ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   שנה טובה לכל גולשי הפורום (https://israelbody.com/showthread.php?t=41824)

arbel2 28-09-08 22:51

שנה טובה לכל גולשי הפורום

שתהיה לכולנו שנה טובה ומבורכת ,מלאה בחלבון מלא ,היפרטרופיה על כל סוגיה ,שיאים אישיים חדשים,אושר עושר וכושר ,שהgh והטרן יזרמו כמים ,שהאסטרוגן העודף לא ידרוך על סף דלתנו ,שהמוט של הסקוואט יתעקם ויתקמט אבל שהגב שלנו ישאר ישר ,שנצחק ונשמח ונלמד ונתפתח
שנשמור על חברים ישנים ונכיר חדשים ,שנצא לדרכים חדשות אבל לא נשכח מאיפה באנו

פורום יקר ואהוב שלי שיהיה לכם אחד אחד שנה מקסימה וטובה מכל אלו שבאו לפניה ,ושתהיה שניה אך ורק לשנים שיבואו אחרי בשאיפה לשיפור מתמיד
אוהב את כולכם ,ואת חלקכם קצת יותר ,ושיהיה לכולנו חג שמח ;)

Bono 28-09-08 22:55

שנה טובה וחג שמח!
בהצלחה לכולם... והלוואי שזו תהיה שנה טובה מזו שקדמה לה(לא שההיא הייתה רעה).

עלוש 28-09-08 22:55

שנה מבורכת ואנבולית לכל משפחת ישראלבודי :)

Trenbolone 28-09-08 22:57

מהפה שלך לאלוהים ;).

goldBEN 28-09-08 23:02

אמן!!
יבורכו כל המתאמנים למיניהם ויהנו משנה פורייה וחזקה במכון!!

Rendi Orton 28-09-08 23:04

גם אנחנו אותך

talll 28-09-08 23:04

שנה טובה ופורייה :)
אחלה כתיבה ארבל

Daniel-Barak 28-09-08 23:07

שנה טובה וחג שמח :)

Soprano 28-09-08 23:10

תודה רבה :)
גם לכם :)

Holy_Templar 28-09-08 23:14

שנה טובה מבורכת אנאבולית לכולם!

שנה טובה גם לך (ארבל) אח יקר!... רואה אותך ומוקיר אותך כלא פחות מאחי , בשר מבשרי!
אוהב אותך בנאדם ... מי יתן ותיהיה גדול אפילו עוד יותר ונראה אותך על הבמה זוכה :)

לכל הפורום מי יתן ותגשימו את כל המטרות שלכם באימונים, שתגדלו, תתפתחו ותהנו מכל רגע שאפשר .

עלוש, שמעלה לנו את התמונות הכי שוות, נדירות, מעוררות השראה, מחדירות מוטיבציה, שמגלה רצינות אמיתית וישרה לתחום. נכס אמיתי ויקר .

אלון, שותף יקר, איש משכמו ומעלה שלמדתי ממנו כל כך הרבה בזמן הקצר שאנו מכירים דע לך שתמיד אני מסתכל אלייך למעלה. I look up to you man מי יתן ותסיים את החיטוב כבר ותעלה מסה כמו מפלצת :)

אייל, אח יקר שנה טובה ונהדרת גם לך , שתמשיך להעמיס עליי את כל המטאל שבעולם. שרק כל פעם מחדש אני מגלה כמה תורם אין קץ לאימונים שלי ונותן לי את הפוש לתת עוד חזרה אחת!

לכל המתחרים היקרים, ולאלו (המתחרים הכוונה) שהצטרפו לפורום בעקבות התחרויות האחרונות ! כל הכבוד לכם על ההשקעה, ההתמדה, לקיחת הסיכונים , המאמץ הבילתי נדלה , הוויתורים האימתניים והסבל . אתם המנצחים האמיתיים בכל הקטגוריות , אתם ה winners האמיתיים בפיתוח גוף . איחוד של הנפש והגוף כאחד. בעלי שריטה כה עמוקה שאנו יכולים רק לשאוף להיות כמוכם . מי יתן והשנה נקבל את הכוח לעבוד באותה מסירות נפש כמוכם . תודה על ההשראה העצות הפידבקים (השליליים והחיוביים כאחד) .

תודה לגיל , מייסד הפורום וישראלבודי בכלל . ידידי נתת לי כל כך הרבה השראה וביטחון, לדעת שאני יכול להמשיך קדימה, לתת את כולי ולנצח ולכבוש את כל המטרות שלי בתחום. שינית לכל כך הרבה אנשים את החיים. אתה בנאדם עצום עם הענקה אמיתית ויקרה לכל אחד ואחד מהקליינטים שלך. שהשנה הזו נחכים, נלמד, נטמיע וניישם את הידע הרב שיש לך להציע.

תודה לך!

תודה לכולכם! חבריי הפורום , לימדתם אותי המון ... תודה לכל אחד ואחד גם אלה שיצא לנו להתנגח בוויכוחים חסרי טעם . אם שכחתי כמה שמות אני מצטער :)

שכל הצרות של השנה שעברה יפתרו וכולנו נפתח דף חדש וחלק והזדמנות חדשה ונהדרת להתפתח בכיוון שאליו אנחנו שואפים .

אור ואהבה לכולם ! :)

arbel2 28-09-08 23:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mortex (הודעה 656287)
שנה טובה מבורכת אנאבולית לכולם!

שנה טובה גם לך (ארבל) אח יקר!... רואה אותך ומוקיר אותך כלא פחות מאחי , בשר מבשרי!
אוהב אותך בנאדם ... מי יתן ותיהיה גדול אפילו עוד יותר ונראה אותך על הבמה זוכה :)

לכל הפורום מי יתן ותגשימו את כל המטרות שלכם באימונים, שתגדלו, תתפתחו ותהנו מכל רגע שאפשר .

עלוש, שמעלה לנו את התמונות הכי שוות, נדירות, מעוררות השראה, מחדירות מוטיבציה, שמגלה רצינות אמיתית וישרה לתחום. נכס אמיתי ויקר .

אלון, שותף יקר, איש משכמו ומעלה שלמדתי ממנו כל כך הרבה בזמן הקצר שאנו מכירים דע לך שתמיד אני מסתכל אלייך למעלה. I look up to you man מי יתן ותסיים את החיטוב כבר ותעלה מסה כמו מפלצת :)

אייל, אח יקר שנה טובה ונהדרת גם לך , שתמשיך להעמיס עליי את כל המטאל שבעולם. שרק כל פעם מחדש אני מגלה כמה תורם אין קץ לאימונים שלי ונותן לי את הפוש לתת עוד חזרה אחת!

לכל המתחרים היקרים, ולאלו (המתחרים הכוונה) שהצטרפו לפורום בעקבות התחרויות האחרונות ! כל הכבוד לכם על ההשקעה, ההתמדה, לקיחת הסיכונים , המאמץ הבילתי נדלה , הוויתורים האימתניים והסבל . אתם המנצחים האמיתיים בכל הקטגוריות , אתם ה winners האמיתיים בפיתוח גוף . איחוד של הנפש והגוף כאחד. בעלי שריטה כה עמוקה שאנו יכולים רק לשאוף להיות כמוכם . מי יתן והשנה נקבל את הכוח לעבוד באותה מסירות נפש כמוכם . תודה על ההשראה העצות הפידבקים (השליליים והחיוביים כאחד) .

תודה לגיל , מייסד הפורום וישראלבודי בכלל . ידידי נתת לי כל כך הרבה השראה וביטחון, לדעת שאני יכול להמשיך קדימה, לתת את כולי ולנצח ולכבוש את כל המטרות שלי בתחום. שינית לכל כך הרבה אנשים את החיים. אתה בנאדם עצום עם הענקה אמיתית ויקרה לכל אחד ואחד מהקליינטים שלך. שהשנה הזו נחכים, נלמד, נטמיע וניישם את הידע הרב שיש לך להציע.

תודה לך!

תודה לכולכם! חבריי הפורום , לימדתם אותי המון ... תודה לכל אחד ואחד גם אלה שיצא לנו להתנגח בוויכוחים חסרי טעם . אם שכחתי כמה שמות אני מצטער :)

שכל הצרות של השנה שעברה יפתרו וכולנו נפתח דף חדש וחלק והזדמנות חדשה ונהדרת להתפתח בכיוון שאליו אנחנו שואפים .

אור ואהבה לכולם ! :)

אוהב אותך כמו משפחה יא זלמה
צריך לעשות עוד איזה נסיעה לשום מקום של 4 שעות באוטו לראות מה יקרה הפעם !:helpsmilie:

Ferrari F430 28-09-08 23:26

שנה טובה לכולם:wiggle:

Holy_Templar 28-09-08 23:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 656294)
צריך לעשות עוד איזה נסיעה לשום מקום של 4 שעות באוטו לראות מה יקרה הפעם !:helpsmilie:

כן, חייבים ידידי היקר.. ניסע לצפון לאיזה יום יומיים ?:)

arbel2 29-09-08 00:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mortex (הודעה 656312)
כן, חייבים ידידי היקר.. ניסע לצפון לאיזה יום יומיים ?:)

דבר איתי סוף שבוע הזה ,אני בשבוע פגרה מאימונים ,אם נתארגן על אוטו אפשר להזרק באיזה יער או לעשות מדורה באיזה חוף או משהו

itaiprz1 29-09-08 00:13

שנה טובה ומבורכת לכולם.

The-One 29-09-08 00:14

שנה טובה לכולם

יאלה מאסה עד סוף החורף 80קילו:s

AB6Killer 29-09-08 00:49

שנה טובה
עם הרבה זיונים!

noni 29-09-08 00:57

אמן ואמן !!

ולכול צרי העין שמקנאים ומנסים לבאס ולשים לנו רגלים בדרך למטרה, אמן תחטפו דאמבל 50 ק"ג בראש :rolleyes: .

:diractor: שנה טובה !!

Ido 29-09-08 01:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 656294)

חבר'ה לא צריך להסחף.. את הנטיות המיניות שלכם תוכלו להשאיר למסנג'ר :sbb2:

שתהיה שנה טובה לכולם, ללא מעצורים והלוואי שכל שאיפותינו יתגשמו !

אוהב את כולכם (רובכם)

JaSoN.B 29-09-08 03:45

נעשה את זה קצר:
שנה טובה!:-)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:24.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ