ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום לוגים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   רשימותיו של השלד: האוצר האבוד (https://israelbody.com/showthread.php?t=66603)

איש הלילה 28-04-11 23:12

הברכה של איש הלילה :bow: :bow: :bow:

Nitric Oxide Troll 01-05-11 14:21

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile..._6342734_n.jpg

godam 01-05-11 14:28

ריבעון

YYY 01-05-11 17:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nitric oxide troll (הודעה 1085265)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

לא חשבתי שיצא לי להגיד את זה אבל אושר יצאת מלך

חחחחח ועוד שמו לו כל מיני בניינים מוזרים ברקע חחחחחחחחחחחחחחחחח מה הקשר באמא שלי

קפטן שלד 02-05-11 20:46

שני סיפורים, אחד לפני העידכון ואחד לאחריו:

בשישי שיחקתי כדורגל עם סאבזירו וחבריו, אבל מכיוון שאני 0חקן נשמה לא עניין אותי שמשחקים על דשא סינטטי והחלטתי לרדת לדשא לגליצ'ים בהגנה. זה פתח לי את שתי הברכיים עם כוויות כמו של תאונת אופנוע, מה שגרם לי לוותר על האימון של שבת כיוון שכל כפיפה בברך פתח לי מחדש את הפצע. חשבתי שעד יום שני זה יעבור...

אז חשבתי :|

אבל לוותר על האימון היום היה בלתי מתקבל על הדעת, יש אנשים שעושים סקוואטים בלי רגליים, על הזין שלי שידמם בזמן האימון.

squat 152.5kg 3x5
bench - תוכנן להגיע ל117.5kg ל3 חזרות, מה שקרה בפועל זה כשל על הראשונה. הסקוואטים גמרו אותי.
powershrugs 190kg 3x3
chinups bw 2x10

עכשיו לסיפור השני:

אני הולך לשירותים להשתין לפני הסט עצימות שלי בבנץ', לפני זה איזה בחור נכנס לעבוד איתו בבנץ'. אמרתי לו שאני הולך לשירותים.
חזרתי, ולהפתעתי אני מגלה איזה לאטח עובד לי על הספסל. אני אומר לו סליחה אני הייתי פה, הלכתי לשירותים. הוא עונה לי "אתה חוצפן שאין דברים כאלה, יש חוקים לדברים האלה - שים מגבת, אתה לא נכנס לעבוד פה".

יש לי פיוז קצר. אמרתי לו אתה לא עובד פה לקחתי לו ת'פלטה מהיד זרקתי על הרצפה ופירקתי לו ת'מוט.
"אתה נוהג באלימות אתה צריך להתבייש" כמובן שעניתי לו "אני יודע זה מה שצריך בספורט שלי" וגירשתי אותו איקסדי.

בן שרליצהההה, מילא שיגיד שהוא כבר התחיל ואני יכול להכנס איתו או משהו, לומר לי שאני לא יכול לעבוד? כשאני הייתי פה הרבה לפניו. ל1לז אחי. עשיתי לו שלום2 ביי2 נפרד1.

Cuba 02-05-11 20:53

השלד העבריןןן וואלק אני מסוכןןןןן

godam 02-05-11 21:02

אלה הכי מעצבנים ..
יאלה תרכז במעניין לא בטפל !

Nitric Oxide Troll 02-05-11 21:54

הוא היה מבוגר?
אם סתם לאטח אז על הזין אבל לזקנים זה לא נעים חחח

טייני 02-05-11 21:59

יש מצב הוא עשה לך עין על הבנצ' ובגלל זה הכשל על הראשונה.
לא נורא מנחם3

godam 02-05-11 22:06

כן אני זוכר היה לי ריב עם אחד מבוגר ממני בגיל של אבאשלי +עוד שהיתי מתאמן בקנטרי פשוט עזבתי את זה כבוד ככה גידלו אותי..

IGOR 02-05-11 22:09

..............

SmokingSnake 02-05-11 23:08

אויש4 שלד... בסדר זה מתקבל על הדעת אתה מתאמן באזור שכל הצפון תל אביביים המגעילים מתאמנים, כל אחד חושב שכל המדינה חייבת משהו לאבא שלו כי יש לו עסק או שהוא שילם 300 שקל מנוי...

godam 02-05-11 23:18

חחחחחח יפה אמרתה

קפטן שלד 02-05-11 23:50

אני משלם אותו מחיר כמוהו, למה שהוא יגיד לי איפה אני יכול ואיפה אני לא יכול להתאמן? במיוחד שאני הייתי שם לפניו.

SmokingSnake 02-05-11 23:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1085958)
אני משלם אותו מחיר כמוהו, למה שהוא יגיד לי איפה אני יכול ואיפה אני לא יכול להתאמן? במיוחד שאני הייתי שם לפניו.

אתה לא צריך לספר לי, אני לא הייתי שורד אימון אחד עם צפון תל אביביים נפוחים מהתחת, זה כל האנשים שתמיד יתנו ביקורת:
יתלוננו שחם מדי/קר מדי בחדר כושר, עמוס מדי בהליכונים, המים במקלחת או רותחים או קפואים, הזרם בברזיה חלש, המוזיקה על הפנים וכו' וכו':happy:

קפטן שלד 03-05-11 00:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1085960)
אתה לא צריך לספר לי, אני לא הייתי שורד אימון אחד עם צפון תל אביביים נפוחים מהתחת, זה כל האנשים שתמיד יתנו ביקורת:
יתלוננו שחם מדי/קר מדי בחדר כושר, עמוס מדי בהליכונים, המים במקלחת או רותחים או קפואים, הזרם בברזיה חלש, המוזיקה על הפנים וכו' וכו':happy:

פעם אני וסאבזירו התאמנו באונ' בכלוב, ואחרי סט של סקוואט עם 150 קילו ביום עצימות איזה מישהו ניגש אלינו ואמר לנו שאנחנו מרעישים מדי. אמרתי לו שאם הוא נכנס ומראה לי איך עושים את זה בלי רעש אני אעשה כמוהו. אז הוא התחיל להגיד שפה זה מקום ציבורי ולא מרעישים ובלה בלה בלה.

אמרתי לו כפרה אנחנו מהפריפריה, ככה עושים אצלנו.

SmokingSnake 03-05-11 00:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1085963)
פעם אני וסאבזירו התאמנו באונ' בכלוב, ואחרי סט של סקוואט עם 150 קילו ביום עצימות איזה מישהו ניגש אלינו ואמר לנו שאנחנו מרעישים מדי. אמרתי לו שאם הוא נכנס ומראה לי איך עושים את זה בלי רעש אני אעשה כמוהו. אז הוא התחיל להגיד שפה זה מקום ציבורי ולא מרעישים ובלה בלה בלה.

אמרתי לו כפרה אנחנו מהפריפריה, ככה עושים אצלנו.

פריפריה מעריץ4

אצלנו מי ששופף/לוחץ/מושך יותר מ3 פלטות וצורח מקבל פידבק מהחברי'ה:sbb3:
ואז תמיד יבוא ילד שחיף וישאל על מה התרגיל הזה עובד ויתלהב
ואז יבוא מישהו ויגיד "פשש כל הכבוד, רואים שאתה משקיע בקרוב ניהול בIB"

טייני 03-05-11 00:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SmokingSnake (הודעה 1085965)
ואז יבוא מישהו ויגיד "פשש כל הכבוד, רואים שאתה משקיע בקרוב ניהול בIB"

חחחחחחחחחחחחחח :bow::bow::bow::bow::bow:

Scylla 03-05-11 03:42

סחטיין שלד. גם הרייג' מול הלאטח. באמת בן כמה הוא היה?
אצלי יש אחד שגונב פלטות סדרתי אבל הוא כבר חונך.

גודם - שמע אני למשל לא יכול לוותר אין לי זמן פנוי לוותר על 10 דק' מהאימון לחכות לאיזה טמבל.
היה לי גם פעם ריב עם איזה שמוק שעשיתי סופר סטים לא זוכר של מה, ונתתי לו להכנס והוא ניסה לשכנע אותי לתת לו להתאמן לבד שם כי אני מפריע לו!!! ואני בכוונה מתמרן את הסטים שלי לפיו שאני לא אצטרך לחכות והוא דווקא נכנס לי שהוא רואה אותי הולך מהר מהצד השני של המכון... חבל שזה היה סט אחרון שלו היה יכול להיות כיף לריב איתו. וכמה שאני נשוי לכלוב אני תמיד מנסה להתגמש עם אחרים שלא יתפקשש להם האימון כמו שאני שונא שמישהו עושה קרלז בכלוב.. לא יאמן החצופים האלה.. אבל למזלי אני עובד כמעט רק בכלוב ואין שם כמעט לאטחים.

קפטן שלד 03-05-11 13:17

מאיפה לי בן כמה הוא היה, 30-40

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:56.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ