ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   שאלה לגבי שרירי חזה + תמונה (https://israelbody.com/showthread.php?t=6456)

SiX PACK 03-03-07 02:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
אין כזה דבר לעצב שריר , זאת לא תכנית כבקשתך. איך שנולדת זה ישאר , אתה יכול רק להשפיע על הכמות של המסה.

בטח שיש ואפשר לשלוט בזה, זה תלוי מאוד איך אתה עובד עם כמה משקל וכמה חזרות..

m0she 03-03-07 02:19

בוא תסביר לי איך אתה גורם לשריר להתעצב לפי צורה שאתה בוחר. האם 13 חזרות גורמות לצורה אחת של שריר ו15 לצורה אחרת? במה מתבטא העיצוב? איך אתה מודיע לגוף איזו צורה אתה רוצה - אתה חושב על זה ממש חזק או שיש שיטה אחרת?

SiX PACK 03-03-07 02:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
בוא תסביר לי איך אתה גורם לשריר להתעצב לפי צורה שאתה בוחר. האם 13 חזרות גורמות לצורה אחת של שריר ו15 לצורה אחרת? במה מתבטא העיצוב? איך אתה מודיע לגוף איזו צורה אתה רוצה - אתה חושב על זה ממש חזק או שיש שיטה אחרת?

13 ו 15 מה ההבדל בינהם לא על זה אני מדבר, אני לא יכול לשלוט על הצורה של השריר אלא על הדפינישן שלו, תשמע מה אני אומר עכשיו ואל תיפול עלי חזק, תווח חזרות גבוה עם משקל קל "יוצר" "קוביות ופסים" תקרא לזה חיטובים אני קורה לזה עיצוב, תווח חזרות נמוך במשקל כבד גורם יותר "לניפוח" "מאסה" וכו'..

m0she 03-03-07 02:27

אני שומע מה אתה אומר ואתה אומר שטויות , אני לא אוהב לדבר ככה אבל זה ממש מוגזם

SiX PACK 03-03-07 02:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
אני שומע מה אתה אומר ואתה אומר שטויות , אני לא אוהב לדבר ככה אבל זה ממש מוגזם

חבל שזה מה שאתה חושב, אני יודע מה כמות הידע שלך ולא ציפיתי לכזות תגובה,
אבל אולי אני זה שטועה, בכל אופן אני לא אוהב לשרוף את הים אין לי עוד מה להוסיף...

Antonator1 03-03-07 02:36

אני יודע למה את מתכוון ולמה אתה חושב ככה, אבל ככה באמת חשבו לפני 20 - 30 שנה ויותר. בתקופה של ארנולד ופרנק זאיין למשל ידעו ודיברו המון דברים שכבר מזמן התגלו כבולשיט מאורגן פחות או יותר.

SiX PACK 03-03-07 02:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1
אני יודע למה את מתכוון ולמה אתה חושב ככה, אבל ככה באמת חשבו לפני 20 - 30 שנה ויותר. בתקופה של ארנולד ופרנק זאיין למשל ידעו ודיברו המון דברים שכבר מזמן התגלו כבולשיט מאורגן פחות או יותר.

טוב אולי כל מה שאמרתי זה בעצם מיטוס אחד גדול, בכל אופן נעצמות לי העיניים ואני עף לישון לילה טוב

Johnny 03-03-07 11:57

וואי הרמות של השטויות, זה מתקרב בסולם השטויות לאלה שחושבים שיש שריר מנופח ויש שריר חזק ואחד לא יכול להיות השני.

shikoLM 03-03-07 20:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK
13 ו 15 מה ההבדל בינהם לא על זה אני מדבר, אני לא יכול לשלוט על הצורה של השריר אלא על הדפינישן שלו, תשמע מה אני אומר עכשיו ואל תיפול עלי חזק, תווח חזרות גבוה עם משקל קל "יוצר" "קוביות ופסים" תקרא לזה חיטובים אני קורה לזה עיצוב, תווח חזרות נמוך במשקל כבד גורם יותר "לניפוח" "מאסה" וכו'..

:blink:
באמת שאחרי התקופה שאתה פעיל בפורום אפשר היה לצפות לקצת יותר, ולא רק בשרשור הספציפי הזה.

ran_z 03-03-07 23:16

ציטוט:

:cry_1:

shpitz 03-03-07 23:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
:cry_1:

+1

.

PoweRule 04-03-07 00:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shpitz
+1

.

+ 2

SiX PACK 04-03-07 00:32

חחחחחח זה לא משהו שהמצאתי, זכור לי שקראתי את זה איפה שהו...

בכל אופן לכל הבחיינים למינהם שבו בשקט אני לא הרבה זמן בתחום כולה מתאמן שנה ו7 חודשים...

ran_z 04-03-07 00:51

ציטוט:

חחחחחח זה לא משהו שהמצאתי, זכור לי שקראתי את זה איפה שהו...

בכל אופן לכל הבחיינים למינהם שבו בשקט אני לא הרבה זמן בתחום כולה מתאמן שנה ו7 חודשים...

אז מה אם קראת שמעת ראית? גם אני מסתובב בחדר כושר, יש לי גם חבר ראיתי אותו דופק איזה 20 חזרות כפיפות לבייספס, אני שואל אותו מה אתה עושה למה כ"כ הרבה חזרות, אז הוא אומר לי אני עובד על החיטוב:sad: , אז אני אלך ויגיד לאנשים ש20 חזרות משקל קל עובד על החיטוב?

כפי ששיקו אמר, בתור משתמש לא חדש ופעיל מאוד בפורום, ושעונה לשאלות אחרים, היה אפשר לצפות ממך לקצת יותר, לא חסר מאמרים פה שעוסקים בכל הנושא הזה אתה יכול לתפוס איזה יום אחד לשבת חזק על החומר, כמובן שבראש ובראשונה זה יהיה טוב גם לך.

Bodybuilder 04-03-07 10:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי PoweRule
+ 2

+3
היתי חיב...

SiX PACK 04-03-07 10:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bodybuilder
+3
היתי חיב...

* הייתי
* חייב

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:10.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ