ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   הרפורמה בצה"ל ממשיכה - אסטמתים ובעלי פרופיל נפשי נמוך - לחזית (http://israelbody.com/showthread.php?t=26999)

ran_z 08-01-08 10:05

הרפורמה בצה"ל ממשיכה - אסטמתים ובעלי פרופיל נפשי נמוך - לחזית

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3491363,00.html

דעתכם?

Ori-Silver 08-01-08 11:25

זה פשוט מעצבן אותי,יש כאלו שבאמת סובלים מבעיות והפרעות נפשיות,איך לעזאזל הם ישרתו בתור תומחי לחימה בדיוק?איך בן אדם שבאמת סובל מאסתמה (לאח שלי יש אסתמה והוא לא מסוגל להיות קרוב לאבק אוללכלוך אחרת הוא פשוט נחנק) אמור להיות תומך לחימה?
למה הם פשוט לא עושים בדיקות יותר מעמיקות ונותנים פרופילים נפשיים לאלו שמגיע להם?

kaga 08-01-08 11:49

הרפורמה הזאת (חחח נראה לי אנחנו מקום ראשון בעולם ברפורמות ומקום ראשון ברפורמות הכי מפגרות) כיאילו נמנעת ממענה לבעיה האמיתית שהיא הדוסים והמשתמטים ופשוט מעמיסה יותר על מי שכבר מוכן לתרום... זה פשוט גועל נפש מה שהמדינה עושה (כרגיל). יש לי גם שאלת הגיון. נכון שהיודעים שאיזה רבע מהיהודים הכשירים לצהל - משתמטים? אז כיאילו הרי יודעים מי זה ויודעים שהם משתמטים... אז למה בכל זאת לא מגייסים אותם בכוח??? כיאילו לי נוצר רושם שחלקם פשוט משלמים שוחד במקומות הנכונים שלא יפריעו להם בעתיד. עוד הוכחה לטענה זו היא שהתחילו לדון על נושא זה רק לאחרונה ז"א הצבא הסתיר זאת במהלך השנים (אולי כי באמת יש טיפה שוחד).

תגידו מה עם האפילפסיה? (כי לא כתוב עליה כולם בכתבה).

bigwave1 08-01-08 14:10

ועל זה אני אומר-
מזל שאני כבר משוחרר!!!
צה"ל מתנהל לפעמים בכזאת טיפשות. . .

tomerA 08-01-08 16:01

הכי קל היטפל לחלשים.

The Iron Man 08-01-08 16:17

נמאס כבר מהמדינה המטומטמת הזאת!!
כמה אפשר לסבול לעזאזל??

goldBEN 08-01-08 16:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kaga
הרפורמה הזאת (חחח נראה לי אנחנו מקום ראשון בעולם ברפורמות ומקום ראשון ברפורמות הכי מפגרות) כיאילו נמנעת ממענה לבעיה האמיתית שהיא הדוסים והמשתמטים ופשוט מעמיסה יותר על מי שכבר מוכן לתרום... זה פשוט גועל נפש מה שהמדינה עושה (כרגיל). יש לי גם שאלת הגיון. נכון שהיודעים שאיזה רבע מהיהודים הכשירים לצהל - משתמטים? אז כיאילו הרי יודעים מי זה ויודעים שהם משתמטים... אז למה בכל זאת לא מגייסים אותם בכוח??? כיאילו לי נוצר רושם שחלקם פשוט משלמים שוחד במקומות הנכונים שלא יפריעו להם בעתיד. עוד הוכחה לטענה זו היא שהתחילו לדון על נושא זה רק לאחרונה ז"א הצבא הסתיר זאת במהלך השנים (אולי כי באמת יש טיפה שוחד).

תגידו מה עם האפילפסיה? (כי לא כתוב עליה כולם בכתבה).

איך יגייסו בכוח?
נגיד אני דופק נפקדות, מה צה''ל כבר מסוגל לעשות?

!Demon! 08-01-08 17:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי goldBEN
איך יגייסו בכוח?
נגיד אני דופק נפקדות, מה צה''ל כבר מסוגל לעשות?

משטרה הביתה ..ואז יכולים גם להוציאה אותך מהצבא על 21 או אי התאמה או כלא

shikoLM 08-01-08 17:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !Demon!
משטרה הביתה ..ואז יכולים גם להוציאה אותך מהצבא על 21 או אי התאמה או כלא

בנפקדות אף אחד לא יחפש אותך בכלל, רק אחרי שזה יגיע לעריקות יתחילו להתעניין וגם אז רוב החיילים שיושבים בכלא על עריקות הסגירו את עצמם ולא נתפסו.
ברוב גדול מהמקרים גם על עריקות ארוכה אף אחד לא ישחרר אותך מיד מצבא.

ThaiB0X 08-01-08 17:42

אני כל כך מרחם על כל חסרי האונים שיתגייסו בעתיד הקרוב. אני מדבר על כל אותם ברדקיסטים שבלי החוק הזה היו מוציאים 45 ומסתדרים.. עכשיו מה הם יכולים לעשות ? 21 ?

*DAVID* 08-01-08 18:06

חחחחחח אני חולה אסמה וזין אני הולך קרבי או משו.. מה אני ניראה להם מיתאבד? זה בולשיט עם איזה חולה אסמה מקבל התקף פיתאום?.. אז מה הצבא המיזדאן הזה יגיד?

Antonator1 08-01-08 18:09

כשיתחילו להתאבד להם חיילים רק אז אולי יבינו שם משהו. בעיני האזרחים החיילים זה קדוש, בעיני הצבא - חיילים זה זבל זול. איך שהרבה חיילים מתנהגים אחד לשני זה פשוט מביש.

tRONic 08-01-08 18:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי *DAVID*
חחחחחח אני חולה אסמה וזין אני הולך קרבי או משו.. מה אני ניראה להם מיתאבד? זה בולשיט עם איזה חולה אסמה מקבל התקף פיתאום?.. אז מה הצבא המיזדאן הזה יגיד?

מדובר על תומך לחימה ולא קרבי.
אין סיכוי שישלחו חולה אסטמה לקרב.

Bullet 08-01-08 19:23

מה הבעיה? הם אומרים שיש התחשבות בתנאים. אז אם למשל חולה אסתמה יהיה תומך לחימה, יהיה לו פטור מריצה ואבק והוא לא יתעסק בזה.

The Iron Man 08-01-08 19:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bullet
מה הבעיה? הם אומרים שיש התחשבות בתנאים. אז אם למשל חולה אסתמה יהיה תומך לחימה, יהיה לו פטור מריצה ואבק והוא לא יתעסק בזה.

סליחה על הבורות, אבל מה זה תומך לחימה?

P-a-n-1-c 08-01-08 19:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי The Iron Man
סליחה על הבורות, אבל מה זה תומך לחימה?

מה שלא חי"ר ולא ג'ובניק - שיריון, תותחנים, נ"מ..

Bullet 08-01-08 20:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
מה שלא חי"ר ולא ג'ובניק - שיריון, תותחנים, נ"מ..

לא זה לא... זה קרבי.
תומך לחימה זה חייל שמשרת בבסיס עם רמת סיכון גבוהה.

P-a-n-1-c 08-01-08 20:16

צודק התבלבלתי

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:33.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ