ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   שאלה בקשר לחיטוב קצר (http://israelbody.com/showthread.php?t=44432)

shukila 09-11-08 23:00

שאלה בקשר לחיטוב קצר

בעקבות שבועיים של הפסקה מאימונים בגלל כאבים עזים בגב , החלטתי לעשות עכשיו חיטובון של חודש ואז מסה עד מאי . נמאס לי מהשומנים בבטן ובא לי להוריד קצת משכבת השומן

נראה לכם סביר חודש של חיטוב קצר בשביל להוריד כמה אחוזי שומן ?

iNFace 09-11-08 23:02

למה? בשביל מה? אתה בקושי תוריד מהשומן,יותר מהשריר ונוזלים וזה יפגע לך בתהליך העלייה במאסה.
כנס מעכשיו למאסה עד מאי.ותפציץ!

shukila 09-11-08 23:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי inface (הודעה 695494)
למה? בשביל מה? אתה בקושי תוריד מהשומן,יותר מהשריר ונוזלים וזה יפגע לך בתהליך העלייה במאסה.
כנס מעכשיו למאסה עד מאי.ותפציץ!

נראה לך מיותר אחי ? פשוט לא בא לי להיות עם הבטן הזו עד האביב .אני לא חי בסרט שבחודש אני הולך להיות עם ריבועים ,אבל לפחות ל"התקרב" אליהם

gilsXM 10-11-08 00:14

אלוהים ישמור, תבינו! שאם עושים חיטוב נכון ! לא יורדים כמעט בשריר..
ירבאק, כל אחד נהייה לי פה פרנואיד, אני אאבד שריר אחרי ריצה של 4 קילומטר, חלאס!

shukila 10-11-08 00:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gilsXM (הודעה 695560)
אלוהים ישמור, תבינו! שאם עושים חיטוב נכון ! לא יורדים כמעט בשריר..
ירבאק, כל אחד נהייה לי פה פרנואיד, אני אאבד שריר אחרי ריצה של 4 קילומטר, חלאס!

מה דעתך על תוכנית abc בחיטוב הזה של 5 פעמים בשבוע . 17 סטים באימון -10 שריר גדול 7 שריר קטן סך הכל 40 דקות משקולות +חצי שעה אירובי ופעמיים בשבוע במקום האירובי 8 סטים בטן
וביום שאני לא מתאמן משקולות עוד שעה אירובי סך הכל שעתיים שעתיים וחצי אירובי בשבוע

Ori_D 10-11-08 03:31

חודש אחד של חיטוב (במידה ותעשה את זה כמו שצריך) תירד אולי 2 קילו, אתה לא ממש תבחין בהבדל

Masquerade 10-11-08 07:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ori_d (הודעה 695619)
חודש אחד של חיטוב (במידה ותעשה את זה כמו שצריך) תירד אולי 2 קילו, אתה לא ממש תבחין בהבדל

הייתי אומר שבחודש הוא יכול לרדת מ14% ל12%, זה גם מה שאני התחלתי לעשות, בשביל שאני אוכל לעשות מסה ארוכה יותר בסופו של דבר.
הראו כי העלייה נקייה יותר על אחוז שומן נמוך יותר, שזאת עוד סיבה.

תמשיך עם אותה תוכנית אימונים, תוריד קצת בפחמימות ותוסיף אירובי.

the animal 10-11-08 07:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shukila (הודעה 695576)
מה דעתך על תוכנית abc בחיטוב הזה של 5 פעמים בשבוע . 17 סטים באימון -10 שריר גדול 7 שריר קטן סך הכל 40 דקות משקולות +חצי שעה אירובי ופעמיים בשבוע במקום האירובי 8 סטים בטן
וביום שאני לא מתאמן משקולות עוד שעה אירובי סך הכל שעתיים שעתיים וחצי אירובי בשבוע

לא! תעשה fbw של התרגילים הגדולים, 3 פעמים בשבוע. ו3-4 פעמים בשבוע אירובי

gilsXM 10-11-08 10:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shukila (הודעה 695576)

אני ממליץ על fbw עם 3~4 סטים לשריר גדול ו2~3 לקטן.
בלי להתיש את עצמך יותר מידי.
תעשה אימון כזה 3 פעמים בשבוע אחרי כל אחד חצי שעה ריצה 8~10 קמ"ש ליפ יכולת, ואז עוד פעמיים לבחירתך אירובי בשבוע (סה"כ שעתיים וחצי בערך כל שבוע)
ואני ממליץ לך חיטוב cc למשך חודשיים או יותר אם אתה רוצה ממש להתחטב לכיוון ה10 אחוז ומטה

shukila 10-11-08 17:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gilsxm (הודעה 695684)
אני ממליץ על fbw עם 3~4 סטים לשריר גדול ו2~3 לקטן.
בלי להתיש את עצמך יותר מידי.
תעשה אימון כזה 3 פעמים בשבוע אחרי כל אחד חצי שעה ריצה 8~10 קמ"ש ליפ יכולת, ואז עוד פעמיים לבחירתך אירובי בשבוע (סה"כ שעתיים וחצי בערך כל שבוע)
ואני ממליץ לך חיטוב cc למשך חודשיים או יותר אם אתה רוצה ממש להתחטב לכיוון ה10 אחוז ומטה

אני מעריך שיש לי עכשיו 20 אחוז שומן .רוצה לרדת בקטנה ככה ל 15 להרגיש יותר מוצק .מבאס אותי שאני מפתח שרירים אבל לא ממש רואים אותם

amitbatito 10-11-08 19:42

וואו 20 אחוז זה לא צחוק לדעתי אחי תעשה חיטוב מסודר של איזה 3 חודשים תרד ל12 אחוז ומשם תתחיל מסה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:57.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ