ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   חוסר פרופורציה בחזה (http://israelbody.com/showthread.php?t=52627)

playboy 21-04-09 14:59

חוסר פרופורציה בחזה

אהלן לכולם!
אני חדש בפורום, אז אני אציג את עצמי- קוראים לי ניקי, אני מתאמן בערך שנתיים, התחלתי בבית, המשכתי בצבא, אחר כך במכון כושר, אני מתאמן לפי תוכנית מסה.
שוקל 80 ק"ג
בן 20

הבעיה שלי היא:
הצד הימני של החזה שלי קטן משמעותית מהצד השמאלי.
הרבה אנשים שדיברתי איתם גם אמרו לי שיש להם חוסר פרופורציה בשרירים מסוימים, שאחד גדול מהשני וכו', אבל אצלי השוני הוא גדול.

כשאני מתאמן על חזה- מוט, דמבלים, אני מרגיש שהצד השמאלי שלי עובד יותר, וכשבאמת קשה לי אז השמאלי מרים קודם, והצד השמאלי גם מופעל בצורה שונה.
אחד מהבסיס שלי אמר שזה הכל בראש- צריך בכוונה לאמץ את הצד הימני, אבל עם איזה תרגילים? הרי הצד השמאלי יתאמץ גם כן.
החזה השמאלי שלי מפעיל את הצד החיצוני ואילו הצד הימני מפעיל את הצד החיצוני הרבה פחות.

מה אתם מציעים לי לעשות?
יש איזה תרגילים מבודדים, דרכים וכו' לתקן את ההבדל?
למישהו כאן הייתה את הבעיה הזאת?

OK. 21-04-09 15:08

במקום מוטות/מכונות תעשה את התרגילים שלך עם דאמבלים.
תעבוד במשקל של הצד החלש.
עם הזמן ככל שתעלה במאסה ותתאמן נכון זה יתאזן.

hanna666 21-04-09 15:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי playboy (הודעה 813534)
אהלן לכולם!
אני חדש בפורום, אז אני אציג את עצמי- קוראים לי ניקי, אני מתאמן בערך שנתיים, התחלתי בבית, המשכתי בצבא, אחר כך במכון כושר, אני מתאמן לפי תוכנית מסה.
שוקל 80 ק"ג
בן 20

הבעיה שלי היא:
הצד הימני של החזה שלי קטן משמעותית מהצד השמאלי.
הרבה אנשים שדיברתי איתם גם אמרו לי שיש להם חוסר פרופורציה בשרירים מסוימים, שאחד גדול מהשני וכו', אבל אצלי השוני הוא גדול.

כשאני מתאמן על חזה- מוט, דמבלים, אני מרגיש שהצד השמאלי שלי עובד יותר, וכשבאמת קשה לי אז השמאלי מרים קודם, והצד השמאלי גם מופעל בצורה שונה.
אחד מהבסיס שלי אמר שזה הכל בראש- צריך בכוונה לאמץ את הצד הימני, אבל עם איזה תרגילים? הרי הצד השמאלי יתאמץ גם כן.
החזה השמאלי שלי מפעיל את הצד החיצוני ואילו הצד הימני מפעיל את הצד החיצוני הרבה פחות.

מה אתם מציעים לי לעשות?
יש איזה תרגילים מבודדים, דרכים וכו' לתקן את ההבדל?
למישהו כאן הייתה את הבעיה הזאת?

תעבוד חופשי רק כך זה יתאזן

לוזון 21-04-09 15:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hanna666 (הודעה 813556)

תביא לי את המסנג'ר או האייסקיו שלך hanna

hanna666 21-04-09 15:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי לוזון (הודעה 813580)
תביא לי את המסנג'ר או האייסקיו שלך hanna

ha_Sniper666@hotmail.com

speed 21-04-09 19:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hanna666 (הודעה 813556)

מה שאמרו פה..
ולמה? ציינו פה גם בעבר שפשוט מכונות לפעמים גורמות לחוסר פרופורציה, הם נותנות עבודה לא מלאה וחופשית כמו משקולות שנותנות לך את כל העבודה.
אז כמו שאמרו פה, תנסה לעבור למשקלים חופשיים, פחות בבודה על החזה.. זה עשוי לעזור מאוד.
נ.ב. אתה צריך לתת דגש בעבודה על החזה שיהיה בראש סדר העדיפויות שלך באימונים כדי שתגיע לאסטטיקה המיוחלת.. -לעומת בטן שזה ממש קשה ויש חלק' שאומרים שבלתי אפשרי, חזה וידיים אלה שרירים שיותר קל לעצב אותם ולהעלים חוסר פרופורציה.

amir717 21-04-09 21:32

תעלה תמונה שניראה במה מדובר

mikronator 21-04-09 22:08

יכול להיות גם שאתה מבצע את ה-bench press באופן עקום בלי לשים לב ?
תבקש ממישהו שיסתכל עליך ויגיד בזמן שאתה מבצע את התרגיל.

בנוסף כדי לתקן את המצב אתה יכול לעבוד עם משקולות חופשיות כאשר ביד החזקה תוריד משקל ובחלשה תשים משקל גדול שמתאים למספר החזרות כמובן.

playboy 22-04-09 00:24

תודה רבה לכל המגיבים!

אז עכשיו אני אעבוד רק עם משקולות החופשיים, ועם המשקל שהצד הימני החלש שלי מסוגל לסחוב, ועם הזמן (ואני אתמיד באימונים ואתאמן נכון) זה יתאזן בעזרת השם.

mikronator,
אני אבדוק בהזדמנות.
אחי, אם אתה עובד עם יד אחת במשקל יותר גבוה ובשניה יותר נמוך בתרגיל חזה- יהיה חוסר פרופורציה גם בכתפיים ובידיים עם הזמן. אסור לעשות את זה.

אני אעלה תמונות מחר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:39.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ