ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   רוצה לפנק אותי בתוסף תזונה לשנה הבאה (https://israelbody.com/showthread.php?t=26469)

m0she 03-01-08 01:09

sugaraza - זה לא מה שיהפוך את העולם, השאלה היא למה 60 גרם חלבון לפני ואחרי? אם אתה 80 קילו זה יוצא 32 גרם חלבון אחרי אימון.

Arsan - אני משתמש בphysiology של berne & levy אבל אני משער שאותך יותר יעניין exercise physiology של katz.

Danzig 03-01-08 02:26

משה שאלה בקשר למחקרים של הפחמ' לפני ואחרי אימון ששמתי לב, לא ממש הבנתי את העניין - לפני אימון מומלץ לצרוך פחמ' בעלות א"ג בינוני-גבוה?

m0she 03-01-08 02:30

לפני - נמוך-בינוני. אחרי - בינוני-גבוה.

danny007 03-01-08 03:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
לפני - נמוך-בינוני. אחרי - בינוני-גבוה.

משה תגיד שמעתי שמצאו במחקרים חדשים שכבר אין צורך בהפסקה של שימוש בקריאטין כל כמה חודשים,האם זה נכון וצריך פשוט לקחת 5 גרם כל יום באופן קבוע?

m0she 03-01-08 03:40

כן, אין בעיה עם צריכה ממושכת של קריאטין מונוהיידרט.

eminemfan 03-01-08 04:34

סיימתי קריאטין נוז ועליתי במשקלים בטיל! לך על נוז או מונו אחד מהשתיים

SiX PACK 03-01-08 20:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
כן, אין בעיה עם צריכה ממושכת של קריאטין מונוהיידרט.

משה אתה ממליץ להכניס את הקראטין מונו לבית כתוסף תזונה כבוע כמו אבקת חלבון..?

ice13 03-01-08 22:17

m0she אם אתה כבר בפוסט אני רוצה לשאול אותך שאלה לא קשורה:
אני יעבור ניתוח גינקומסטיה בקרוב ואחריו יהיה לי חודש שאסור להיתאמן בו, אם אני יהיה בחודש הזה בגירעון קלורי, אני יאבד מסת שריר גדולה? (גירעון קלורי+ אין אימונים)
או שבגלל שזה תקופה כל כך קטנה זה יהיה זניח.

אני יודע שבד"כ בניתוחים אסור להיותר אחרי הניתוח בגירעון קלורי כדי להקל על ההתאוששות אבל במקרה הזה מדובר בניתוח די פשוט.

Arsan 03-01-08 22:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ice13
m0she אם אתה כבר בפוסט אני רוצה לשאול אותך שאלה לא קשורה:
אני יעבור ניתוח גינקומסטיה בקרוב ואחריו יהיה לי חודש שאסור להיתאמן בו, אם אני יהיה בחודש הזה בגירעון קלורי, אני יאבד מסת שריר גדולה? (גירעון קלורי+ אין אימונים)
או שבגלל שזה תקופה כל כך קטנה זה יהיה זניח.

אני יודע שבד"כ בניתוחים אסור להיותר אחרי הניתוח בגירעון קלורי כדי להקל על ההתאוששות אבל במקרה הזה מדובר בניתוח די פשוט.

אז זהו שהניתוח דיי פשוט אבל לא הייתי ממליץ להיות על גירעון קלורי עדיין , יש ריפוי של שטיפי דם פנימיים שבד"כ קורים בניתוחים כאלה , וצלקות שצריכות להיסגר לגמרי כמו כן כמו שאמרת פוגע מאוד בהתאוששות.
סה"כ אפשרי ללא אימונים , האיבוד יהיה זניח למדי , תחשב גירעון מקסימלי ובשל כך תבנה את התפריט שלך .
ד"א רוב הרופאים אומרים חודש התאוששות , זה תלוי בחומרת המצב, יש אנשים שלוקח להם יותר

ice13 03-01-08 22:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Arsan
אז זהו שהניתוח דיי פשוט אבל לא הייתי ממליץ להיות על גירעון קלורי עדיין , יש ריפוי של שטיפי דם פנימיים שבד"כ קורים בניתוחים כאלה , וצלקות שצריכות להיסגר לגמרי כמו כן כמו שאמרת פוגע מאוד בהתאוששות.
סה"כ אפשרי ללא אימונים , האיבוד יהיה זניח למדי , תחשב גירעון מקסימלי ובשל כך תבנה את התפריט שלך .
ד"א רוב הרופאים אומרים חודש התאוששות , זה תלוי בחומרת המצב, יש אנשים שלוקח להם יותר

ייכול להיות שזה יפגע באיחוי הצלקות, ובריפוי שטיפי הדם או שזה לא משמעותי (כי זה חודש, אני מאמין שכמה שהתקופה יור ארוכה ההתאוששות די טובה יותר)?
חשוב לי מאוד החודש הזה כי הגזמתי קצת עם המסה...

m0she 04-01-08 09:58

SiX PACK - אם רוצים אפשר, אבל זה נראה לי נחמד בתור פוש בכל פעם שנתקעים.. זה לא ממש משנה בכל אופן, מה שנוח, שתי האופציות תקינות.

Ice - שאל את הרופא המטפל.

DropDead 04-01-08 11:26

אם כבר מדברים על קיראטין מונו, מומלץ לקחת אותו עם סוכר ענבים ?

m0she 04-01-08 11:28

אם אתה לוקח עם 90-100 גרם סוכר ענבים, יכול לסייע באחוזים ספורים לספיגה. אם לא, אז לא.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:45.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ