ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   למה הרבה רוצים להיות.... (https://israelbody.com/showthread.php?t=50351)

גד"שניק 05-03-09 17:02

למה הרבה רוצים להיות....

למה הרבה רוצים להיות חטובים בקיץ?

Holy_Templar 05-03-09 17:03

ללכת לים ושיהיו קוביות ושרירים בולטים ... למזלי אני מתעב ים :)

hanna666 05-03-09 17:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גד"שניק (הודעה 779528)
למה הרבה רוצים להיות חטובים בקיץ?

omg מה זה השאלה הזו

גד"שניק 05-03-09 17:05

אני אוהב יותר את הנחל בקיבוץ שלי מאשר את הים...
גם בלי אנשים ואתה יכול להרגע.

Elad12 05-03-09 17:12

בשביל לקפוץ יותר טוב בשלוליות בקיבוץ

senate 05-03-09 17:16

כי אם אתה הולך בים עם קוביות בבטן אז כל בחורה שעוברת לידך משאירה לך כרטיס ביקור שלה

וגם של אחותה

Pro_XXL_Universe 05-03-09 17:22

תמיד טוב חיטוב בקיץ..אני אישית לא יכול לסבול עליה במסה בקיץ נורא חם ואין כוח כל היום להסחב אם כל הנוזלים והכל ובגלל החום אין חשק לאכול כלכך הרבה כמו בחורף שיש יותר תאבון :happy:
אני בכלל בקיץ במסה לדעתי זה די באסה למה אתה הולך 4 מטר כולך נוטף זיעה מה שכן הולכים אם גופיות ואפשר לראות את כל המסה ולא כמו להתחבא בחורף מתחת למעילים :wiggle:

וכמובן שיש לוזרים שרוצים חיטוב בישביל להביא בנות ורק בגלל זה!!!אחרת לא צריך חיטוב! כי בנות היום מזדיינות אם כל מי שיש לו קוביות והכי חשוב לעשות חיטוב בישביל הבנות כי כמובן שאין לאידיוט מושג איך לדבר אם בחורה או לפנות אליה בכלל!אז הוא חושב שאם גופו השחיפי המחוטב יצליח למשוך אותה:)הצלחה גדולה תהיה לאידיוט אם מדובר בפאקצ'ה בת 16 שעברו עליה יותר גברים מאשר שמכוניות עוברות על גביש גאה בפקקים של הבוקר :laughing: ולא יכולים להשיג בחורה איכותית"

:sbb2:

sapircool 05-03-09 17:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe (הודעה 779541)
תמיד טוב חיטוב בקיץ..אני אישית לא יכול לסבול עליה במסה בקיץ נורא חם ואין כוח כל היום להסחב אם כל הנוזלים והכל ובגלל החום אין חשק לאכול כלכך הרבה כמו בחורף שיש יותר תאבון :happy:
אני בכלל בקיץ במסה לדעתי זה די באסה למה אתה הולך 4 מטר כולך נוטף זיעה מה שכן הולכים אם גופיות ואפשר לראות את כל המסה ולא כמו להתחבא בחורף מתחת למעילים :wiggle:

וכמובן שיש לוזרים שרוצים חיטוב בישביל להביא בנות ורק בגלל זה!!!אחרת לא צריך חיטוב! כי בנות היום מזדיינות אם כל מי שיש לו קוביות והכי חשוב לעשות חיטוב בישביל הבנות כי כמובן שאין לאידיוט מושג איך לדבר אם בחורה או לפנות אליה בכלל!אז הוא חושב שאם גופו השחיפי המחוטב יצליח למשוך אותה:)הצלחה גדולה תהיה לאידיוט אם מדובר בפאקצ'ה בת 16 שעברו עליה יותר גברים מאשר שמכוניות עוברות על גביש גאה בפקקים של הבוקר :laughing: ולא יכולים להשיג בחורה איכותית"

נקרעתי מצחוק עכשיו

TheDrag0n 05-03-09 17:32

חחחחחחחחח

ומה זה השאלה הזאת? כי רוצים להיראות מחוטבים, שרירים בולטים, ריבועים, ללכת עם גופיות ולגוף שלך יש צורה יפה ומחוטבת.
כשאתה במסה אתה גם מסתובב עם כרס, ככה אתה רוצה להיראות בים?

Tamir D 05-03-09 18:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe (הודעה 779541)

לגזור ולשמור ;)

ZorgoBH 05-03-09 18:59

אני יגיע חטוב בכל מחיר לקיץ , למרות שאני במאסה .. יש לי הרבה להשלים ..
השאלה כמה אני יגדל עד הקיץ :boxing:

טונה 05-03-09 19:04

לא כל כך נעים להיות עם כרס בקיץ,להסתובב בקיץ עם גופיות שיש גוף שרירי חטוב יותר יפה מאשר גוף שרירי עם אחוז שומן ונוזלים...

Fiberglass 05-03-09 19:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גד"שניק (הודעה 779531)
אני אוהב יותר את הנחל בקיבוץ שלי מאשר את הים...
גם בלי אנשים ואתה יכול להרגע.

איזה יופי שאתה ככה אוהב את הקיבוץ שלך
אנשים בחיים בעיר בדרך כלל מחפשים מה לא בסדר

guyhazi 05-03-09 20:36

בקיץ חם לובשים חולצות קצרות או גופיות ולא מעילים שמכסים את הבטן ויש לי חבר שהוא שמן ותמיד שהוא הולך עם חולצה קצרה ויש רוח מלפנים אז הוא עושה כאילו הוא מנפנף את החולצה שיכנס אליה אויר כי חם לו אבל בעצם הוא מתבייש מזה שהחולצה נצמדת לו לבטן ומדגישה אותה אז להיות מחוטב עוזר גם לביטחון עצמי ולחיים קצת יותר מאושרים ולא רק להביא בנות

superbik3 05-03-09 20:41

וואלה אני רוצה להיות חטוב בקיץ בשביל שיהיה לי אלבום עם תמונות יפות מהים ושהבן שלי יגיד "וואלק אבא שלי היה חטוב רצח בקיץ" :]

גד"שניק 05-03-09 21:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי fiberglass (הודעה 779611)
איזה יופי שאתה ככה אוהב את הקיבוץ שלך
אנשים בחיים בעיר בדרך כלל מחפשים מה לא בסדר

אני מאוד מאוד אוהב אותו...
ולא הבנתי את המשפט השני אחי..

goldBEN 05-03-09 21:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גד"שניק (הודעה 779693)
אני מאוד מאוד אוהב אותו...
ולא הבנתי את המשפט השני אחי..

אנשים שחיים בעיר רק מתלוננים ואתה חי בקיבוץ ונהנה ממנו

גד"שניק 05-03-09 22:37

יש אנשים שאוהבים את העיר, זתומרת זה נחמד שמה כי יש יותר מקומות לצאת, יש כאלה שחושבים שבקיבוצים אין פאבים ולא עושים מסיבות אז זו טעות, יש לנו פאב בקיבוץ קוראים לו:" לול 48 " אחלה פאב, מושקע אולי לא כמו בתל אביב אבל סבבה סביר..
וגם איך אפשר לחיות בעיר מלא זיהום לא רק באוויר יש מפעלים,מלונות הכול הולך לים...
מלא אנשים....
אני מבין למה מתלוננים.

Pro_XXL_Universe 05-03-09 22:44

יש יתרונות בקיבוץ ויש יתרונות בעיר...אני תאמת איש של עיר אני אוהב שיש לי גישה לכל מה שאני צריך ולא צריך ליסוע הרבה ושהכל נימצא בקרבת מקום,לעומת זאת אנחנו משפחה של אנשים שנורא אוהבים את ישראל ויצאנו מל לטיולים וקיבוצים והאוירה הזאת של הcountry side של ישראל הגולן...הגליל הנגב אפילו שקט ואויר טוב שאשכרה אפשר לנשום מבלי להסתכל בלקבל הרעלה ולמות הייתי בקיבוץ מרום הגולן ליד החרמון וואלה איזה כייייייייייייףףףףףףףף קמתי יצאתי החוצא שהיה חורף איזה אויר נקי איזה שקט איזה שלווה קלאסה לגור בכזה מקום אומנם..אני מנסה לישון כאן בעיר בעיקר בשכונה בעייתית כשלי מה אני שומע באמצע הלילה?שריקות!ומה חזקות כל שריקה יכולה להעיר 20 דובי גריזלי ממאורה בשנת החורף!כמובן שפורים עכשיו אז נפצים...תבינו יורים טילים על ישראל וילדים עלובי חיים אשכרה ממשיכים לזרוק נפצים יא בני :):):):):):) קטנים!וריח או איזה ריח של צומת ראשית פקוקה במשאיות וג'יפה.

גד"שניק 05-03-09 22:53

יש לי כמה חברים מקיבוץ מרום גולן, קיבוץ נחמד, לא משהו בכללי.
ואם אתה אומר שאתה אוהב את הגליל ואת כל השקט והכול אז למה אתה לא עובר לאזור??
זה לא שפה אין כלום!
יש פה הרבה דברים...
יש מלא חנויות של כל דבר שתרצה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:36.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ