ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   מה הדבר הכי מגעיל שנאלצתם לאכול.. (https://israelbody.com/showthread.php?t=8145)

SiX PACK 17-04-07 22:51

מה הדבר הכי מגעיל שנאלצתם לאכול..

מה הדבר הכי מגעיל שנאלצתם לאכול (מרצון כמובן) שהיה עתיר בדברים טובים אבל טעם כמו של חרא..?

לי יצא לאכול טונה עם סוכר ענבים שזה דוחה, בטח הרבה פה התנסו בזה...

למרות שאם יש לי מטרה אז אני לא נותן חשיבות לטעם, אבל בהסתקלות אחורה על מה שאכלתי אני אומר "כמה שזה מגעיל"...

והכי מגעיל, מיסטר סלט טונה כלב שאני כל כך שונא... פשוט מעלה לי רפלקסים של הקאה..

שני הפרוסות של הקוטג' והבקבוק הענק של המים הם אלו שמנחמים אותי בכל העסק ועוזרים לי לעבור את הסיוט הזה בשלום שלפעמים נמשך למשך הרבה זמן...

gog 17-04-07 22:56

בחיים לא אוכל משהו שמגעיל אותי.
ברור שלא כל דבר טעים, אבל אם זה מגעיל (!!) אני לא אוכל.

- Idan - 17-04-07 22:58

גבינת סקי 1/2 אחוז שומן. היה לוקח לי לפעמים יותר מ-40 דקות לאכול את זה מרוב שזה היה מגעיל.

MagneZium 17-04-07 22:59

טעם*

MagneZium 17-04-07 23:00

קריאטין אתיאל אסתאר נקי של אייג פאואר יש לזה טעם של נבלה =l

P-a-n-1-c 17-04-07 23:00

קוטג'. ניסיתי לאכול כמה פעמים ואז ויתרתי.
אין מצב שאני אוכל גבינה לבנה\קוטג', לא משנה כמה אחוז!

SiX PACK 17-04-07 23:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי - Idan -
גבינת סקי 1/2 אחוז שומן. היה לוקח לי לפעמים יותר מ-40 דקות לאכול את זה מרוב שזה היה מגעיל.

נכון.. כשלא אוהבים משהו אז מורחים את זה חבל על הזמן !

ניגרי ענק 17-04-07 23:03

לפני התחרות, בימים האחרונים: טונה במים מחבילה קפואה.
לא הטונה בקופסה העגולה, אלא פילה טונה שצריך לטגן על מחבת, ועוד בלי שמן, ובלי מלח, זה היה כל כך דוחה שכמעט הקאתי.
בעצם ממש הקאתי.
שלושה ימים רצוף (אבל זה היה בגלל המשתנים ולא בגלל הטונה).

Vin diesel 17-04-07 23:05

אוכל צבאי בעיקר(לוף).,שיבולת שועל אחרי בישול.לא יכול אפילו להסתקל על זה.קוט"ג חצי אחוז.

ran_z 17-04-07 23:07

בפסח אחרי אימון, קופסת טונה נקי לאכול עם מזלג ... בעעעע יש לי צמרמורת רק מלהיזכר בזה.

SiX PACK 17-04-07 23:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
לפני התחרות, בימים האחרונים: טונה במים מחבילה קפואה.
לא הטונה בקופסה העגולה, אלא פילה טונה שצריך לטגן על מחבת, ועוד בלי שמן, ובלי מלח, זה היה כל כך דוחה שכמעט הקאתי.
בעצם ממש הקאתי.
שלושה ימים רצוף (אבל זה היה בגלל המשתנים ולא בגלל הטונה).

מצטער לשמוע, קראתי על זה פה ושם היו כמה הודעות על העניין הקטן הזה שקרה לך..

ממש מצער לשמוע, בטח נדפקה לך התחרות בגלל זה, אין דבר יותר עצוב מזה...

עבודה של תקופת זמן ענקית נהרסה, או שבעצם זה לא ממש השפיע, אבל אני מתאר לעצמי שזה כן כי נפש בריאה בגוף בריא והגוף משפיע על הנפש ועל ההופעה החיצונית שלך וחוץ מזה גם בטח הייתה חלב, לא שמעתי את הסיפור, בקצרה מה היה שם..?

ניגרי ענק 17-04-07 23:15

בקצרה אני הייתי בשייפ אדיר על 73 קילו יבש מוות חמישה ימים לפני התחרות, וציפיתי לעלות בערך קילו באמצעות ההעמסה ולהתחרות בעד 80.
אבל שלושה ימים לפני התחרות הגוף שלי הגיב נורא למשתנים.
התחילו לי בחילות איומות, הקאתי את הנשמה בלי סוף.
גיל הורה לי להפסיק עם המשתנים, אבל זה כבר לא עזר.
המשכתי להקיא, ובמקביל לא יכלתי להכניס פירור, בזמן שהייתי אמור להכניס מלא פחמימות כדי לקבל עובי.
גם מה שכבר הצלחתי להכניס, הקאתי.
בדרך לתחרות הקאתי פעמיים, גם ברכב של האדמור...
בשקילה התברר שלא רק שלא עליתי במשקל אלא ירדתי למשקל גבולי של 71 פחות כמה עשיריות גרם וניתנה לי אפשרות להיכנס לקטגוריה של עד 70.
כבר לא הייתי בטוח שאני בכלל עולה, באותם רגעים הרגשתי כל כך חלש, כמעט שלא הייתי בהכרה.
גיל הצליח להרים אותי איכשהו בשיטות המיוחדות שלו, עם קצת יין תירוש וצימוקים, בסוף עליתי נתתי מה שהיה לי (שכחתי את הרוטינה שהכנתי הכל היה אלתור..), הבאתי את המקום השני, ומייד אחר כך התפרקתי בחדר ההלבשה.
נאלצתי לנסוע הבייתה ולא ראיתי אפילו את הקטגוריות שאחרי.
אני אחסוך לכם את מה שקה בדרך הבייתה וגם בבית.
זה היה סיוט איום ונורא, לקח לי שבוע בערך להתאושש ולהתחיל לאכול כרגיל.

SiX PACK 17-04-07 23:18

ציטוט:

בקצרה אני הייתי בשייפ אדיר על 73 קילו יבש מוות חמישה ימים לפני התחרות, וציפיתי לעלות בערך קילו באמצעות ההעמסה ולהתחרות בעד 80.
אבל שלושה ימים לפני התחרות הגוף שלי הגיב נורא למשתנים.
התחילו לי בחילות איומות, הקאתי את הנשמה בלי סוף.
גיל הורה לי להפסיק עם המשתנים, אבל זה כבר לא עזר.
המשכתי להקיא, ובמקביל לא יכלתי להכניס פירור, בזמן שהייתי אמור להכניס מלא פחמימות כדי לקבל עובי.
גם מה שכבר הצלחתי להכניס, הקאתי.
בדרך לתחרות הקאתי פעמיים, גם ברכב של האדמור...
בשקילה התברר שלא רק שלא עליתי במשקל אלא ירדתי למשקל גבולי של 71 פחות כמה עשיריות גרם וניתנה לי אפשרות להיכנס לקטגוריה של עד 70.
כבר לא הייתי בטוח שאני בכלל עולה, באותם רגעים הרגשתי כל כך חלש, כמעט שלא הייתי בהכרה.
גיל הצליח להרים אותי איכשהו בשיטות המיוחדות שלו, עם קצת יין תירוש וצימוקים, בסוף עליתי נתתי מה שהיה לי (שכחתי את הרוטינה שהכנתי הכל היה אלתור..), הבאתי את המקום השני, ומייד אחר כך התפרקתי בחדר ההלבשה.
נאלצתי לנסוע הבייתה ולא ראיתי אפילו את הקטגוריות שאחרי.
אני אחסוך לכם את מה שקה בדרך הבייתה וגם בבית.
זה היה סיוט איום ונורא, לקח לי שבוע בערך להתאושש ולהתחיל לאכול כרגיל.

אל תתבעס אבל זה סיפור רע עם סוף טוב, נכון שציפית ליותר אבל תראה נכנסת לעד 70 במצב על הפנים והבאת את המקום השני, מה היה קורה אם היית במיטבך, אחרי העמסת פחמימות נכבדת, בריא וחזק + כמה קילוגרמים נוספים.. תחשוב על זה..

gog 17-04-07 23:18

איך אתה מסביר שזה קרה לשועל ותיק כמוך?
כלומר זאת לא התחרות הראשונה שלך, ועבר עליך כבר חיטוב תחרותי.
הכל אך ורק בגלל המשתנים?

ניגרי ענק 17-04-07 23:21

פעם ראשונה שהשתמשתי במשתנים, וגם פעם אחרונה.
אלון: אתה צודק!
מה שלא הורג מחשל, היום אני נזכר בצחוק אדיר בחוויות שעברתי בתור חייל באגף הבידוד של כלא 6...מה שאז נראה לי סוף העולם.
בכל מקרה המסקנות הוסקו, במר ישראל שנה הבאה אני אגיע 80 קילו יבש רצח, והבמצב רוח טוב מאוד!

SiX PACK 17-04-07 23:22

ציטוט:

מה שלא הורג מחשל, היום אני נזכר בצחוק אדיר בחוויות שעברתי בתור חייל באגף הבידוד של כלא 6...מה שאז נראה לי סוף העולם.
בכל מקרה המסקנות הוסקו, במר ישראל שנה הבאה אני אגיע 80 קילו יבש רצח, והבמצב רוח טוב מאוד!

טוב מאוד ואני מאחל לך בהצלחה, לילה טוב לקחתי על עצמי לישון מוקדם מהיום, לא תראו אותי פה יותר בליליות :)

maradona 18-04-07 00:04

אני זוכר שפעם אחת שחזרתי אחרי יציאה אכלתי סלט שמורכב משני פלפלים אדומים+מלפפון שהיה נראה לי חצי רקוב+קוטג' חצי אחוז+מלא שמן זית(כף וחצי משהו כזה)
וואי זה היה כל כך דוחה שממש הייתי על סף קיא.

Fatty 18-04-07 00:28

טונה

gman 18-04-07 00:39

ציטוט:

מז"א משתנים? חומר שגורם לך להשתין הרבה או משהו?

Ori-Silver 18-04-07 00:46

יש הרבה דברים הנה כמה דברים
1)קוטג' חצי אחוז (אני לוקח כפית קוטג' ואז נותן שוט של מים לפה ובולע אני לא מסוגל ללעוס את זה זה כמו קרטונים בפה
2)אורז מלא אחד הדברים הכי דוחים שקימים
3)חזה עוף מבושל במים זה היה פשוט מגעיל בטירוף זה כמו לאכול כפכף

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:56.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ