ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שאלה חילוף חומרים איטי בזמן חיטוב. (http://israelbody.com/showthread.php?t=71149)

shakethatass 18-04-11 19:52

שאלה חילוף חומרים איטי בזמן חיטוב.

אז ככה תמיד היה לי חילוף חומרים איטי בגוף,וזה משפיע לרעה אצלי בחיטוב
ירדתי 8 קילו עד עכשיו אבל הרוב היה מנוזלים בשבוע-שבועיים הראשונים הורדתי מהר 6-5 קילו די ברור שזה היה מנזולים לא? מאז ירדתי אוליי עוד 2 קילו וזהו(חודשיים בחיטוב)
אני על חיטוב דל פחמימה 53 גרם פחמימה 85 שומן ו 230 חלבון
כרגע בבקרים שוקל 88.
העמסת פחמימות שלי אני משתדל להכניס את רוב הפחמימות מורכבות,ומכניס לרוב בין 400-450 פחמימה והשאר חלבון.
התחלתי עם אינטרולים כדי לפחות אולי להגיע לאיזה שהם תוצאות כי אני פשוט תקוע במשקל
האנאאירובי שלי בנוי מ3 אימונים בשבוע של 3תרגילים מורכבים כל אימון וזהו.(על כמה מהם אני עובד על טכניקה) אני לא עובד כלכך עצים חוץ מתרגיל אחד.
ו עוד יום יומיים של אינטרוולים
אחרי כל העמסה אני פשוט חוזר לאותו משקל(88) למשך כל השבוע וכשאני מגיע להעמסה מן הסתם אני תמיד עולה ל איזור ה 90-91 ואז זה שוב יורד ל 88 ופשוט לא זז נמוך מזה.
מה לעשות?
אולי זה נורמלי ואני סתם דואג?
רצוי לציין אני מחרבן פעמיים בשבוע -.-,וזה יוצא ביום של העמסה.

shakethatass 19-04-11 01:03

מישהו ? :o

nadavmoore 19-04-11 01:11

כנראה שהגוף שלך התרגל למצב הזה מהר. תנסה לאכול שבועיים נייטרלי ולהתחיל מחדש את החיטוב או להעלות קצת פחמימה לסביבות ה150 ולהתחיל לקצץ כל שבוע , או פשוט לא לעשות העמסה כל עוד אתה יורד במשקל אני בעקרון התחלתי חיטוב במרץ בהתחלה הייתי על 200 פחמימה היום אני בסביבות 100 וירדתי עד כה 6 קילו בלי העמסות ועוד לא נתקעתי.

AMSHIKASHVILI 19-04-11 01:30

אל תעשה העמסה, לא צריך בשלב הזה, אירובי 30 ד' בבוקר או לאחר אנאירובי, וזה שאתה בחיטוב אין זה אומר שאתה לא צריך להשקיע באימונים. בהצלחה

IGOR 19-04-11 01:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי AMSHIKASHVILI (הודעה 1081040)
אל תעשה העמסה,

ולמה בדיוק? תסביר.

shakethatass 19-04-11 02:18

אתם באמת חושבים שניטרלי יעזור לי?
כי בכל זאת יש לי חילוף חומרים איטי ואני לא חושב שזה יעזור לגוף להעיץ לי אותו כי זה דיי גנטי.
ובשביל זה יש העמסה לא :O?
אולי דווקא להוריד קלוריות? זה יהיה דבר נכון לעשות? לבנאדם שיש לו חילוף חומרים סופר איטי,
וזה עד כדי כך איטי,
שכשהייתי במסה הייתי אוכל 4-4.5 אלף קלוריות ועדיין הייתי מחרבן פעם ביום ואפילו זה היה גולש לפעמים לפעם ביומיים,כשלאנשים אחרים עם חילוף חומרים נומרלי אני חושב שהיו צריכים לחרבן אפילו 3 פעם ביום.
Demon אם אתה רואה את הפוסט הזה בבקשה תתן עצה :O

nadavmoore 19-04-11 02:22

אין קשר בין חילוף חומרים ללחרבן.

shakethatass 19-04-11 02:34

אז איך כן אפשר לבדוק את הקצב המטבולי מבלי לשלם 250 שקל?
והצואה אי אפשר להגדיר את זה אפילו כהערכה מהו קצב חילוף החומרים?

nadavmoore 19-04-11 02:43

מה זה משנה הקצב? חיטוב עובד על ניסוי וטעיה. תנסה כל מיני טיפים שהציעו לך פה או שרשומים במאמרים ותראה מה יותר מתאים לגוף שלך ומה עובד יותר טוב תנסה להיות סבלני כי חיטוב הוא כוח רצון וסבלנות לפעמים לא הולך לפעמים נתקעים לפעמים אפילו עולים משקל. אל תשבר קח את זה באיזי ותמשיך עם ההתמדה ויהיה בסדר

וחירבון זאת לא אינדיקציה לחילוף חומרים רק להוצאת פסולת מהגוף.

shakethatass 19-04-11 02:46

אוקיי נתתה לי פה אינדיקציה חדשה,אני כנראה יעלה את הקלוריות מפחמימה עד לנטרלי(ואם זה יהיה טיפה בכיוון של החייובי יהיה בסדר?)ניתן לזה שבוע-שבועיים ואז לחזור למתכונת הרגילה של דל פחמימה?
באותו זמן כדאי להמשיך אינטרוולים?

nadavmoore 19-04-11 03:01

אני מקווה שדימון יכנס לכאן וייתן את הדעה שלו בעניין כי הוא מאד מבין בתזונה. בכל מקרה לדעתי תנסה נייטרלי ואז תחתוך פחמימה ל200 גרם משם כל שבוע תרד קצת בפחמימה עד שתגיע לסביבות ה50-70 גרם . וגם את האירובי תתחיל ממינון נמוך ותעלה בהדרגה. בהצלחה

shakethatass 19-04-11 03:17

אוקיי נראלי שיש לי משהו אחר,
המטרה שלי היא להגיע לאחוז שומן נמוך בכדי להתחיל SS כמו שצריך.
אז מה אם הדיאטה הזאת:The Rapid Fat Loss של ליל מקדונלד PSMF מישהו יודע עם השיטה טובה,או עד כמה אני מסכן פה את השריר?

!Demon! 19-04-11 06:08

אם אתה אחוז שומן נמוך, אל תעשה pmsf, תמשיך דל , תיראה שאתה עושה העמסה יומיים מתוך 7 , וכמו שצריך אם אתה בכל זאת לא יורד תגביר אירובי או תוריד קלוריות...לא רואה משהו אחר פה

AMSHIKASHVILI 19-04-11 12:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי igor (הודעה 1081041)
ולמה בדיוק? תסביר.

חיטוב לאו דווקא צריך לעשות לפי הספר, ניסוי והטעייה, לא לכל אחד העמסה יהיה אפקטיבי, למשל אני בחיטוב שהתחלתי מ 100 קילו 22% שומן, דאגתי לקצץ בפחמימיות מדי חודש עד למצב של כ 50 גרם פחמימיות ליום (במקביל הוספת חלבונים) והגעתי לתוצאות שהגדרתי לעצמי (85 קילו 16%), ללא העמסות (כמובן שהיו ציטים מדי פעם), שינסה ויראה איך זה עובד בשבילו

!Demon! 19-04-11 13:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי amshikashvili (הודעה 1081103)
חיטוב לאו דווקא צריך לעשות לפי הספר, ניסוי והטעייה, לא לכל אחד העמסה יהיה אפקטיבי, למשל אני בחיטוב שהתחלתי מ 100 קילו 22% שומן, דאגתי לקצץ בפחמימיות מדי חודש עד למצב של כ 50 גרם פחמימיות ליום (במקביל הוספת חלבונים) והגעתי לתוצאות שהגדרתי לעצמי (85 קילו 16%), ללא העמסות (כמובן שהיו ציטים מדי פעם), שינסה ויראה איך זה עובד בשבילו

העמסה מומלצת תמיד, רק משתנה הכמות פחמימות, משך העמסה,והתדירות...
בכל חיטוב, שאתה במינוס החילוף חומרים יורד, קרטיזול עולה ...הכל תלוי בסוג דיאטה שלך, בpsmf עושים העמסה כל איזה 4 ימים אם אני זוכר נכון ואנשים שעוים בחיטוב הזה הם בדרך כלל איזה 25 אחוז שומן
לא לפי הספר, אבל יש דברים שעדיף לא לוותר עלים אם אתה רוצה חיטוב יעיל ולא לעבד סתם שריר

nadavmoore 19-04-11 14:32

דימון , אני כבר חודש וקצת בחיטוב ועוד לא עשיתי העמסה. אבל אני ממשיך לרדת במשקל ונשארתי במשקלי עבודה דיי גבוהים. מה אתה אומר לחכות שאני אתקע או להתחיל לעשות העמסות כבר?

!Demon! 19-04-11 14:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1081148)
דימון , אני כבר חודש וקצת בחיטוב ועוד לא עשיתי העמסה. אבל אני ממשיך לרדת במשקל ונשארתי במשקלי עבודה דיי גבוהים. מה אתה אומר לחכות שאני אתקע או להתחיל לעשות העמסות כבר?

אני חושב תעשה , זה יכול רק להועיל...אני למשל בדל שעושה העמסה והולך להתאמן המשקלים שאני מרים הם כמו במסה או יותר אפילו...גם במהלך השבוע אני לא נופל בכלל מהמשקלים שלי במסה, כמובן גם האימונים העצימים תורמים
העמסה נכונה לא פוגעת בירידה במשקל, מובן אחריה אתה תעלה איזה 1-3 קילו אבל זה נוזלים, אני למשל כל שבוע יורד סביב הקילו אולי טיפ טיפה פחות שזה לדעתי סבבה לגמרי

nadavmoore 19-04-11 14:50

הבנתי אותך. אוקיי אני אעשה זאת. ומה אתה חושב על תוסף הקפאין 200 מ"ג זה יכול לעזור בשריפת השומן גם או רק בתמרוץ לאימון?

Cuba 19-04-11 15:14

לא הוכח מחקרית שקפאין זה שורף שומן \עוזר לניווד שומן
אומרים שזה עוזר אבל זה רק אומרים

בכל מקרה זה יעזור לך ליהיות יותר ערני אני חושב שזה בזבוז כסף וכוס קפה שחור אפילו 2 יספיק לך בשביל ליהיות ערני ועם מרץ באימון כל התוספי קפאין חראם על הכסף

shakethatass 19-04-11 17:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1081087)
אם אתה אחוז שומן נמוך, אל תעשה pmsf, תמשיך דל , תיראה שאתה עושה העמסה יומיים מתוך 7 , וכמו שצריך אם אתה בכל זאת לא יורד תגביר אירובי או תוריד קלוריות...לא רואה משהו אחר פה

לעשות פעמיים בשבוע העמסה?
והעצה של הניטרלי יכולה לעזור?,או שפשוט להגביר את האירובי ל 4פעמים בשבוע או 3,ובעמסה להקפיד באמת לדפוק העמסה כמו שצריך,עם פי 10 פחמימה מסת גוף רזה?או שאם אני יגיזים זה רק יחמיר?ואני על 1850 קלוריות אז אני חושב שלהוריד קלוריות לא יהיה טוב לא?
כי האפשרות האחרונה שאני רוצה לנסות זה הניטרלי כי ממש אבל ממש לא באלי לחזור למצב שאני בטוח לא ירד למשך שבועיים.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:29.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ