ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   מאמר-חשוב|אוננות מדכאת בניית שריר ופוגעת בבריאות לאורך זמן (https://israelbody.com/showthread.php?t=14097)

Playa 11-07-07 14:14

מאמר-חשוב|אוננות מדכאת בניית שריר ופוגעת בבריאות לאורך זמן

אוננות לא פוגעת בגדילה!! אבל היא פוגעת במשהו דומה והינה הסבר מפורט!!!
אחרי שאתה גומר ועסקת בהרגל הקטבולי של האוננות
אתה גומר ול24 שעות הבאות רמות הורמון הטסטוסטרון בגופך יורדות לרמות של בחורה ממוצעת ואפילו פחות
הטסטוסטרון זה ההורמון הכי אנאבולי ואנדרוגני בגוף בלעדיו אתה לא תבנה טיפת שריר או תשרוף טיפת שומן!!
שאתה מאונן רמת הטסטוסטרון עולה ושאתה גומר היא יורדת
קיצור מי שלא יכול להתאפק מלאונן לא יגדלו לך השרירים בצורות רציניות

ועוד חומר למחשבה:
מחסור באבץ עלול לגרום לאיבוד התיאבון ולפגום בחוש הטעם. אצל ילדים עלול מחסור להוביל לפיגור בצמיחה, ובמקרים קשים - לעכב את ההתפתחות המינית ולגרום לגמדות. מחסור חמור וממושך באבץ עלול לגרום מחלת עור נדירה הכרוכה בנשירת שיער, פריחה, דלקות מוגלתיות בעור, דלקות בפה, בלשון,(צוטט מhttp://www.infomed.co.il/vitamin1.asp?vID=1)

זהו ציטוט ממקור רפואי המסביר על אבץ ומה קורה כאשר יש בו מחסור...
אבץ הוא חומר שנפלט בזמן האוננות!כ5 מ"ג זה יחסית דיי הרבה אם תאוננו בכמות אתם תאבדו הרבה...
ועוד חומר רקע להשוואה:
עכשיו בואו נשווה את המקור הרפואי עם הפסקה של רמב"ם על אוננות:
. " שכבת זרע היא כח הגוף וחייו ומאור העינים וכל שתצא ביותר, הגוף כלה וכחו כלה וחייו אובדים. הוא שאמר שלמה בחכמתו: "אל תתן לנשים חילך", כל השטוף בבעילה זקנה קופצת עליו וכחו תשש ועיניו כהות וריח רע נודף מפיו ומשחיו, ושער ראשו וגבות עיניו וריסי עיניו נושרות, ושער זקנו ושחיו ושער רגליו רבה, שיניו נופלות, והרבה כאבים חוץ מאלו באים עליו. אמרו חכמי הרופאים אחד מאלף מת בשאר חלאים, והאלף מרוב התשמיש, לפיכך צריך אדם להזהר בדבר זה אם רצה לחיות בטובה ולא יבעול אלא כשימצא גופו בריא וחזק ביותר, והוא מתקשה הרבה שלא לדעתו ומסיח עצמו לדבר אחר, והקישוי בו כשהיה וימצא כובד ממתניו ולמטה, וכאלו חוטי הביצים נמשכים, ובשרו חם, זה צריך לבעול[במקרה שהוא נשוי כמובן] ורפואה לו שיבעול".

מסקנה: לאונן פעם בשבוע שבועיים זה בסדר,אם אתה מאונן כבד של 7 -3 פעמים בפרק זמן של 1-4 ימים לאורך זמן יקרה לך הדבר הנ"ל.

*לא ידעתי היכן לפרסם את זה אז הנחתי שזה הפורום הכי קרוב לנושא, אם אינו קשור אז אל תנעלו והעבירו כי זהו נושא חשוב*

Fatty 11-07-07 14:18

חח אז איך נראה לך שלחבר'ה בפורום שיש להם הרבה מאסה, יש הרבה מאסה? הם לא מאוננים הרבה כמו אנשים אחרים?. נוופ.

eyalamzleg 11-07-07 14:18

רגע לזיין מותר?

maya 11-07-07 14:19

את החלק הראשון מאיפה לקחתה לא שזה קשור אלי אבל סתם מענין

m0she 11-07-07 14:20

בלי טסטוסטרון לא שורפים טיפת שומן ולא בונים טיפת שריר? אתה בטוח? תבדוק את עצמך.

מתוך הלינק שלך: " מחסור באבץ הוא נדיר, ויכול להופיע רק במצבים של חוסר תזונה, כגון אצל אנשים זקנים ותשושים שתזונתם לקויה."

בכל אופן תביא רפרנס, ספורי המעשיות שלך לא מעניינים.

tomerA 11-07-07 14:20

מה אתה מביא פה ציטוטים מהתנ"ך?
אתה מסתמך עליהם בפיתוח גוף? :helpsmilie:

slim shady 11-07-07 14:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomerA
מה אתה מביא פה ציטוטים מהתנ"ך?
אתה מסתמך עליהם בפיתוח גוף? :helpsmilie:

נראה לי שהוא בא להביא את זה כתוספת למה שהביא בלינק...
בכל מקרה תביא איזהשהם הוכחות כתובות וכד' למה שרשמת בהתחלה... :jockey:

פאוור 11-07-07 14:28

בולשיט...יש מישהו שאני מכיר היום הוא בן 40 והוא זיין כמו שהרבה לא זיינו ..הוא היה מזיין ביום לפחות 3 .4 ואני לא צוחק ודרך אגב הוא היה מתאמן במשקולות..היום הבאן אדם עצום שוקל 90 קילו על גובה 1.80 היקיף יד 47 סוס רצחני אז דיי עם השטויות

benwin21 11-07-07 14:30

לא אמין במיוחד(בייחוד מה שהרמב"ם אמר, רואים שהוא לא הבין)

papoose8 11-07-07 14:35

מה פעם בשבוע? שבועיים? זה לא אנושי

אם כבר צריך לחשוב מה יותר טוב לפני האימון או אחרי

shahaflol 11-07-07 14:50

לא נמאס להביא שטויות לפורום? כל שני וחמישי מישהו פותח פוסט וחושב שהמציא את הגלגל מחדש.
הדבר היחיד שבאמת נכון פה זה המחסור באבץ, שאותו אפשר למנוע ע"י תזונה טובה.

VoRteX 11-07-07 15:03

טוב... עכשיו אני אפסיק להביא ביד..... תודה על המאמר אחי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Leo 11-07-07 15:07

אזבקיצור אפשר לדאוג לחברה שלך ולהשלים לה את צריכת האבץ היומית
חחחחחחחחחחחח

cheque 11-07-07 15:28

נמאס כבר מהפוסטים האלה...

למה על התפריט חיטוב שלי אין ממוצע של 10 הודעות בדקה? ולהודעות המפגרות האלה כן?

אליאב קרייסלר 11-07-07 15:31

מאיפה השטויות האלה מהזה פה אנשים מביאים שטויות על ימין ועל שמאל

אם אתה לא מאונן הרבה זמן אז דווקא זה יכול לגרום לירידה בטסטוסטרון פתאום כבר לא יהיה לך חשק לזה בכלל...
אבל שים לב שככל שאתה מרבה לעשות את זה ככה זה פחות מזיז לך הרמת טסטוסטרון יורדת לך לקצת זמן ואז בום תוך איזה שעה שעתיים אתה מרגיש כאילו לא ראית בחורה שנתיים
וממילא אנחנו פה מתבגרים ככה שאם נעשה את זה זה רק יגרום לעוד ייצור טסטוסטרון...

אליאב קרייסלר 11-07-07 15:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Fatty
חח אז איך נראה לך שלחבר'ה בפורום שיש להם הרבה מאסה, יש הרבה מאסה? הם לא מאוננים הרבה כמו אנשים אחרים?.

מהקרה לך אני יש לי תקופות של 4 פעמים ביום ואז עוד אימון לעשות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

PcGunMan 11-07-07 16:01

דווקא ההפך אתה נהיה רעב!!

מאמר של חרטאאאאאאאאאא

Moshe 11-07-07 16:01

אחי לך לישון
וגם לי אחרי שפיכה יש קטע של רעב חח

Playa 11-07-07 16:04

אליאב קרייסלר כמה זמן אתה מתאמן והאם אתה על אבקות עלייה במסה?
הנקודה העיקרית בשבילכם כי אני מניח שכולכם אוכלים נכון זאת הירידה בטוסטוררון

Moshe 11-07-07 16:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Playa
אליאב קרייסלר כמה זמן אתה מתאמן והאם אתה על אבקות עלייה במסה?
הנקודה העיקרית בשבילכם כי אני מניח שכולכם אוכלים נכון זאת הירידה בטוסטוררון

רוצה עכשיו דבר הכי מנוג בארץ?
לפני שהתחלתי להתאמן היה לי טסטסטרון 15.7 מתוך 30 ומשהו עכשיו עשיתי לאחרונה בדיקת דם והייתי בחיטוב ולא ממש עניין אותי עניין הזיונים כי התרכזתי בדברים אחרים(בוא נגיד שהייתה שפיכה אחת לחודש(לערך)) בעיקר בחיטוב בסיום החיטוב כשתזונה כבר הייתה טובה והכל עשיתי בדיקת דם נוספת הערכים של הטסטסטרון היו 9.7 כשהלימיט התחתון הינו 9 , איך אתה מסביר את העניין הנ"ל? מה שאומר שהכל חרתא...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:34.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ