ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   אירובי בזמן מסה (http://israelbody.com/showthread.php?t=50746)

bored2death 13-03-09 17:27

אירובי בזמן מסה

אני כבר 8 חודשים במסה, עליתי טוב עד עכשיו (כמעט 9 קילו, מנסה כמה שיותר נקי)
אבל אני בן אדם (אולי מוזר) שמכור לאירובי ואני רוצה לדחוף בתוכנית שלי אירובי
אז השאלה שלי היא האם לעשות אחרי אימון או ביום שאין לי אימון? או שזה לא משנה?

אני עדין אשאר על מאזן חיובי כדי לעלות במסה אבל נראה לי שאירובי לא יזיק, כי בכל זאת במסה אנחנו מפתחים את השרירים ולפעמים שוכחים שריר מאוד חשוב,הלב.

אירובי זה אומר בעיקר ריצות של 5km +- או שחיות....

מדוזה 13-03-09 19:28

אתה 8 חודשים במסה , העלת 9 קילו אם מצפה לך עוד דרך ארוכה בתקופת המסה שלך ואתה ממש מרגיש צורך להכניס אירובי אז תכניס , אבל אם אתה רואה את תקופת החיטוב באופק , ונשאר לך נגיד לעלות משו כמו 4 קילו + - תמשיך תתקופת מסה שלך , תסיים אותה כמו שצריך ואז תפציץ בתקופת חיטוב עם כמה אירובי שאתה רוצה , זאתי דעתי בלבד , שיהיה בהצלחה .

אני יתן לך הערה קטנה , בנאדם שאוהב אירובי הרבה יותר קל לו להוריד מאשר לעלות , חבל יהיה שאחרי שהעלת כל כך יפה (9 קילו ב8 חודשים לדעתי זה יפה ) תעשה חיטוב מוקדם מידי .

bored2death 13-03-09 20:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מדוזה (הודעה 785270)
אתה 8 חודשים במסה , העלת 9 קילו אם מצפה לך עוד דרך ארוכה בתקופת המסה שלך ואתה ממש מרגיש צורך להכניס אירובי אז תכניס , אבל אם אתה רואה את תקופת החיטוב באופק , ונשאר לך נגיד לעלות משו כמו 4 קילו + - תמשיך תתקופת מסה שלך , תסיים אותה כמו שצריך ואז תפציץ בתקופת חיטוב עם כמה אירובי שאתה רוצה , זאתי דעתי בלבד , שיהיה בהצלחה .

אני יתן לך הערה קטנה , בנאדם שאוהב אירובי הרבה יותר קל לו להוריד מאשר לעלות , חבל יהיה שאחרי שהעלת כל כך יפה (9 קילו ב8 חודשים לדעתי זה יפה ) תעשה חיטוב מוקדם מידי .

שמע אני שוקל 55 קילו, חיטוב אני עושה ב70,75 קילו אז יש לי עוד שנה וחצי מסה לפחות ככה שחיטוב ממש לא באופק, אבל אני רוצה לעשות אירובי, גם אם זה בקטנה (מה לעשות בן אדם מכור....)
באיזה זמנים לעשות?

eladddi 13-03-09 20:30

אין בעיה לעשות אירובי במסה
תחזיר רק את הקולוריות שאתה רץ או לא יודע מה ..

bored2death 14-03-09 12:44

סבבה...
עוד מישהו?...

SYNTHA 6 14-03-09 13:03

כמו שאנרו.. תרוץ רק תידאג להחזיר את כל הקלוריות ששרפת

מדוזה 14-03-09 13:08

לדעתי בכל זאת חבל , אם תעשה אירובי באמת יקח לך שנה וחצי אם לא יותר להגיע ל75 קילו ...

יש לך לעלות 20 קילו מהיום , משמעות הדבר כל קלוריה חשובה , אני חושב שבשנה אם תפריט נכון + תוספי מזון + לא לעשות אירובי ולשמור על כל קלוריה אפשרית אתה עושה את זה , שיהיה בהצלחה .

סתם בשביל העניין הכל בערך + - אם עשיתי חישוב נכון, אתה צריך להגיע למאזן קלוריות חיובי של 13 אלף בחודש , מאזן חיובי של 3250 קלוריות בשבוע , מאזן חיובי של 465 קלוריות ביום .

אתה בהחלט יכול להשקיע בזה שנה ולשמור על כל קלוריה אפשרית להכניס כמה שיותר אם זה בתפריט מסודר + תוספי מזון , ואתה עולה 20 קילו בשנה (שזה יצא לך משו כמו עליה של קילו וחצי בחודש שזה בהחלט עליה יפה ומבוקרת ) שיהיה בהצלחה .

the animal 14-03-09 15:27

אתה יכול, אבל תיקח בחשבון שזה ייפגע בעלייה במאסה ושאתה צריך להשלים את הקלוריות

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:55.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ