ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   יציאות בשירותים לעיתים רחוקות (http://israelbody.com/showthread.php?t=81)

BiZzz 05-09-06 21:21

יציאות בשירותים לעיתים רחוקות

אני בתקופת חיטוב ויוצא לי להיות בשירותים רק בסופ"ש! אבל בסופ"ש אני בדר"כ הולך כמה פעמים אפשר לדעת למה זה? והאם זה מסוכן? יש לציין שאני אוכל בסופ"ש הרבה (עושה העמסה) ובאמצע שבוע אני אוכל דברים טובים לעיכול לדוגמא אקטיביה פעמיים ביום סלט עשיר בירקות(סיבים וכל זה טובים לעיכול...) וגם שותה כמות לא רעה של מים...

Bullet 05-09-06 21:29

איך זה שיוצא לך להיות בשרותים רק בסוף שבוע?

BiZzz 05-09-06 21:36

אני גם שואל את עצמי...זה ממש מוזר...

אליאב 05-09-06 21:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי BiZzz
אני בתקופת חיטוב ויוצא לי להיות בשירותים רק בסופ"ש! אבל בסופ"ש אני בדר"כ הולך כמה פעמים אפשר לדעת למה זה? והאם זה מסוכן? יש לציין שאני אוכל בסופ"ש הרבה (עושה העמסה) ובאמצע שבוע אני אוכל דברים טובים לעיכול לדוגמא אקטיביה פעמיים ביום סלט עשיר בירקות(סיבים וכל זה טובים לעיכול...) וגם שותה כמות לא רעה של מים...

זה בכלל לא תקין
חילוף החומרים בגוף שלך משתנה בין סופ"ש לאמצע שבוע? משהו לא הגיוני
הגוף שלך לא יודע מתי יום ראשון ומתי יום שישי
אולי אתה אוכל שונה בסופ"ש מאמצע שבוע אבל עדיין לא תקין
צריך לבלות כל יום בשירותים ולתת לגוף לנקות את עצמו להוציא מה שלא צריך ולפנות מקום למה שצריך (:
אגב... אולי אתה עושה דיאטה חזקה מדי? הגוף שלך שומר על כל מקור מזון שנכנס ולכן אתה לא מוציא כלום (לא הולך לשירותים).

BiZzz 05-09-06 21:42

גם אני חשבתי על זה...אני בסביבות על 1500-1600 קלוריות...וזה סביר למשקל 70 גובה 184 בחיטוב...(זה השבוע האחרון שלי...של חיטוב ד"א. ואז אני מתחיל לעלות 200 קלוריות כל שבועיים עד לתחזוקה בערך מחכה על זה שבועיים ואז מעלה 250 כל שבוע ונשאר על מאזן של 500+ מהתחזוקה)

אני מקווה שעניין ישתפר

אור 05-09-06 21:59

לפי דעתי זה כן תקין!
גם לי זה היה קורה בחיטוב
הייתי מבצע העמסות שישי שבת ונכנס לשירותי כמעט רק בשישי ושבת..
לעיתים רחוקות מאוד באמצע השבוע..

וההסבר הכי הגיוני שעלה לי הוא שהגוף משתמש בכל מה שנכנס אליו כמקור אנרגיה ופשוט
לא צריך להוציא פסולת החוצה..

בנוסף הקיבה מתרגלת והיא ניהיית רגישה יותר בתקופת חיטוב, שאתה בא ומפתיע אותה היא בדר"כ לא מגיבה טוב :ph34r: (והריח רע.. :S )

Bullet 05-09-06 22:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אור
לפי דעתי זה כן תקין!
גם לי זה היה קורה בחיטוב
הייתי מבצע העמסות שישי שבת ונכנס לשירותי כמעט רק בשישי ושבת..
לעיתים רחוקות מאוד באמצע השבוע..

וההסבר הכי הגיוני שעלה לי הוא שהגוף משתמש בכל מה שנכנס אליו כמקור אנרגיה ופשוט
לא צריך להוציא פסולת החוצה..

בנוסף הקיבה מתרגלת והיא ניהיית רגישה יותר בתקופת חיטוב, שאתה בא ומפתיע אותה היא בדר"כ לא מגיבה טוב :ph34r: (והריח רע.. :S )

מה אתה אומר.
זה היה יכול להיות אם הוא היא אוכל אבות מזון מזוקקים
ז"א נגיד חלבון נקי נקי, גלוקוז כפחמימה (כי לחם זה נניח 100 גרם, ומתוכם רק 40 פחמימה? ה60 האחרים זה חלק מים וחלק יוצאים בקקי).
ולשומן הוא היה משתמש בשמן.

זה לא הגיוני...

ShaI^MymoN 05-09-06 22:37

אתה במארזן קלורי שלילי גדול מדי כנארה אז הגוף מנסה לשמור על המזון ולא להוציא אותו הוא נכנז למצב של מגננה שהוא רוצה לשמור על השומן

m0she 05-09-06 22:43

ומה עוזר לגוף שהוא משאיר בתוכו חרא? ואיך זה קשור לשומן?
וגם השטות הזאת של החילוף חומרים .. חילוף חומרים מכני [=חרא] לא קשור לחילוף חומרים מטבולי.
גם אני לא חרבנתי הרבה בpsmf / Ud2 .

SaBaGMaN 05-09-06 22:44

עד כמה שידוע לי אין קשר בין יציאות לחילוף חומרים.
אתה טוען שאתה אוכל כמיות סבירות של סיבים ושותה מספיק..אז זה באמת נישמע מוזר בעיקרון הגוף צריך להתנקות מינימום פעם ביום..אם זה ימשיך ככה אוליי תיפנה לרופא ליבדוק את זה

BiZzz 05-09-06 22:47

ציינתי שאם זה לא ישתנה כשאני יתחיל להוסיף קלוריות אני אשקול עזרה מקצועית...פשוט במסה הייתי חצי יום אוכל וחצי שני בשירותים...

LGhell 05-09-06 22:51

גם אני עכשיו ב Psmf הזה כמעט לא מכיר תשירותים... ולפני זה בחיטוב הייתי נכנס ככה כל יום.
וגם עד שאני נכנס אני מרגיש כמו ילדה בכתה א מבחינת מה שיוצא... עזבו לא כדי לכם חוויות... השירותים זה לא הכי אחי...

m0she 05-09-06 22:52

שמע , זה תלוי מה אתה אוכל. יכול להיות שהמזון שאתה אוכל לא דורש שתלך המון לשירותים. לא נראה שיש בעיה כי כשאתה אוכל הרבה אתה כן הולך לשירותים.

BiZzz 05-09-06 22:54

אני אוכל דברים כ"כ טובים שלגוף קשה להיפרד :p

meni32 05-09-06 22:55

ווששששש כמה ריח לא טוב יש בפוסט הזה....
אצלי יש קצת ירידה בכמות הכניסה לשירותים בזמן חיטוב אבל לא רציני....עדיין יש לי מסה מכובדת להורדה בחדר הישיבות.
מסכים עם ההודעה האחרונה של משה, זה תלוי באוכל.

power_hour 05-09-06 23:03

פשוט לאכול יותר סיבים תזונתיים,ירקות,פירות,מוצרים פרו-ביוטיים שמכילים אנזימי עיכול,לשתות המון מים ואם עדיין לא עובד יש תוספי תזונה כמו אג'יולקס,combizume ואחרים שיעשו את העבודה בשבילך.

BiZzz 05-09-06 23:06

פירות? לא נראה לי...

power_hour 06-09-06 05:55

לפני שתפנה לעזרה מקצועית נסה באמת את הטבליות שמכילות אנזימי עיכול.
ייתכן שהבעיה שלך דווקא הפוכה-עודף בסיבים תזונתיים דבר שיוצר כמובן אי נוחות במערכת העיכול ויותר גרוע חסימת מעיים (חוץ מהעובדה שזה מפריע לספיגת ויטמינים ומינרלים המסיסים בשומן)

the kid 06-09-06 15:42

אין יום שבו אין לי פגישה נעימה וארוכה עם האסלה, ואין יום שאין לי בו פחות מ-1-2 יציאות "בריאות", גם בתקופות חיטוב והגבלה קלורית. עם כל כמויות הפירות, הירקות, הקטניות, מוצרי החלב וכל האוכל שאני אוכל, נדיר שאני סובל מעצירות או בעיות עיכול ויציאות.
אולי בתקופות של הגבלה קלורית ממש רצחנית, או דיאטת "כסאח", כמות היציאות הצטמצמה ופחתה, אך גם בתקופה הזו המקרה לא היה כל כך חמור.

הסיבות לכך אינן ודאיות. הייתי מציע לך לפנות לגסטרואנטרולוג, שמתמחה בדרכי המעי, מפני שהאפשרות יכולות לנוע מעצירות קלה ועד מצב של bowel obstruction וחסימת מעיים. יכול להיות, שפשוט כשאוכלים פחות אוכל, ומן הסתם גם פחות מרכיבי מזון "מיותרים", הגוף מייצר פחות פסולת וצואה. בכל מקרה, לאחר שהרבה זמן נמצאים במצב של semi-starvation ודפיציט קלורי חריף, פעילות המעיים משתבשת, ובסופו של דבר תדירות וכמות היציאות. כך שלאחר תקופת "חיטוב" ממושכת, עשויות להתרחש תופעות שפוגעת בפעילות המעי ודרכי העיכול, ולהוביל ל"עצירות" או לירידה בתדירות היציאות.
מן הסתם, אם בסוף השבוע אתה אוכל יותר, יש יותר "עומס" על המעי, וה"חרבון" הולך וגובר.

לסיכום, פנה לגסטרואנטרולוג או אפילו לרופא המשפחה. הוא יזהה את הבעיה (אם יש בכלל בעיה)הרבה יותר טוב מאיתנו.

בהצלחה,

Nimrod 06-09-06 16:24

מה אני אוהב בהודעות של הקיד, תמיד בהתחלה הוא מספר על עצמו ותמיד זה מצחיק :):):):)...

אגב אני מחרבן 3 פעמים ביום במסה פעם ביומים בחיטוב.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:59.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ