ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   חב'רה יש לי בעיה בבקשה להגיב ברצינות... (https://israelbody.com/showthread.php?t=5354)

Jones 04-02-07 22:12

חב'רה יש לי בעיה בבקשה להגיב ברצינות...

אז ככה אני מתאמן :wacko: איזה שנה..אף פעם לא התאמנתי רגליים וזאת טעות איומה פלג גוף עליון יותר גדול מהתחתון אפילו שיש לי גנטיקה טובה....אז החלטתי לאמן רגליים ..אבל פשוט אני מתאמן שלוש פעמים בשבוע ואין מקום לרגליים כי אחרי כל אימון אני עושה ריצה של חצי שעה והמאמן לא ממליץ על אימון של רגליים אחרי ריצה מה לעשות???האם אפשר לעשות אימון רגליים אחרי ריצה לפני???מה התוצאות??

HHHEELLBBOOYY 04-02-07 22:13

תבנה תוכנית אימונים חדשה

ran_z 04-02-07 22:14

שאלות בנושא אימונים, בפורום אימונים,
מה סתומרת זה בעיה להכניס רגליים לאימון?כמו שאתה מכניס חזה, גב, תכניס רגליים.
למה המאמן לא בונה לך תוכנית כולל רגליים?

Jones 04-02-07 22:16

לא פשוט האימון שלי לחוצים אני נגיד יום ראשון חזה יד קידמית ריצה ...שלישי גב יד אחורית ריצה
חמישי כתפיים וביסייפס וטריספס כי אצלי הם קצת מפגרים וריצה??אז איפה להכניס בדיוק?

Jones 04-02-07 22:16

ומצטער פשוט אני חדש בפורום פעם הבאה אני אשים בפורום אימונים..!

Gil-G 04-02-07 22:17

חזה+יד קדמית
גב+יד אחורית
כתפיים+רגליים

אנג'וי יורסלף

Arielp 04-02-07 22:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ג'ונס
לא פשוט האימון שלי לחוצים אני נגיד יום ראשון חזה יד קידמית ריצה ...שלישי גב יד אחורית ריצה
חמישי כתפיים וביסייפס וטריספס כי אצלי הם קצת מפגרים וריצה??אז איפה להכניס בדיוק?

רק שתהיה בעניין טרייספס זה יד אחורית ובייספס זה יד קדמית... אז במקום לעשות יום חמישי את זה תעשה משהו עם רגליים.

Jones 04-02-07 22:18

אבל מה אעשה עם הידיים המפגרות למרות שהם כבר 41 אבל למרות זאת השאלה שלי היא האם אפשרות לעשות רגליים אחרי ריצה ומנוחה אחרי הריצה ב 10 דקות??

ran_z 04-02-07 22:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ג'ונס

שמת לב לטעות? יום חמישי ידיים? אימנית אותם כבר בראשון ושלישי, אחרי הכתפיים תיתן רגליים בדיוק כפי שגיל סירטט לך.

Jones 04-02-07 22:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
שמת לב לטעות? יום חמישי ידיים? אימנית אותם כבר בראשון ושלישי, אחרי הכתפיים תיתן רגליים בדיוק כפי שגיל סירטט לך.

כןןןןןןן אבל אני מאמן ידיים פעמיים בשבוע כדי שיגדלו...!!אז יענו להוריד אותן???והאם אפשר פשוט שתתן לי חוות דעת האם כדי לאמן רגליים אחרי ריצה או לפני??

Takima 04-02-07 22:26

תאמן רגליים חזק פעם בשבוע ובימים אחרים תוכל לעשות ריצות.

ran_z 04-02-07 22:27

סבבה שיגדלו אז אל תאמן רגליים מה אני אגיד לך, שיהיה לך רגליים של רקדנית בלט מיצידי פסדר!
העיקר שהיידים שלך יגדלו.
אירובי תעשה אחרי האימון כוח.

אגב מי בנה לך את התוכנית הזאת שאלה.?

YNZ 05-02-07 00:37

אני חייב לציין שגוף עליון שגדול מגוף תחתון לדעתי
ואני מדגיש לדעתי הרבה יותר יפה מפורורציה בין השתיים :d
אבל זה בכל זאת חשוב לעבוד על רגליים אפילו בצורה מינימלית.

maya 05-02-07 09:17

תלוי מה יותר חשוב לך אימון הרגליים או הריצה כי עם מה שתתחיל קודם יהיה לך יותר כוח

B guuurl 05-02-07 11:15

לדעתי, תוותר על ריצה אחריי אימון רגליים. תנסה אולי פעילות אירובית שהיא יותר כל-גופנית כזו, כמו קיק בוקס באותו יום. זה יותר ניתורים קטנים במקום והרבה תנועות ידיים, ומשיג את המטרה של פעילות אירובית בעצימות גבוהה.
וזה כיף!

nati10 05-02-07 11:45

אתה יכול להגדיל ת'אימונים שלך ל 5 פעמים בשבוע ותעשה 3 פעמים בשבוע אירובי מתי שאין לך אימון רגליים זה יצא לך ככה
Abcabxxcabca ...

Jones 05-02-07 20:53

כןן תודה על העצות אבל אני מתאמן רק שלוש פעמים בשבוע כי יש לי לימודים ועבודה אז אני די מסובך בשבוע הזה עשיתי רגליים אחרי ריצה???קצת כאב אבל מרגיש אימון האם כך הם יכולים לגדול?

מתן18 05-02-07 20:55

חחחחח בהתחלה חשבתי שהבעיה זה זה שקוראים לך ג'ונס

בכל מקרה זה ממש לא בעיה,פשוט תוסיף רגליים לחלוקה

Jones 05-02-07 21:12

ג'ונס זה שם מגניב אבל זה לא השם שלי חחחחחחחח

Leo 05-02-07 21:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ג'ונס
אז ככה אני מתאמן :wacko: איזה שנה..אף פעם לא התאמנתי רגליים וזאת טעות איומה פלג גוף עליון יותר גדול מהתחתון אפילו שיש לי גנטיקה טובה....אז החלטתי לאמן רגליים ..אבל פשוט אני מתאמן שלוש פעמים בשבוע ואין מקום לרגליים כי אחרי כל אימון אני עושה ריצה של חצי שעה והמאמן לא ממליץ על אימון של רגליים אחרי ריצה מה לעשות???האם אפשר לעשות אימון רגליים אחרי ריצה לפני???מה התוצאות??

שים זיין על המאמן ותעשה אימון רגליים ואז ריצה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:58.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ