ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   אבקת חלבון מומלצת ותוסף ממריץ? (https://israelbody.com/showthread.php?t=63146)

בר728 08-02-10 17:44

אבקת חלבון מומלצת ותוסף ממריץ?

איזה אבקת חלבון כדאי לי לקנות?
האפשרויות:
ULTIMATE NUTRITION -
PROSTAR 100% WHEY PROTEIN
ProStar Whey Banana
Iso sensation 93

חלבון אופטימלי
API PROTEIN

----------------
איזה מהבאים כדאי(לעירנות וגם כשורף שומן)-

גווארנה
קסנדרין
קפאין
אני יותר בכיוון של הגווארנה(יותר זול מהקסנדרין,בלי ריח של קפה,קראתי עליו דברים טובים..)

Philip_k 08-02-10 18:11

אני אישית דיי אוהב את Iso sensation 93.

לגבי שורף שומנים, אני חושב שיותר חושב זה התזונה בטווח הארוך. מה רע בקפה(קפאין) בשילוב התפריט?

skitz125 08-02-10 18:50

לגבי חלבונים, אני כבר 10 חודשים עם ה whey gold טעמתי כבר את רוב הטעמים...לא אחליף אותה בשום אבקה.
ולגבי שורף שומנים וממריץ, לא יודע לגבי השורף שומנים לפי דעתי התרומה היא מזערית אבל בתור ממריץ אני נוטל 2 טבליות קפאין שעה לפני אימון, בהתחלה חשבתי שלא עוזר אבל אחרי כמה פעמים התחלתי לראות שינוי אמיתי כנראה כי הפסקתי עם הקולה זירו ככה שאם אתה חולה קולה כדאי שתפסיק איתה לפני כל הממריצים כי היא תפחית את היעילות.

Melamed 08-02-10 18:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי skitz125 (הודעה 970331)
לגבי חלבונים, אני כבר 10 חודשים עם ה whey gold טעמתי כבר את רוב הטעמים...לא אחליף אותה בשום אבקה.
ולגבי שורף שומנים וממריץ, לא יודע לגבי השורף שומנים לפי דעתי התרומה היא מזערית אבל בתור ממריץ אני נוטל 2 טבליות קפאין שעה לפני אימון, בהתחלה חשבתי שלא עוזר אבל אחרי כמה פעמים התחלתי לראות שינוי אמיתי כנראה כי הפסקתי עם הקולה זירו ככה שאם אתה חולה קולה כדאי שתפסיק איתה לפני כל הממריצים כי היא תפחית את היעילות.

איזה טעמים צרכת עד כה באופטימום ומה הכי אהבת?
אני כרגע עם קרמל טופי פאדג'..

skitz125 08-02-10 19:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי melamed (הודעה 970333)
איזה טעמים צרכת עד כה באופטימום ומה הכי אהבת?
אני כרגע עם קרמל טופי פאדג'..

תות, דאבל ריץ' שוקולד, וניל עוגיות, ווניל טבעי
הכי אהבתי את הוניל עוגיות למרות שכולם היו מצויינים.
ד"א קרמל טופי פאדג'? לא נתקלתי בו עדיין אם להגיד את האמת, איזה טעם יש לזה בכלל? פחות או יותר

בר728 08-02-10 20:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי skitz125 (הודעה 970331)

על איזה טעמים אתה ממליץ?היא עברה איזה בדיקת מעבדה?
אני לא מכניס בכלל קפאין לגוף...בגלל זה אני רוצה לקנות..ההשפעה שלו עלי אמורה חזקה
אני הרבה יותר בכיוון של הגוארנה(נגזרתצ של קפאין רק יותר חזק ובלי ריח של קפה לפי מה שהבנתי)

jonathan 08-02-10 20:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי בר728 (הודעה 970403)
אני לא מכניס בכלל קפאין לגוף...בגלל זה אני רוצה לקנות..ההשפעה שלו עלי אמורה חזקה
אני הרבה יותר בכיוון של הגוארנה(נגזרתצ של קפאין רק יותר חזק ובלי ריח של קפה לפי מה שהבנתי)

זה לא "נגזרת של קפאין",זה קפאין לכל דבר.

skitz125 08-02-10 20:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי בר728 (הודעה 970403)

זו נחשבת אחת האבקות הכי טובות שיש מבין כל הסטנדרטיות (יש גם כמה אבקות היי אנד שעולות הרבה יותר אבל נחשבות לפרמיום, אני בספק עד כמה הם באמת יותר יעילות), בעניין הטעם כמו שאמרתי כל הטעמים שטעמתי ממש טובים, מה שנותר זה לקחת את מה שאתה יותר מתחבר אליו...תתחיל מדאבל ריץ' שוקולד ואחר כך תוכל לגוון בטעמים.
גווארנה זה שיח בעל פירות, שבאותן פירות יש ריכוז קפאין גבוה.

בר728 09-02-10 19:10

טוב תודה..הבנתי שכדאי בהתחלה ללכת על טעם בננה הוא הכי "נייטרלי"

בר728 09-02-10 20:11

התקשרתי לישראלבודי אין להם גווארנה..
דרך אגב מה לגבי חלבון פרובודי?

skitz125 09-02-10 21:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי בר728 (הודעה 970734)
התקשרתי לישראלבודי אין להם גווארנה..
דרך אגב מה לגבי חלבון פרובודי?

קח קפאין טהור עזוב אותך חרטה של ברזילאים, 2 טבליות שעה לפני אימון והכל בסדר...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:35.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ