ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   לחיצת כתפיים (https://israelbody.com/showthread.php?t=75030)

The phenomenon 23-02-12 21:51

לחיצת כתפיים

שלום, חברים.

לא מזמן עליתי ל - 25 קילו, כל יד, בלחיצת כתפיים (יושב על הכיסא עם שתי משקולות, ולוחץ כלפי מעלה). הבעיה היא, שזה קשה כבר להביא אותם עד למעלה עם הידיים, כי הן מאוד כבדות, ולא תמיד יש מישהו בסביבה שכל סט יוכל להביא לי אותם לידיים, מה גם שזה מעצבן לבקש מכל אחד לעזור לי, אני לא רוצה להיות תלוי באנשים מסביב בשביל לעשות את התרגיל הזה.

השאלה שלי היא -
1. מה עושים?
2. האם לעבור למכונה?
3. מה עדיף?

(ידוע שמשקולות חופשיות עדיף על מכונה).

אלירמבו 23-02-12 22:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the phenomenon (הודעה 1127947)
שלום, חברים.

לא מזמן עליתי ל - 25 קילו, כל יד, בלחיצת כתפיים (יושב על הכיסא עם שתי משקולות, ולוחץ כלפי מעלה). הבעיה היא, שזה קשה כבר להביא אותם עד למעלה עם הידיים, כי הן מאוד כבדות, ולא תמיד יש מישהו בסביבה שכל סט יוכל להביא לי אותם לידיים, מה גם שזה מעצבן לבקש מכל אחד לעזור לי, אני לא רוצה להיות תלוי באנשים מסביב בשביל לעשות את התרגיל הזה.

השאלה שלי היא -
1. מה עושים?
2. האם לעבור למכונה?
3. מה עדיף?

(ידוע שמשקולות חופשיות עדיף על מכונה).

תוריד ל22.5, מה הבעיה???

itay301 23-02-12 22:22

הוא מתכוון שאין לו בעיה לעשות תתרגיל עצמו אלא שיש לו בעיה להגיע לתנוחה המתאימה כי צריך בהתחלה להרים את המשקולות לגובה הכתפיים מהרצפה

אלירמבו 23-02-12 22:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי itay301 (הודעה 1127953)
הוא מתכוון שאין לו בעיה לעשות תתרגיל עצמו אלא שיש לו בעיה להגיע לתנוחה המתאימה כי צריך בהתחלה להרים את המשקולות לגובה הכתפיים מהרצפה

אני בדיעה, שאם אתה לא יכול להרים בעצמך תמשקולות מהרצפה, אתה לא מסוגל להרים תמשקל המסויים, תוריד בקטנה....

itay301 24-02-12 08:26

יש מצב שהכתפיים שלו חזקות יותר ביחס לשאר הגוף מה הבעיה שיהיה קשה להרים אותם מהרצפה זה 50 קילו זה לא משקולות של 2 קילו
אני הייתי שלב ראשון שם אותם על הברכיים ואז נעזר בברך כדי להרים תמשקולת למעלה

אלירמבו 24-02-12 11:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי itay301 (הודעה 1127971)
יש מצב שהכתפיים שלו חזקות יותר ביחס לשאר הגוף מה הבעיה שיהיה קשה להרים אותם מהרצפה זה 50 קילו זה לא משקולות של 2 קילו
אני הייתי שלב ראשון שם אותם על הברכיים ואז נעזר בברך כדי להרים תמשקולת למעלה

לשים בברכיים ולהרים זה בסדר גמור, פשוט אם אתה אתה לא מצליח ואתה צריך שירימו לך עד לידיים, זה טיפשי....

Chest 24-02-12 12:07

מה טפשי בזה תסביר לי? גם אני באותו מצב של פותח הפוסט רק עם דמבלים יותר כבדים, 34קילו, זה לא משקל שאפשר להרים אותו כמו סוכריות. הלחיצה עצמה מעולה. פותח האשכול אני אישית מתאמן עם פרטנר, ואם אין פרטנר אז תמיד אפשר לבקש ממישו, או לעבור לפרס עם מוט.

titter 24-02-12 16:12

אני גם עם אותה הבעיה.. פשוט צריך להיעזר בברכים

The phenomenon 24-02-12 16:56

Chest, תודה על התגובה, אבל מה אתה אומר על לחיצת כתפיים במכונה? כדאי את זה, או לחיצה במוט?

Chest 24-02-12 17:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the phenomenon (הודעה 1128011)
chest, תודה על התגובה, אבל מה אתה אומר על לחיצת כתפיים במכונה? כדאי את זה, או לחיצה במוט?

לה.. המכונה היא על צירים מגבילה לך את התנועה ;)
תמשיך עם דמבלים, ואל תתבייש לבקש. אני בלי פרטנר מטרטר מתאמנים, בין אם זה בסקוואט לחיצות למיניהם..
או שאתה תמיד יכול לעשות פרס רגיל עם מוט בעמידה- מוציאים מהסטנד ומרימים- לא צריך עזרה.

The phenomenon 24-02-12 18:15

ואם אני אעשה את זה בישיבה עם המוט המקובע הזה (סמית משין?)? גם הולך?

Chest 24-02-12 18:43

אתה צריך לעבוד חופשי יותר לעבוד על המייצבים, לי אישית סמיט זה רק לעשות תאומים :)

hypertrophy 24-02-12 21:22

תעשה במוט בעמידה נו באמת....

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:30.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ