ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   בקרוב כרטיס ביקור חדש ראובן סולומון (https://israelbody.com/showthread.php?t=8476)

טל יואב 22-04-07 22:06

בקרוב כרטיס ביקור חדש ראובן סולומון

ממש ברגעים אלו סיימתי להקליט ולראיין את ראובן סולומון .
ממש אבל ממש הופתעתי לטובה .
בחור מדהים ומצחיק , כייפי של ספורטאי.
נורא נהינתי לשוחח עימו , חשבתי כבר ששמעתי הכל , והנה מגיע בחור נחמד עם קסם של גישה לחיים.

זאת הולכת להיות כתבה צבעונית מרתקת ומפתיעה .

damn 22-04-07 22:12

אחלה .. רק חבל שזה יהיה קודם בvip :x ...

StaSus 22-04-07 22:15

נשמע כיף אך חבל שצריך לחכות.. הסבלנות משתלמת..

HHHEELLBBOOYY 22-04-07 22:18

יפה נשמע מעניין כל הכבוד..

Daniel-Barak 22-04-07 22:33

נשמע מעניין מאוד
תודה, יואב

maradona 22-04-07 22:35

מחכה בקוצר רוח.
לפי חברים שלי שהם מתאמנים במכון שלו,אומרים שהוא בנאדם נחמד מאוד ומייצג את ישראלבודי בגאווה.

SiX PACK 22-04-07 22:36

מה הטעם בזה.... איזה השפלה, ועוד אתם אומרים שה Vip לא נועד כדי לפצל את המשתמשים..

פשוט בושה... מה הקשר לאנשים "בעל ידע" ולכתבה הזו, מעניין מה היו הפעם השיקולים שרק "חכמי השבט" יזכו לראות את הכתבה בשבועיים הראשונים...

Yoggie 22-04-07 22:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK
מה הטעם בזה.... איזה השפלה, ועוד אתם אומרים שה Vip לא נועד כדי לפצל את המשתמשים..

פשוט בושה... מה הקשר לאנשים "בעל ידע" ולכתבה הזו, מעניין מה היו הפעם השיקולים שרק "חכמי השבט" יזכו לראות את הכתבה בשבועיים הראשונים...

אני מבקש לא להגיב על עניין הVIP שוב. אני איתך בדעה אגב. אנחנו צריכים לסגור בנינו מה הוחלט ומה הסיבות לכך. כל עוד לא הועלה כלום המתינו בסבלנות ואל תבואו בטענות.

P-a-n-1-c 22-04-07 22:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Yoggie
אני מבקש לא להגיב על עניין הVIP שוב. אני איתך בדעה אגב. אנחנו צריכים לסגור בנינו מה הוחלט ומה הסיבות לכך. כל עוד לא הועלה כלום המתינו בסבלנות ואל תבואו בטענות.

יוגי בחיאת מה זה הדבר המסריח הזה שאנשים עם תגית VIP מתחת לשם יזכו לקבל מידע לפני?? על הפנים.

SiX PACK 22-04-07 22:43

נערך.

toxicity 22-04-07 22:52

עוד פעם עם ה Vip הזה? סליחה שאין לי את הידע בתזונה בשביל לקרוא כתבה של מפתח גוף

arbel2 22-04-07 23:11

זה בהחלט מגוחך
לא יודע מי החליט את זה ועל סמך מה
אבל אני מתנצל על כך בפני חבריי הפורום
זה נוגד לגמרי את העקרונות שלפיהם החלטנו להקים חדר Vip
בעייני הראיון צריך לעלות בפניי כולם באותו זמן,אין שום היגיון בלעכב את הפירסום שלו לכלל הפורום בזמן שכזה .

ran_z 22-04-07 23:15

ציטוט:

אגב הוחלט שהכתבה תתפרסם ראשית בפורום Vip ורק לאחר תקופה של שבועיים בערך תעבור לעמוד הראשי או לפורום פיתוח הגוף .
...

Yoggie 22-04-07 23:28

חברים, מצטער על אי ההבנה הכתבה תעלה לכל הפורום ולא לvip.

טל יואב 22-04-07 23:40

ערכתי את ההודעה שלי .
אני לא מבין למה אתם מתעצבנים ?
זה לא אני החלטתי , על דעת עצמי אני רק העלתי את הרעיון , באופן זמני על מנת לתת מינוף לפורום חדש , וגיל תמך ברעיון זה הכל . לתת מוטיבצייה לאנשים שפעילים כאן , לשאוף ולהגיע לפורום VIP , לשפר את עצמם בכל הרמות , בכתיבה , בהתבטאות , בסבלנות לעזור לחדשים ,
האם לא מטבעו של האדם לשאוף ולהשתפר כל הזמן ?

לא התכוונתי חלילה להתנשאות או להעליב כאן מישהו , ואם מישהו פירש כך את דבריי אז אני מתנצל על כך .
לילה טוב לכולם :blush:

arbel2 22-04-07 23:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי טל יואב
ערכתי את ההודעה שלי .
זה לא אני החלטתי , על דעת עצמי אני רק העלתי את הרעיון , באופן זמני על מנת לתת מינוף לפורום חדש , וגיל תמך ברעיון זה הכל . לתת מוטיבצייה לאנשים שפעילים כאן , לשאוף ולהגיע לפורום VIP , לשפר את עצמם בכל הרמות , בכתיבה , בהתבטאות , בסבלנות לעזור לחדשים ,

לא התכוונתי חלילה להתנשאות או להעליב כאן מישהו , ואם מישהו פירש כך את דבריי אז אני מתנצל על כך .

ההיתנצלות מתקבלת
לקדם את פורום VIP זאת אכן עבודת קודש שכן אנחנו מקווים שהוא יהפוך לנקודת מוקד בפורום
אבל אין סיבה ואין הצדק להזניח את המשתמשים שלא יקבלו כניסה

Avunari 22-04-07 23:50

תודה רבה יואב.

amir harduf 22-04-07 23:53

יש הגיון לרעיון שלך יואב.. אבל מה נכון ומה לא נכון אני אגיד את האמת אני לא יודע

SiX PACK 23-04-07 00:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי טל יואב
ערכתי את ההודעה שלי .

חשבת אולי שלא כל אחד יכול להגיע לרמה של bullet/gal.t/m0she...

ויש כאלו שלא רוצים להגיע לרמה הזאת...

Bullet 23-04-07 00:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK
חשבת אולי שלא כל אחד יכול להגיע לרמה של bullet/gal.t/m0she...

ויש כאלו שלא רוצים להגיע לרמה הזאת...

מה אני קשור פה :huh:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:47.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ