ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   בקשר לנו אקספלוד (https://israelbody.com/showthread.php?t=49853)

SiX PACK 22-02-09 02:51

בקשר לנו אקספלוד

יש לי פה שני קופסאות שאני מתכוון להתחרע עליהם בזמן הקרוב......

שאלה אחת שהכי חשובה לי -

עד כמה התוסף יעיל בעלייה במאסה..?

תודה מראש.

פומה 22-02-09 07:06

SIX PACK יש לך אולי תשובה לאשכול שפתחתי ?

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=49756

hanna666 22-02-09 09:04

http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=361&Page=1

תקרא מה עושה
אחד החזקים

SiX PACK 22-02-09 22:55

תנו קצת חוות דעת אישיות בבקשה.

kapulsky 23-02-09 01:42

my opinion and the opinion of the scintific community is tha this supplement is a complete waist of money!!!!!!1

now the creatin in it will work like all other creatin but the NO wont and nether will the argenin

i can give u a good article but i cant show it here so if u want talk to me on facbook

itaiprz1 23-02-09 02:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kapulsky (הודעה 773072)
my opinion and the opinion of the scintific community is tha this supplement is a complete waist of money!!!!!!1

now the creatin in it will work like all other creatin but the no wont and nether will the argenin

i can give u a good article but i cant show it here so if u want talk to me on facbook

אני באותה דעה שלך אחי אני ישמח ליראות את המאמר, מה הפייסבוק ש'ך?

SiX PACK 23-02-09 02:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kapulsky (הודעה 773072)

now the creatin in it will work like all other creatin but the no wont and nether will the argenin

דעתך היא דעתך אבל אתה מדבר על החברה, והחברה אומרת שהמוצר העיף להם את הראש.

אז אני לא מבין בדיוק על מה אתה מדבר, וביקשתי בלי מאמרים ושטויות, רוצה דעות של אנשים בעל נסיון. (בקשר להשפעתו ויעילותו של המוצר על העלייה במאסה)

תודה.

kapulsky 23-02-09 02:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי itaiprz1 (הודעה 773076)
אני באותה דעה שלך אחי אני ישמח ליראות את המאמר, מה הפייסבוק ש'ך?

find Dan Kapulsky

kapulsky 23-02-09 03:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK (הודעה 773078)
דעתך היא דעתך אבל אתה מדבר על החברה, והחברה אומרת שהמוצר העיף להם את הראש.

אז אני לא מבין בדיוק על מה אתה מדבר, וביקשתי בלי מאמרים ושטויות, רוצה דעות של אנשים בעל נסיון. (בקשר להשפעתו ויעילותו של המוצר על העלייה במאסה)

תודה.

well u didnt say anywhere not to give articles

but i cant give u any opinion based on the use of this supplement as i try not to buy the latest "fad" and wait for some scientific reviews, luckly for me when those came out i found out that while the idea of NO i a good one, the supplement itself doesnt do anything for ya. all the reviews stated that there is no effect on the actuall body (only the mind) its called the "placebo effect"!1

boris19 23-02-09 09:39

אחלה מוצר.
תתחיל מסקופ וחצי וכשתרגיש שהוא פחות משפציע תעלה ל-2

adimenia 23-02-09 10:26

המוצר יעבוד עליך בדיוק לשבוע שבועיים וזהו חבל על הכסף אבל אם כבר קנית תהנה

Shlomik 23-02-09 11:14

אני התחלתי עם כף אחת והרגשתי קצת יותר אנרגתי באימון, באימון אחריו לקחתי 2 כפות והיה לי אימון מדהים, אחד האימונים הטובים שהיו לי אבל הייתי יותר מדי ערני אחרי זה ובגלל שאני מתאמן בלילה זה הפריע לי, לאורך כל התקופה שהשתמשתי במוצר צרכתי כף וחצי 30 דקות לפני אימון, אני יכול להגיד לך שזה נותן לך הרבה יותר חשק ומטיבציה להתאמן גם כשאתה מגיע מותש מהעבודה זה מעיר אותך ומאפשר לך לעשות אימונים חזקים מאוד וכמובן שגם הפאמפ שאתה מקבל מהמוצר הזה לא דומה לאף מוצר אחר שניסיתי.

בקיצור מומלץ, זה המוצר היחידי מעבר לחלבון וקריאטין שרכשתי כבר 3 פעמים בשנתיים האחרונות.

eyalamzleg 23-02-09 11:16

משפיע שבוע בלבד

Pro_XXL_Universe 23-02-09 12:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eyalamzleg (הודעה 773116)
משפיע שבוע בלבד

חחחחחחחחח מזה החרא הזה שבוע בלבד?יאנו אחרי שבוע זהו?לא עובד כלום?או שזה משפיע או שזה לא משפיע..

marcosos 23-02-09 13:03

מה עם הנאנו ואפור אותו דבר או שיותר טוב?

matan666 23-02-09 14:00

משגע אותי שבארץ הוא עולה 529-600 שקל שbb.com מוכרים אותו ב 35$.

הכריש בקרייסלר 23-02-09 16:35

אחלה מוצר השפיע עלי לאורך כל הדרך תמיד לקחתי סקופ אחד בלבד כחצי שעה לפני האימון,שילבתי אותו עם קריאטין מונו וזה נתן לי פאמפ מדהים באימון(השתמשתי במוצר פעמיים כחודשיים כל תקופה)עליתי יפה מאוד והמוצר גם מאוד טעים ונותן לך יותר ריכוז באימון,עצה שלי אל תבוא עם ציפיות ותשלב אותו עם קריאטין מונו אתה תעוף בלי שתרצה.

denous 23-02-09 16:49

השתמשתי במוצר, הוא נחמד לא משהו אדיר...
עד כמה הוא עוזר לעלייה במאסה?
אני יכול רק להגיד שהיה לי יותר כוח - גם סבל וגם כוח להרים יותר.
בנוסף לזה, לא יודע אם זה בגלל שאני לוקח את הנו או שזה טבעי אבל היה לי מוטיבציה מאוד טובה והרבה אנרגיה.
זהו, לא יותר מזה...
בכל מקרה תתחיל איתו כי זה נותן הרגשה טובה, עצם זה שאתה מנסה על עצמך מוצר חדש נותן אנרגיה ומוטיבציה להמשיך להתאמן וחזק יותר.

SiX PACK 24-02-09 03:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי denous (הודעה 773280)
השתמשתי במוצר, הוא נחמד לא משהו אדיר...
עד כמה הוא עוזר לעלייה במאסה?
אני יכול רק להגיד שהיה לי יותר כוח - גם סבל וגם כוח להרים יותר.
בנוסף לזה, לא יודע אם זה בגלל שאני לוקח את הנו או שזה טבעי אבל היה לי מוטיבציה מאוד טובה והרבה אנרגיה.
זהו, לא יותר מזה...
בכל מקרה תתחיל איתו כי זה נותן הרגשה טובה, עצם זה שאתה מנסה על עצמך מוצר חדש נותן אנרגיה ומוטיבציה להמשיך להתאמן וחזק יותר.

אוקיי תודה.

bolt 24-02-09 03:06

סיקס פאק תדווח בבקשה מה ההתרשמות שלך מהמוצר אחרי שתשתמש בו

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:50.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ