ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   אימון אירובי כל בוקר - מה דעתכם? (https://israelbody.com/showthread.php?t=18298)

Judokan 02-09-07 07:41

אימון אירובי כל בוקר - מה דעתכם?

שלום לכולם!

התחלתי לקום כל בוקר בשעה 6:00 ואני יוצא לריצה משולבת עם ספרינטים של 30-45 דקות.
הרגשה מצוינת אח"כ!
אני בתקופה של מסה ולמרות זאת אני מבצע הרבה אירובי כי זה חשוב לג'ודו (סיבולת לב ריאה), כדי לשמור על זריזות וכדי להישאר על אחוז שומן נמוך (9.5-10%).
אני מתאמן 6 פעמים בשבוע ( 3 ג'ודו ו-3 כושר) ובנוסף אני משתדל כל בוקר לרוץ.

אולי אני מגזים אבל אני חייב להיות בשיא הכושר.. השנה אני אעשה את המאמצים בדרך לאליפות אירופה.

מה אתם אומרים? פעילות כזאת יכולה להזיק יותר מאשר להביא תועלת? זה בסדר לרוץ כל יום?
תגובות יתקבלו בברכה :)

שנה-טובה,
רביב.

Kachok 02-09-07 09:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Judokan
שלום לכולם!

התחלתי לקום כל בוקר בשעה 6:00 ואני יוצא לריצה משולבת עם ספרינטים של 30-45 דקות.
הרגשה מצוינת אח"כ!
אני בתקופה של מסה ולמרות זאת אני מבצע הרבה אירובי כי זה חשוב לג'ודו (סיבולת לב ריאה), כדי לשמור על זריזות וכדי להישאר על אחוז שומן נמוך (9.5-10%).
אני מתאמן 6 פעמים בשבוע ( 3 ג'ודו ו-3 כושר) ובנוסף אני משתדל כל בוקר לרוץ.

אולי אני מגזים אבל אני חייב להיות בשיא הכושר.. השנה אני אעשה את המאמצים בדרך לאליפות אירופה.

מה אתם אומרים? פעילות כזאת יכולה להזיק יותר מאשר להביא תועלת? זה בסדר לרוץ כל יום?
תגובות יתקבלו בברכה :)

שנה-טובה,
רביב.

זה בסדר ,רק תזכור שכל הפעילות האירובית הזו לוקחת אנרגיה , אז תזכור שכדי לעלות במאסה תצטרך להיות בתפריט עשיר יותר קלורית כדי לכסות על ההוצאה של האירובי.
דבר שני תיזהר לא לשחוק את עצמך ככה.לא קל להתחיל יום בשעה 6,במיוחד עם פעילות אירובית ועוד 3 אימוני חדר כושר בשבוע

yaronas 02-09-07 10:11

הפעילות אירובית על הבוקר היא רעיון טוב מאוד,רק יקטין נזקים ויעלה את הכושר, אך אם אתה עדיין רוצה לעלות במאסה תעלה את הצריכת קלוריות היומית שלך..

bigbit 02-09-07 10:13

אירובי בבוקר זה לדעתי הכי טוב..למרות שמבחינה פיזיולוגית זה חרב פיפיות
מצד אחד מאגרי הגליקוגן מדוללים בבוקר ולכן אם אתה רץ הגוף משתמש בעיקר בשומן בתור אנרגיה זמינה ואתה שורף יותר שומן
מצד שני מאגרי קליקוגן מדוללים ואירובי שהוא עצים יחסית בבוקר יכולים לגרום גם לפירוק שריר..גם בגלל העובדה של מאגרי הגליקוגן המדוללים וגם בגלל העובדה שהגוף מפריש קורטיזול לאחר אימון אירובי עצים
לכן היתי ממליץ שלפני האירובי בבוקר תאכל איזה תפוח משהו קל ואחרי האימון איזה שייק חלבונים טוב

Judokan 02-09-07 13:14

תודה לכולכם!

bigbit, זה בדיוק מה שעשיתי היום.
אכלתי תפוח חצי שעה לפני האימון ואחריו שתיתי שייק (2 כפות אופטימום גיינר + 10 כפיות סוכר ענבים עם כוס חלב 1%).

Moshe 02-09-07 13:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigbit
אירובי בבוקר זה לדעתי הכי טוב..למרות שמבחינה פיזיולוגית זה חרב פיפיות
מצד אחד מאגרי הגליקוגן מדוללים בבוקר ולכן אם אתה רץ הגוף משתמש בעיקר בשומן בתור אנרגיה זמינה ואתה שורף יותר שומן
מצד שני מאגרי קליקוגן מדוללים ואירובי שהוא עצים יחסית בבוקר יכולים לגרום גם לפירוק שריר..גם בגלל העובדה של מאגרי הגליקוגן המדוללים וגם בגלל העובדה שהגוף מפריש קורטיזול לאחר אימון אירובי עצים
לכן היתי ממליץ שלפני האירובי בבוקר תאכל איזה תפוח משהו קל ואחרי האימון איזה שייק חלבונים טוב

הקטע עם הפירוק שריר לאחר ריצת בוקר , אתה לא חייב לאכול/לשתות שום דבר לפני הריצה בבוקר , עדיפות יהיה לקפה שחור פרט מזה כלום.
הארוחה שלאחר האימון תשלים לך את החסר ולא תפרק שריר.

Judokan 02-09-07 13:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Moshe
הקטע עם הפירוק שריר לאחר ריצת בוקר , אתה לא חייב לאכול/לשתות שום דבר לפני הריצה בבוקר , עדיפות יהיה לקפה שחור פרט מזה כלום.
הארוחה שלאחר האימון תשלים לך את החסר ולא תפרק שריר.

זה לא בסדר לאכול משהו קטן לפני הריצה, כמו שהזכרתי תפוח / פרי אחר / חטיף אנרג'י?
פשוט אני מת מרעב על הבוקר ואני לא מרגיש שאני יכול להוציא את המקסימום בריצה בגלל זה.

Moshe 02-09-07 13:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Judokan
זה לא בסדר לאכול משהו קטן לפני הריצה, כמו שהזכרתי תפוח / פרי אחר / חטיף אנרג'י?
פשוט אני מת מרעב על הבוקר ואני לא מרגיש שאני יכול להוציא את המקסימום בריצה בגלל זה.

זה לא יעיל , כל הקטע זה להיות מדולל מפחמימות והמקור אנרגיה העיקרי שינוצל יהיה שומן.
בכל מקרה אם אתה ממש רעב על הבוקר תנסה לשתות חצי סקופ חלבון או לחילופין שתה קפה שחור חם זה מעקב את תחושת הרעב (קפה שחור גם מעורר ומשפר ביצועים).

Judokan 02-09-07 14:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Moshe
זה לא יעיל , כל הקטע זה להיות מדולל מפחמימות והמקור אנרגיה העיקרי שינוצל יהיה שומן.
בכל מקרה אם אתה ממש רעב על הבוקר תנסה לשתות חצי סקופ חלבון או לחילופין שתה קפה שחור חם זה מעקב את תחושת הרעב (קפה שחור גם מעורר ומשפר ביצועים).

אוקי תודה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:53.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ