ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   טוב אז התחלתי ss אתמול (https://israelbody.com/showthread.php?t=60462)

Eyeseen 21-10-09 18:19

אם בן אדם לא יודע מה זה היי או לו באר, כנראה שהוא עושה היי. Blueninja תחפש סרטונים של low bar ותנסה ללמוד את הטכניקה.

moo 21-10-09 18:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blueninja (הודעה 933962)
תסביר לי מה ההבדל ואני אענה לך. (אף פעם לא ייחסתי לזה חשיבות)

אני עושה סקוואט בטכניקה טובה,עובד כמו שצריך ולא מחפף,אני יורד די נמוך אם זאת השאלה

זה שאתה שובר מקביל זה עדיין לא אומר שהטכניקה שלך טובה
ואם אתה לא יודע איזה סקווט אתה עושה אז הטכניקה שלך לא טובה
כי אתה לא יודע איזה דגשים יש לכל סקווט

BlueNinja 21-10-09 18:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 933975)
זה שאתה שובר מקביל זה עדיין לא אומר שהטכניקה שלך טובה
ואם אתה לא יודע איזה סקווט אתה עושה אז הטכניקה שלך לא טובה
כי אתה לא יודע איזה דגשים יש לכל סקווט

תקשיב,אני שומר על גב ישר,הברכיים לא בורוכת לי לצדדים,אני עובד כמו שצריך לא מהר.ואני לא מעמיס סתם משקלים אני עובד עם המקסימום משקלים שאני יכול לעושת בטכניקה טובה.

galSH 21-10-09 18:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blueninja (הודעה 933977)
תקשיב,אני שומר על גב ישר,הברכיים לא בורוכת לי לצדדים,אני עובד כמו שצריך לא מהר.ואני לא מעמיס סתם משקלים אני עובד עם המקסימום משקלים שאני יכול לעושת בטכניקה טובה.

לא שמעתי בחיים על דבר כזה שברכיים בורחות לצדדים. דווקא להפך, אתה אמור לדחוף אותם החוצה. כדאי לך להעלות סירטון.

BlueNinja 21-10-09 18:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי galsh (הודעה 933978)
לא שמעתי בחיים על דבר כזה שברכיים בורחות לצדדים. דווקא להפך, אתה אמור לדחוף אותם החוצה. כדאי לך להעלות סירטון.

שיצא לי אני אצלם,למרות שהמאמן לא מעיר לי ואומר שעשיתי טוב (והמאמנים אצלנו הם תותחים ולא כמו רוב המאמנים)

Scylla 21-10-09 20:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blueninja (הודעה 933977)

הברכיים אמורות לצאת החוצה. הנה זאת הסיבה למה אומרים לך שכנראה שאתה לא עושה מושלם. תמיד יהיה מקום לתיקונים במיוחד אם אתה לא יודע הבדל בין היי באר לואו בר ולא באמת התמקדת בטכניקה.

לגבי יעילות של פיצולים אצל מתאמן מתחיל - גם תוכניות סופר-יעילות למתאמן מתחיל כמו ss או fbw בסיסי וטוב, אם המתאמן לא יהיה עם ליווי צמוד וחשוף לביקורת חיצונית ממושכת מצד מי שמבין ברמה טובה, והמתאמן לא יתן 110% גם בתזונה וגם במאמץ במכון - התוצאות יהיו בהתאם.

לדוגמא חבר שלי הבאתי לו FBW בסיסי ובאמת בלי מקום לטעויות, אבל אחרי שהסברתי לו על סקוואט ובנט אובר למשל, אני רואה אותו אחרי כמה אימונים שהוא היה ללא ליווי והטכניקה שלו הלכה קפוט. בנט אובר הוא עושה כמו אפרייט רו וסקוואט הוא עושה בצורה הצפויה שמתחיל עם מוט על הגב יעשה. אז מה הפלא שהוא לא מתקדם?

BlueNinja 21-10-09 20:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 934044)
הברכיים אמורות לצאת החוצה. הנה זאת הסיבה למה אומרים לך שכנראה שאתה לא עושה מושלם. תמיד יהיה מקום לתיקונים במיוחד אם אתה לא יודע הבדל בין היי באר לואו בר ולא באמת התמקדת בטכניקה.

לגבי יעילות של פיצולים אצל מתאמן מתחיל - גם תוכניות סופר-יעילות למתאמן מתחיל כמו ss או fbw בסיסי וטוב, אם המתאמן לא יהיה עם ליווי צמוד וחשוף לביקורת חיצונית ממושכת מצד מי שמבין ברמה טובה, והמתאמן לא יתן 110% גם בתזונה וגם במאמץ במכון - התוצאות יהיו בהתאם.

לדוגמא חבר שלי הבאתי לו fbw בסיסי ובאמת בלי מקום לטעויות, אבל אחרי שהסברתי לו על סקוואט ובנט אובר למשל, אני רואה אותו אחרי כמה אימונים שהוא היה ללא ליווי והטכניקה שלו הלכה קפוט. בנט אובר הוא עושה כמו אפרייט רו וסקוואט הוא עושה בצורה הצפויה שמתחיל עם מוט על הגב יעשה. אז מה הפלא שהוא לא מתקדם?

תקשיב אני לא מתאמן מתחיל,התחלתי בגיל 14וחצי התאמנתי כחצי שנה,זאת הייתה התקופה שלא ידעתי כלום פשוט,וגם לא התקדמתי יותר מדיי מהסיבה הפשוטה שהרמת הורמון הגוף שלי הייתה מאוד נמוכה.

חזרתי להתאמן בסביבות 15 וחודשיים משהו כזה,לעט לעט למדתי והעשרתי את הידע שלי,במיוחד מהפורום ומכל מיני אנשים שמבינים בתחום, התוכנית abc עבדה עליי מעולה,בחודשיים האחרונים עשיתי חיטוב מהרגע שחזרתי ירדתי מ 16% שומן לאיזור של ה 12 ככה ועכשיו אני בעצם מתחיל מסה,אם תסתכל תראה תמונות שלי אני לא מתחיל (תחפש בזירת הגולשים)
שנאי עושה סקוואט הכפות רגליים מכוונות החוצה בזווית (לא בהגזמה) הברכיים לא יורדות כמו פלס,הם גם בזווית כמו הרגל,הסקוואט שלי טוב אבל אם אתם אומרים אני אלמד גם את זה אינלי בעיה,אני לא בא להתווכח או משהו.
בעצם התחלתי ss כי אני רוצה לעלות במשקלים, (חגגתי 16 לפני שבועיים-3שבועות ) בגלל הגיל לא הייתה לי התקדמות גדולה במשקלים וגם בגלל שעשיתי חיטוב.

moo 21-10-09 22:18

טוב אתה מתאמן עילית, בסדר

צא מהסרט אתה לא מרים משקלים של מתאמן בינוני בכלל

והתיאור של הסקווט של הסקווט שלך לא להיט
כל מי שיודע קצת על סקווט יודע שצריכים לשלוח את הברכיים חזק לצדדים

BlueNinja 21-10-09 22:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moo (הודעה 934108)
טוב אתה מתאמן עילית, בסדר

צא מהסרט אתה לא מרים משקלים של מתאמן בינוני בכלל

והתיאור של הסקווט של הסקווט שלך לא להיט
כל מי שיודע קצת על סקווט יודע שצריכים לשלוח את הברכיים חזק לצדדים

מה אני בא להתחרות פה אני לא מבין? למה אתה מתייחס לכל בן אדם כאילו הוא בתחרות צא מהסרט שלך כבר.

עצם זה שהתחלתי את התוכנית הזאת זה בשביל לעלות במשקלי העבודה ! לא כל בנאדם מרים משקלים כמוך תבין,ועזוב את זה שאני קטן מימך בכמה שנים ובגיל שלי לא ראיתי יותר מדיי אנשים שמרימים הרבה וגם כאלה שגדולים מימני שמרימים פחות ולא פעם אחת ראיתי את זה.

לילה טוב

moo 21-10-09 23:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blueninja (הודעה 934133)
מה אני בא להתחרות פה אני לא מבין? למה אתה מתייחס לכל בן אדם כאילו הוא בתחרות צא מהסרט שלך כבר.

עצם זה שהתחלתי את התוכנית הזאת זה בשביל לעלות במשקלי העבודה ! לא כל בנאדם מרים משקלים כמוך תבין,ועזוב את זה שאני קטן מימך בכמה שנים ובגיל שלי לא ראיתי יותר מדיי אנשים שמרימים הרבה וגם כאלה שגדולים מימני שמרימים פחות ולא פעם אחת ראיתי את זה.

לילה טוב

תבין אף אחד לא מזלזל בך, אתה מוציא את עצמך ליצן
אתה עובד ss אבל מגדיר את עצמך מתאמן לא מתחיל בהגדרות של מי שלא מתאמן ss

תחליט אתה מתאמן ss או לא ?

אתה לא יכול לקחת קצת מפה וקצת משם
אם בחרת ב ss כדאי שתבין מה המטרה שלה :
להביא אותך מרמה של מתאמן מתחיל למתאמן בינוני

אז אם אתה עושה ss אתה מתחיל, לא יעזור שם דבר
אתה יכול לקרוא לעצמך מתקדם בשביל להרגיש טוב

אבל לפי העקרונות של ss, שאתה בחרת להתאמן בה אתה מתחיל

צא מהסרט, אני לא פה כדי לצחוק על אנשים, אני פה לעזור

Cortex 21-10-09 23:36

להזכירך נינג'ה כחולה : מתאמן מתחיל הוא מתאמן אשר יכול להעלות משקל על המוט מאימון לאימון.

WEST $ SIDE 22-10-09 01:04

הוא לא מתאמן מתחיל , אלא אם כן כל הזמן הזה הוא גירבץ ועדיין יש לו לאן לגדול , לאן לעלות משקל , וההתאוששות שלו עדיין טובה.
אחרת אין לו מה לחפש בss כי הוא פשוט לא יתאושש מאימון לאימון .

Scylla 22-10-09 04:05

גם אני התאמנתי שנה וחצי בתיכון בין י' לי"א ובאמת שכל התקופה הייתי אחושרמוטה מתאמן מתחיל.
"מתחיל" זה לדעתי לפחות, יש כמה דעות לגבי מה מגדיר מתאמן מתחיל, אם זה משקלים או קצמב התקדמות או זמן אימונים וכו'... לדעתי זה שילוב של הכל. גם של ידע באיזשהו אופן. אתה יכול לא להתקדם מאימון לאימון שזה אומר כביכול שאתה לא מתחיל, אבל זה יהיה בגלל שהתוכנית / תזונה לקויה. יש המון פרמטרים. מתחיל לאו דווקא אומר שהרגע התחיל.

BlueNinja 22-10-09 06:11

סבבה הבנתי את הכוונה שלכם,לא שמתי לב מה אני אומר.

יאלה לעומתכם ישלי בצפר t_t

ותודה רן ;)

Eyeseen 22-10-09 06:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 934207)
גם אני התאמנתי שנה וחצי בתיכון בין י' לי"א ובאמת שכל התקופה הייתי אחושרמוטה מתאמן מתחיל.
"מתחיל" זה לדעתי לפחות, יש כמה דעות לגבי מה מגדיר מתאמן מתחיל, אם זה משקלים או קצמב התקדמות או זמן אימונים וכו'... לדעתי זה שילוב של הכל. גם של ידע באיזשהו אופן. אתה יכול לא להתקדם מאימון לאימון שזה אומר כביכול שאתה לא מתחיל, אבל זה יהיה בגלל שהתוכנית / תזונה לקויה. יש המון פרמטרים. מתחיל לאו דווקא אומר שהרגע התחיל.

אתה הופך את המונח "מתחיל" לכמעט פילוסופי. הם רק מתייחסים אליו כקנה מידה ליכולת העלייה במשקלים מאימון לאימון, כדי לדעת איך המתאמן צריך להתאמן. פרמטרים כמו ידע וזמן אימונים לא יש/נו את העובדה שבן אדם מוסיף על המוט 5 קילו כל אימון, או 5 קילו כל שבועיים. מבין את הכוונה שלי ?

Scylla 22-10-09 16:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eyeseen (הודעה 934209)
אתה הופך את המונח "מתחיל" לכמעט פילוסופי. הם רק מתייחסים אליו כקנה מידה ליכולת העלייה במשקלים מאימון לאימון, כדי לדעת איך המתאמן צריך להתאמן. פרמטרים כמו ידע וזמן אימונים לא יש/נו את העובדה שבן אדם מוסיף על המוט 5 קילו כל אימון, או 5 קילו כל שבועיים. מבין את הכוונה שלי ?

כל אחד וההגדרה שלו למתאמן מתחיל.

haim15 22-10-09 17:44

נינג'ה כחולה ישלי הצעה אני מתחיל מחר גם ss מחדש (עשיתי אימון והפסקתי, לא משנה למה) קיצר תביא לי איזושהי דרך ליצור איתך קשר איסיקיו,מסן,אימייל או משהו. המשקלי עבודה שלנו די דומים אז חשבתי למה שלא נפתח לוג משותף שכל אחד יעדכן מאימון לאימון וככה נראה אם אנחנו עומדים בקצב אחד של השני זה יכול להיות מעניין, כי שנינו רק מתחילים ss ולדעתי אנחנו יכולים להתקדם בקצב די דומה.

BlueNinja 22-10-09 18:01

אממ יש מצב

474529376

והוספתי עידכון ללוג שלי

crestiksa 24-10-09 00:41

טוב אז התחלתי ss אתמול

הייתי גם אמור להתגייס ב 27 ליולי אמעמה?
נפלתי מגג ב 15 למאי
פלטינה במרפק 3 שברים בלסת ו קרע בכבד השאירו אותי עם פרופיל 24
למשך 3 חודש הבאים כי בצבא הם צריכים שיעבור מינימום חצי שנה מזמן הפגיעה
אז היה לי פרופיל 97 ועכשיו בולבולים לפה אני יקבל ולא פרופיל 97....

פינגווין 24-10-09 12:30

מזה ss?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:18.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ