ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   התחרות באפריל (https://israelbody.com/showthread.php?t=78278)

XVGX5310 15-02-13 22:18

התחרות באפריל

אז ככה אני עכשיו בss ואני לא אעשה שום שינוי בתוכנית אימונים
אבל אני רוצה להתחרות לראות איך זה.
אני מצפה לטוטאל של 370 או יותר אבל אני רוצה להיות בקטגורית משקל של עד 82.5
כשבינתיים אני 77 , 17-18 א"ש על 1.77 בן 14 זה אומר שאני אצטרך לעלות בחודשיים רק 5 קילו ואז לצאת לחיטוב...
אבל אני מתלבט אם לעשות את זה ככה או לעלות כמו שצריך משהו כמו 8 קילו ולעלות קטגוריה,
ולבוא לתחרות עם טוטאל מבייש
או
כבר לנסות להפציץ בדצמבר (נדמה לי יש את הגולדן דסרט לא?) אחרי חיטוביישן ולינארית.

מה דעתכם?
ותגיבו לעניין בבקשה זה יכול להיות חודשיים של בזבוז שזה הרבה זמן בנוסף לכל הזמן שביזבזתי...

Scylla 16-02-13 10:35

די מטופש לעשות מאסה ולעלות בכוח ממש לפני תחרות. תמשיך להתקדם כרגיל ואל תשנה הרבה. יכול להיות שאתה אפילו תוכל להכנס לקטגוריה של עד 75 אחרי ייבוש (אפילו סביר להניח) זה מפגר מאוד לעלות הרבה במשקל לפני תחרות כמו שזה מפגר מאוד לרדת במשקל הרבה לפני תחרות.
יש לך את התחרות במרץ בפ"ת אני ממליץ בחום יגיעו הרבה חברה צעירים ויש אווירה מאוד טובה. הארגון השני מנסיוני יותר קר מנוכר ולא הכי כיפי מבחינת יחס של המארגנים...

XVGX5310 16-02-13 12:07

75 לא נראה לי
אבל במרץ כנראה אני יגיע כי לפי מה הבנתי הארגונים מסוכסכים או משהו כזה והרבה לא יבואו לחיפה
אני אבוא ויקח מקום שני ועד ה28.3 יש לי לעלות 5 קילו שזה בסדר לחודש וקצת בss,
אחרי זה אני אמשיך קצת ואצא לחיטוב

לפי מה שאני יודע אי אפשר להתחזק בss בנייטרלי/שלילי אז...

scholar 16-02-13 13:49

דווקא מבין האופציות שלך לרדת לעד 75 בשביל מרץ נשמעת כמו המוצלחת מכולן .. לא הייתי מנפנף אותה כמו שעשית.

ובאימרת צד קלה, ילד בן 14 לא צריך "לצאת" לחיטובים...

XVGX5310 16-02-13 13:58

לדעתי לרדת ל75 לא ישרת
אצלי שום מטרה, עדיף לסיים ss בפעם הראשונה כמו בן אדם....

ולא הבנתי למה התכוונתה במשפט השני

scholar 16-02-13 14:17

אני לא בא לשכנע אותך, אתה בכל מקרה תפגע בהתקדמות של ss אם אתה מתכנן להגביל את הצריכה הקלורית שלך כדי לא לעלות קטגורית משקל.

אם המטרה החשובה שלך היא התקדמות ב ss רד מהתחרות וכשתסיים סיבוב של ss תחזור לחשוב על זה .

אם בכל זאת אתה רוצה "לעלות על במה", אתה יכול להיות בעודף קלורי קל בחודש הקרוב ולתת ייבוש כמו שהמליץ כבודו מעלי ולרדת לעד 75, למרות שאני לא בקיא בטוטאלים בקטגוריה הזאת נשמע שיש לך סיכוי טוב לקחת אותה לגילך.

במשפט השני התכוונתי לזה שאתה בן 14, עם אחוז שומן סביר, כולך מלא הורמונים וכל מה שהגוף שלך מחפש בשנים האלה זה לגדול, להכניס אותו לתקופות ארוכות של חוסר קלורי זה לחטוא למטרה.

XVGX5310 16-02-13 14:32

אני לא הולך לנצח בטוטאל הוא 470 בערך של שי זונרייך
אבל עדיין אני רוצה להשתתף השביל החוויה ובשביל תחרויות בעתיד
אז כנראה עדיף כבר להתקדם בss .
תודה ואני עוד הגעתי לשיא מבחינה הורמונלית (ככה אני חושב)
הלכתי לבנות לעצמי תפריט של 3700 קל׳ (יחסית קליל)

scholar 16-02-13 14:47

בהצלחה בתחרות, אם תגיע לפ"ת אני מעודד :]

ממליץ לך לקרוא קצת על תזונה אימונים וגיל התבגרות (לא מאמרי מערכת בואינט) עושה רושם שחסר לך המון ידע שם וחבל שתעשה טעויות עם השפעות לטווח הארוך.

XVGX5310 16-02-13 15:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scholar (הודעה 1158679)
בהצלחה בתחרות, אם תגיע לפ"ת אני מעודד :]

ממליץ לך לקרוא קצת על תזונה אימונים וגיל התבגרות (לא מאמרי מערכת בואינט) עושה רושם שחסר לך המון ידע שם וחבל שתעשה טעויות עם השפעות לטווח הארוך.

כל הידע שצריך זה:
לאכול טוב
לישון טוב
להרים כבד

תודה (:

ועזוב ynet אפסים....

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:36.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ