ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   מכון כושר בארצות הברית בו אסור לצעוק תוך כדי עבודה חח קבלו את הטמטום (https://israelbody.com/showthread.php?t=60132)

king l8 11-10-09 19:46

חחחחחחח מזה השטויות האלה

dethMAN 11-10-09 20:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jason.b (הודעה 928713)
אפילו לא עושים את זה בצחוק ...אני עושה את זה לפעמים, אבל אני מכיר שמה את המאמנים וכולם אז אני "יוצא בזול"...בעיקרון החדרי כושר האלו זה לאנשים שלמשל באים בהפסקות מהעבודה\סתם בשביל הכושר\ לעשות סט של בייספס קרל עם 60 פאונד בשביל הפוזה על הבנות....אין שמה אף אחד רציני כמעט.
אני נשאר שמה רק כי אני מתאמן עם מישהו שממש עוזר לי והוא מבין ענקי בbb(היה המאמן של מייק מדראטזו ועוד מלא bb שזכו בתחרויות גדולות).

חחחחח אם הוא מבין כזה גדול מה הוא עושה במכון כושר החרא הזה?:d

JaSoN.B 11-10-09 21:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dethman (הודעה 928892)
חחחחח אם הוא מבין כזה גדול מה הוא עושה במכון כושר החרא הזה?:d

כי הוא היה מאמן את המנהל (שהיה מר.ניו-אינגלנד)...והוא אמר שהוא לא רוצה קליפורניה כי הספיק לו כל הדברים שהולכים שמה מאחורי הקלעים שאף אחד לא רואה.

As-21 11-10-09 22:30

תשמע יש את המגזימים באמת שממש צורחים אבל לדעתי לפסול ככה לא הגיוני.

Scylla 12-10-09 05:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי as-21 (הודעה 929073)
תשמע יש את המגזימים באמת שממש צורחים אבל לדעתי לפסול ככה לא הגיוני.

אני מהצורחים... ברגע שהבנתי על בשרי עד כמה כוח זה נותן... אי אפשר לצנזר את זה.

אודיגו 12-10-09 06:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי JaSoN.B (הודעה 928378)
חחח לא אני גר בארה"ב...:)
כל פעם שמישהו זורק מישקולות יש כזה כמו סירנה מטומטמת כזאת שמופעלת ...fail של החיים !

ROFL:laughing:

eden.B. 20-10-09 14:39

לול... רגע רגע רגע המנהל של המכון היה bb ועוד זכה בתחרות והוא לא מרשה להוציא קולות במכון?!! חחחחח הבנאדם דפוק

max555 20-10-09 18:36

מה הבעייה כאן? אז עשו מכון לכוסיות ו?
אתה משלם כל חודש 10$ ואתה יכול לצאת מתי שבא לך בלי חוזה אז מה הבעיה? אל תתאמנו שם חח הרי לא כל המכוני כושר שם כאלה
ואישית היתי שמח לבודד ערסים באיזה יישוב ^^

JaSoN.B 20-10-09 20:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eden.b. (הודעה 933421)
לול... רגע רגע רגע המנהל של המכון היה bb ועוד זכה בתחרות והוא לא מרשה להוציא קולות במכון?!! חחחחח הבנאדם דפוק

הוא לא המנהל מנהל...כזה הוא שומר על כל הסניף, אבל הוא לא מחליט מה יהיו החוקים(וזה משהו כזה ארצי שבכל חדר כושר כזה יש את אותם החוקים)

Pro_XXL_Universe 20-10-09 23:30

חחחחחחחחחחח קבלו תשחיף שם עושה כתפיים בסמית' אם הידיי ספגטי שלו...ואם אני רוצה להכניס לשמנה את הזין הענק שלי לפה שלה ולגמור לה בפנים?אז אני צריך לעשות גם את "הנביחה" הזאת שהטמבל עשה בחניה שהוא הדגים תclown squat שלו?או שאני יכול לצעוק "אווווווווו כן אווווווווווו זה טוב מאמי טעים לך?" או פשוט לשתוק?

DanielML 20-10-09 23:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Pro_XXL_Universe (הודעה 933682)
חחחחחחחחחחח קבלו תשחיף שם עושה כתפיים בסמית' אם הידיי ספגטי שלו...ואם אני רוצה להכניס לשמנה את הזין הענק שלי לפה שלה ולגמור לה בפנים?אז אני צריך לעשות גם את "הנביחה" הזאת שהטמבל עשה בחניה שהוא הדגים תclown squat שלו?או שאני יכול לצעוק "אווווווווו כן אווווווווווו זה טוב מאמי טעים לך?" או פשוט לשתוק?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחח

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:10.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ