכון מבין השנים??

אני חושב שאתה טועה..אם תגמור כל יום בסוף אתה רק נהיה עייף יותר..נכון בהתחלה שהרמה עולה אבל אני חושב שבמצטבר אתה רק בירידה כל הזמן...כי אם ככה אז אנשים היו מעלים תרמת טס' שלהם לשמיים וזה לא עובד ככה חחח
כמעט בטוח שזה ככה...

VIKING 05-10-08 21:28

שעומד לך הטסטוסטרון עולה, בשעות שאחרי הטסטוסטרון נמוך.

goldBEN 05-10-08 21:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי viking (הודעה 663068)
שעומד לך הטסטוסטרון עולה, בשעות שאחרי הטסטוסטרון נמוך.

ואז הוא חוזר יותר, לא?

Bar's 06-10-08 01:39

אדם שמקיים יחסי מין בערך 3 פעמים ביום, רמת הטסטוסטרון שלו נמוכה?

JaSoN.B 06-10-08 03:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bar's (הודעה 663432)
אדם שמקיים יחסי מין בערך 3 פעמים ביום, רמת הטסטוסטרון שלו נמוכה?

מעמיס אתה הא?:fellow::rolleyes:

IsMe 06-10-08 03:34

כשאתה גומר רמת הטסטוסטרון שלך נמוכה כי בגמירה יש טסטוסטרון זה אחד הנוזלים שמעבירים את הזרע לביצית בלי שהיא תפגע ,
אבל אחרי כמה שעות רמת הטוסטסטרון שלך חוזרת למצב רגיל. זהו.

JaSoN.B 06-10-08 03:35

לא יודע למה אחי, אבל אחרי שאני גומר אני מרגיש כאילו ירדתי בחצי מהמסה שלי(לא שיש לי המון מסה אבל עדיין אני מרגיש כאלו ירדתי במסה:))
אבל כנראה שזה רק פסיכולוגי(אני מקווה שזה רק פסיכולוגי:))

*DAVID* 06-10-08 09:38

איך שגומרים הטוס' יורד מיד בגלל זה אומרים לכדורגלנים לא לזאן לפני משחק וגם לא להביא ביד או משו כזה וגם לפני אימון עדיף לא להביא ביד

eyalamzleg 06-10-08 09:44

חאלס ילדים תאכלו תתאמנו ותעשה "סקס" עם שני הידיים שלכם

m0she 06-10-08 10:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי isme (הודעה 663447)
כשאתה גומר רמת הטסטוסטרון שלך נמוכה כי בגמירה יש טסטוסטרון זה אחד הנוזלים שמעבירים את הזרע לביצית בלי שהיא תפגע ,
אבל אחרי כמה שעות רמת הטוסטסטרון שלך חוזרת למצב רגיל. זהו.

אמממממממ.... ממש לא.

כל השטויות האלה של מה יקרה לרמות הטסט' אם תגמרו או לא זה חרטא. זה לא גורם לשינויים משמעותיים ובכלל צריכים גם להסתכל על טסט' חופשי ולא רק על טסט' כללי. באופן עקרוני, הבקרה על רמות הטסט' לא תלויה בקיום יחסי מין אלא במשוב בציר של היפותלמוס-היפופיזה-גונדות (אשכים). זאת הבקרה העיקרית וזה מה שקובע את הרמות, יחסי מין יכולים להשפיע אבל זה לא מה שישפר או ימנע את העליה שלכם במסה. ומי שמעדיף גרם שריר על סקס הוא מסכן, אגב.

*DAVID* 06-10-08 12:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she (הודעה 663539)
אמממממממ.... ממש לא.

כל השטויות האלה של מה יקרה לרמות הטסט' אם תגמרו או לא זה חרטא. זה לא גורם לשינויים משמעותיים ובכלל צריכים גם להסתכל על טסט' חופשי ולא רק על טסט' כללי. באופן עקרוני, הבקרה על רמות הטסט' לא תלויה בקיום יחסי מין אלא במשוב בציר של היפותלמוס-היפופיזה-גונדות (אשכים). זאת הבקרה העיקרית וזה מה שקובע את הרמות, יחסי מין יכולים להשפיע אבל זה לא מה שישפר או ימנע את העליה שלכם במסה. ומי שמעדיף גרם שריר על סקס הוא מסכן, אגב.

המאמן שלי אמר לי שעדיף לא להביא ביד לפני אימון כי אז הגוף יותר תשוש
אבל ככה בכללי הוא אומר שזה לא מפריע לאימונים הוא צודק?

Azarzel 06-10-08 19:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she (הודעה 663539)
אמממממממ.... ממש לא.

אז בשורה תחתונה..גראנדה מוצ'צו'ס טסט' גבוה?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:23.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ