ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   למי ששאל פה לא מזמן על אבקת חלבון של הרבליף (https://israelbody.com/showthread.php?t=38207)

senate 01-08-08 10:27

למי ששאל פה לא מזמן על אבקת חלבון של הרבליף

ובכן אתמול שוב הייתי אצל ידידה שלי שמנסה להאכיל אותי במוצרים האלו

הפעם היא הציעה לי אבקת חלבון.

ובכן אני מסתכל על הנתונים וזה מה שאני רואה:

במנה של 25 גרם יש 17.5 חלבון ו 22 גרם פחמימות ועזבו את שאר הרכיבים כמו 6 גרם שומן וכל השאר.

http://img366.imageshack.us/img366/8444/000gr0.jpg

הראתי לה את הכמויות האלו והתשובה שלה היתה "זה היתרון של הרבלייף, הם מצליחים להכניס יותר חומר במשקל מסויים"

כניראה שהרבלייף מתעלים על חוקי הפיזיקה, כי לא ברור איך הם מצליחים להכניס יותר מ 40 גרם רכיבים ב 25 גרם מנה :eek:

בכל אופן בשביל הספורט טעמתי מהשייק שהיא הכינה מזה, זה פשוט איום, לא מזכיר וניל אלא יותר מזכיר מיים רקובים מאגרטל פרחים.

Holy_Templar 01-08-08 11:01

תגיד לה גם שמרמים אותה והיא נפלה בפח וכדי שתעזוב את זה לפני שזה יחריב לה ת'חיים :)

Nicolas 01-08-08 11:42

תן לה לנסות תאופטימום עם חלב וגלידה אני מניאק אם לא זורקת את החרא הזה לפח

senate 01-08-08 12:37

אני לא מציע לה כלום, אני לא מאלו שמתווכחים עם אנשי מכירות ומשכנעים אותם שהמוצר שלהם דפוק
כל עוד וזה הפרנסה שלה והיא כבר 10 שנים משתמשת בזה וחיה עם זה אז שיבושם לה
רק הבאתי לפה דוגמא עד כמה חברת תזונה יכולה לחרטט

Ori-Silver 01-08-08 13:20

האנשים האלו שמוכרים את המוצרים של הרבלייף הם פשוט נוראים,הם כל כך חפרנים וכל היום רק מדברים על זה.
יש לאמא שלי כמה חברים ומכרים שמתעסקים בזה,וכל פעם שהם מבקרים אני מתחבא בחדר בשביל לא לקבל מהם הרצאה חופרת על הרבלייף ועל כמה שהם מצאו את האור וכדי לי גם.

shai224 01-08-08 13:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ori-silver (הודעה 599895)
האנשים האלו שמוכרים את המוצרים של הרבלייף הם פשוט נוראים,הם כל כך חפרנים וכל היום רק מדברים על זה.
יש לאמא שלי כמה חברים ומכרים שמתעסקים בזה,וכל פעם שהם מבקרים אני מתחבא בחדר בשביל לא לקבל מהם הרצאה חופרת על הרבלייף ועל כמה שהם מצאו את האור וכדי לי גם.

שתבין שעד היום הם מתקשרים אליי מאיזו חברה של הרזייה בטוחה וכל שטויות האלו ומנסים לשכנע אותי להיות נציג מכירות של המוצרים שלהם , אתמול דיברתי עם מישהי משם ואמרתי לה בפרוש , מאמי איזה מוצרים אתם מוכרים תזכירי לי?
הרבלייף .
תמשיכי לשקר לאחרים חומד. בום ניתקתי .
הייתה בשוק .
קיצר כמו שציינתי בפוסט הקודם של הרבלייף , גם אם תביא לי בחינם את המוצרים שלהם , לכלב לי אני לא יסכים להביא אותם.

Sugarzaza 01-08-08 13:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shai224 (הודעה 599898)
שתבין שעד היום הם מתקשרים אליי מאיזו חברה של הרזייה בטוחה וכל שטויות האלו ומנסים לשכנע אותי להיות נציג מכירות של המוצרים שלהם , אתמול דיברתי עם מישהי משם ואמרתי לה בפרוש , מאמי איזה מוצרים אתם מוכרים תזכירי לי?
הרבלייף .
תמשיכי לשקר לאחרים חומד. בום ניתקתי .
הייתה בשוק .
קיצר כמו שציינתי בפוסט הקודם של הרבלייף , גם אם תביא לי בחינם את המוצרים שלהם , לכלב לי אני לא יסכים להביא אותם.

איך אתה יודע שהיא הייתה בשוק אם ניתקת??????

חח סתם, בכל מקרה סה"כ זה יוצא איזה 50 גרם רכיבים, ובמנה של 25 גרם זה בהחלט מרשים :lol:

shai224 01-08-08 13:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sugarzaza (הודעה 599903)
איך אתה יודע שהיא הייתה בשוק אם ניתקת??????

חח סתם, בכל מקרה סה"כ זה יוצא איזה 50 גרם רכיבים, ובמנה של 25 גרם זה בהחלט מרשים :lol:

כי היא שלחה לי סמס ורשמה "אני בשוק מהאומץ..." (=

Holy_Templar 01-08-08 14:05

אחים יקרים

זה התרמית של שיווק רשתי , כל עינייני הפירמידה... והצירוף אנשים או בדיעבד, מכירת סטוקים לאנשים שאתה מצרף ועל ידי כך עשיית כסף ...

רק מי שעומד בראש החברה או הפירמידה עושה על כולם את הכסף ... פעם זה היה לקנות מקום בפירמידה ואחרי שזה הוצא מהחוק , דחפו "מוצר" בפנים ... שיהיה יעני פורץ דרך . ומשכנעים אותך למכור אותו ולקבל על כך תמלוגים ..

ככל שתצרף יותר ככה תעשה יותר כסף ...

הקיצר שוחטים אותך בכמה אלפי שקלים מוכרים לך לוקש ש ב -3 שנים תיהיה מיליונר... וגמרנו

במקרה של הרבלייף... זה אותו דבר רק שהם גם אומרים תמכור את הסטוקים של המוצרים .
שיווק רישתי חייבים להבין , שוטפים לאנשים את המוח שזה הדבר האמיתי... ואז יש כל מיני חפרנים שאומרים מצאתי את האור השתפרתי בזה ובהוא ואני עכשיו מנהיג ואני מדריך ואני עושה פריצות דרך ... והקיצר מזבל ת'מוח אבל כסף לא עושה :)

וכן מדהים הקטע ש ב 25 גרם יש בערך 40 גרם של דברים אחרים :)

ממש מדע מתקדם ... ששובר את חוקי הפיזיקה הבסיסית..

http://i38.tinypic.com/jza26v.jpg

YTZ 14-11-11 16:57

היי,
קודם כל אני מצטער על ההקפצה, אבל רק רציתי לתקן פה טעות גדולה של אי-הבנה. :)

אם תשימו לב (לצערי האיכות של התמונה נמוכה מדי מכדי לשים לב) הערכים הרשומים הם עם כוכבית, ובכוכבית רשום שזה ערכים של מנה בצירוף עם 200 מ"ל חלב.

הערכים של האבקה נטו למנה יחידה הם 9 גר' חלבון, 12.7 גר' פחמימות, 0.6 גר' שומנים.
עכשיו זה יותר הגיוני? ;) מי שעשה את הטעות זה לא החברה, אלא הידידה שלך שלא מודעת לעניין.

יום טוב לכולם

Breathingset 16-11-11 15:53

למה בכלל לעשות אבקה עם מאקרו כזה?

כמות הזבל שמסתובבת בשוק הזה מטורפת.

למה בכלל לקנות משהוא שהוא לא טעים יותר בהרבה משייק של שמנים עם פחמימות ושומן כמו מטריקס של סיינטרקס?

YTZ 16-11-11 21:56

בלי להכנס לפרטים, הרבלייף היא מהחברות הראשונות שייצרו תחליפי תזונה, אז לאמר שהשוק מוצף בזבל יהיה לא הוגן.
הצוות המדעי העומד מאחורי הפיתוח של מוצרי הרבלייף הוא מהמוביל בחברות תוספי התזונה (שלא לדבר על חברות המייצרות אבקות חלבון משאריות של מי גבינה), ונסיון של למעלה מ-30 שנה. לגבי שאלתך, ההרכב במוצר הוא בהתאם לפורמולה שהורכבה והותאמה במשך שנים רבות. כפי שציינתי כבר, המוצר אינו מיועד למפתחי גוף, בשביל זה יש מוצרים אחרים של החברה.
היקף המכירות של הרבלייף גדול יותר משל רוב אבקות החלבון המוזכרות פה באתר, אבל בוא נהיה הגיוניים, השוק של הרבלייף רחב הרבה יותר מהשוק של אבקות החלבון הללו - אבל הוא גם לא נשכח שהמותג של הרבלייף הרבה יותר גדול משל צ'מפיון או דומיו. ולמי שצריך הוכחה, תשאלו את מסי, ברצלונה ומכבי חיפה מה הם שותים כל בוקר ואחרי כל אימון....

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:54.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ