ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   איזה צ'יטינג אפשר לאכול בחיטוב ? (https://israelbody.com/showthread.php?t=69272)

manzor 28-12-10 11:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Nothin_BuT_A_Peanut (הודעה 1050816)
מה אתה אומר יא חכם? אם הגוף שלך דורש ביום 2500 קלוריות נגיד. ואכלתה 2 גלידות. שה יוצא נגיד 1500 קלוריות, אתה עדיין תתחטב? (נראלי אתה לא יודע מה משמעות המילה חיטוב, חיטוב זה לא סתם להוריד משקל, כי לרדת במשקל אתה יכול גם להוריד 5 קילו נוזלים ו2 קילו שריר, אבל השומן ישאר).

אם הוא יוסיף עוד 120 גרם חלבון שזה 500 קלוריות(ממשהו דל שומן) הוא יתחטב:cool:
בשביל להוריד בשומן ולשמר מסת שריר צריך כמות חלבון מסוימת, אז כן לא משנה מה תאכל בתנאי שתכניס מספיק חלבון...

Nothin_BuT_A_Peanut 28-12-10 11:26

שמע אבאל'ה יש דברים שאתה לא יודע, לאכל 2 גלידות ו500 גרם בשר בחיטוב והוא יתחטב? שן על האף!

manzor 28-12-10 11:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nothin_but_a_peanut (הודעה 1050821)
שמע אבאל'ה יש דברים שאתה לא יודע, לאכל 2 גלידות ו500 גרם בשר בחיטוב והוא יתחטב? שן על האף!

מר בוטן מספיק עם ההטרלות, מישהו אמר 500 גרם בשר? כן הוא יאכל 2 גלידות, 500 קלורית מ4 קופסאות טונה(סתם דוגמא) שזה 120 גרם חלבון וכן הוא יתחטב.

Ermac1122 28-12-10 11:56

ציטוט:

אתה בלבלן ביצים.
הכוונה היא בהנחה שאתה מכניס את כמות החלבון הדרושה,
כן, גם עם 2 קילו בשר טחון אפשר להתחטב, מה דעתך?

Melamed 28-12-10 14:16

ציטוט:

אני חושב שאתה זה שצריך ללכת לישון במקום לבלבל פה את המוח.

ניגרי ענק 28-12-10 17:03

העמדה שלי היא שכאשר אדם נמצא בתוכנית חיטוב, כדאי שיידבוק בה ושתהייה הגיונית ומתודית, גם כדי ליצור לעצמו אווירה של משמעת.
בחיטוב יש מאכלים שלא נוגעים בהם כי הם לא חלק מהתוכנית.
האם תוכל להתחטב מכל מיני ג'אנקים בתנאי שהפחתת אוכל מארוחות אחרות?
אולי.
אבל אם תפחית אוכל מארוחות אחרות קרוב לוודאי שתיצור לעצמך כל מיני "בורות" שאתה לא מעוניין בהם.
העצה שלי היא לא להתחכם.
לגבי צ'יט, בכל דיאטה מומלץ פעם בשבוע, עשרה ימים לאכול ארוחה אחת מפנקת, אין בזה שום רע, ובוודאי אין סיבה להגביל את עצמכם, אם אין איזושהי מטרה מקצועית בתאריך יעד מקובע.
והעיקר: הרבה הרבה הרבה אירובי!
בהצלחה.

Ermac1122 28-12-10 20:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1050895)
העמדה שלי היא שכאשר אדם נמצא בתוכנית חיטוב, כדאי שיידבוק בה ושתהייה הגיונית ומתודית, גם כדי ליצור לעצמו אווירה של משמעת.
בחיטוב יש מאכלים שלא נוגעים בהם כי הם לא חלק מהתוכנית.
האם תוכל להתחטב מכל מיני ג'אנקים בתנאי שהפחתת אוכל מארוחות אחרות?
אולי.
אבל אם תפחית אוכל מארוחות אחרות קרוב לוודאי שתיצור לעצמך כל מיני "בורות" שאתה לא מעוניין בהם.
העצה שלי היא לא להתחכם.
לגבי צ'יט, בכל דיאטה מומלץ פעם בשבוע, עשרה ימים לאכול ארוחה אחת מפנקת, אין בזה שום רע, ובוודאי אין סיבה להגביל את עצמכם, אם אין איזושהי מטרה מקצועית בתאריך יעד מקובע.
והעיקר: הרבה הרבה הרבה אירובי!
בהצלחה.

אתה רואה בעיה בלאכול בשר טחון בחיטוב?

!Demon! 28-12-10 20:26

מומלץ לאכול יותר חלבון מפי 2 בחיטוב
עם שומן אין בעיה בחיטוב
פחמימות מומלץ כמה שפחות , מהרבה סיבות תקראו למשל על שיטת cc...אחת הדוגמאות שם היא אינסולין שמדכא ליפוליזה-שריפת שומן.אבל גם זה משמעותי יותר באחוזי שומן נמוכים...
אפשר גם לאכול בורקסים בחיטוב ולהתחטב...

Melamed 28-12-10 20:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1050963)
עם שומן אין בעיה בחיטוב
פחמימות מומלץ כמה שפחות , מהרבה סיבות תקראו למשל על שיטת cc...אחת הדוגמאות שם היא אינסולין שמדכא ליפוליזה-שריפת שומן.אבל גם זה משמעותי יותר באחוזי שומן נמוכים...
אפשר גם לאכול בורקסים בחיטוב ולהתחטב...

ביום שאנשים יבינו את זה הנינים של הנינים שלי יחיו פה.
וחבל שאנשים לא קולטים את זה אני רואה תפריטים של דיאטניות ופשוט בא לי לרצוח אותם.
"עד כף שמן זית ביום"
"אין לאכול אוכל מטוגן"
לא לאכול דברים משמינים"
"קוטג' 1%, חלב 1%, יוגורט 0%"
פשוט להרוג אותם!

Ermac1122 28-12-10 20:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1050963)
עם שומן אין בעיה בחיטוב

לגבי הפחמימות,
אתה חושב שעדיף כבר עם כניסה לחיטוב לרדת מתחת לכמות מסויימת?
בעקרון יש הורמונים תלויי פחמימה ולא ניראה לי חכם לרדת לכמות נמוכה כבר עם תחילת החיטוב.

Melamed 28-12-10 20:59

שים לב למה שהוא כתב "אבל גם זה משמעותי יותר באחוזי שומן נמוכים... "

זאת אומרת לא בתחילת החיטוב, ברגע שאתה תקוע תמיד עדיף להוריד קלוריות מפחמימות ואם אתה מתכנן להגיע לאחוז שומן נמוך יותר תצטרך לצמצם עוד יותר בפחמימות.(אני מאמין שאתה מכיר את שיטת ה cc)

ח1צן 28-12-10 21:03

ציטוט:

תגיד
יש מצב שאתה תנמק את מה שאתה רושם, כדי שאולי יום אחד אני יקרא הודעה שלך ולא ישפך על הרצפה מצחוק מרוב שאתה משפיל את עצמך?

!Demon! 28-12-10 21:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ermac1122 (הודעה 1050992)
לגבי הפחמימות,
אתה חושב שעדיף כבר עם כניסה לחיטוב לרדת מתחת לכמות מסויימת?
בעקרון יש הורמונים תלויי פחמימה ולא ניראה לי חכם לרדת לכמות נמוכה כבר עם תחילת החיטוב.

אפשר גם ישר להתחיל עם 50 אבל למה ?סתם לענות את עצמך..כמובן יש יוצא מהכלל היה פה אחד שאמר שיותר קל לו 50 פחמימה מ400 אז בכיף...
בעיקרון כמו שאמרתי באחוזים גבוההים שהם בדרך כלל 13 ומעלה אין צורך בדל פחמימה..כי עד באחוז שומן הז בערך אין בעיה של ניוד שומן , האינסולין המופרש פחות מפריע אם בכלל..
יש מחקרים שמראים שבאחוזים גבוהים דיאטה דלה בפחמימה ולא דלה הביאו לאותה תוצאה..
באחוז נכון או במצב שבאמת נתקעת הורדת קלוריות ולא עוזר כמו שמלמד אמר ,דל פחמימה יכול לעזור ...הרי מה גם העיקרון של כל השורפים החוקיים לא חוקיים בגדול, חוץ מהאנרגיה , לעודד שריפה של שומן עיקש ובכך למזר את שריפת השריר.אבל משתמש חכם ישתמש בזה לשירפת שומןעיקש באחוזים נמוכים.
בגלל זה נגיד לא יהיה הכי יעיל להשתמש בהם ב20 אחוז שומן כי גם ככה לא בעיה להתחטב באחוזים כאלה.

יאללה איך חפרתי לא מתאים לי :)

Cuba 28-12-10 22:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nothin_but_a_peanut (הודעה 1050816)
מה אתה אומר יא חכם? אם הגוף שלך דורש ביום 2500 קלוריות נגיד. ואכלתה 2 גלידות. שה יוצא נגיד 1500 קלוריות, אתה עדיין תתחטב? (נראלי אתה לא יודע מה משמעות המילה חיטוב, חיטוב זה לא סתם להוריד משקל, כי לרדת במשקל אתה יכול גם להוריד 5 קילו נוזלים ו2 קילו שריר, אבל השומן ישאר).

אויש כמה שאתה מטומטם....

Nothin_BuT_A_Peanut 28-12-10 23:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1051025)
אויש כמה שאתה מטומטם....

סע לאכל קובה יא מכוער.

ניגרי ענק 28-12-10 23:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ermac1122 (הודעה 1050958)
אתה רואה בעיה בלאכול בשר טחון בחיטוב?

בשגרה של חיטוב זה בוודאי לא מומלץ.
בגדול אני חושב שלא צריך להתחכם. חיטוב זו עבודה קשה וסיזיפית, מי שמחפש להתפנק וליהנות מאוכל בחיטוב, לא יצליח לדעתי לקבל תוצאה אמיתית: אין כאן קסמים.
לפעמים עדיף להשאיר את היצירתיות לתחומים אחרים.
זה קשה, אין חוכמות אך תמיד תזכרו שמפתח גוף אמיתי נבחן ביכולת שלו לעמוד בדיאטה.
בהצלחה.

Ermac1122 28-12-10 23:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1051052)
בשגרה של חיטוב זה בוודאי לא מומלץ.
בגדול אני חושב שלא צריך להתחכם. חיטוב זו עבודה קשה וסיזיפית, מי שמחפש להתפנק וליהנות מאוכל בחיטוב, לא יצליח לדעתי לקבל תוצאה אמיתית: אין כאן קסמים.
לפעמים עדיף להשאיר את היצירתיות לתחומים אחרים.
זה קשה, אין חוכמות אך תמיד תזכרו שמפתח גוף אמיתי נבחן ביכולת שלו לעמוד בדיאטה.
בהצלחה.

אני ממש ממש לא מדבר על פינוקים או הנאה כזו או אחרת.
בשר טחון זה אחלה מקור לחלבון ושומנים ומלא בויטמינים,
למה לא לאכול אותו בחיטוב?

ניגרי ענק 28-12-10 23:36

אין לי ממש תשובה מלומדת.
לא ראיתי בשום תפריט בשר טחון בחיטוב, והאמן לי שראיתי תפריטים של הטובים ביותר: גיל גרנות, סטאס, דודי ששון.
בדרך כלל בשר זה חזה עוף, הקיצוניים דוגלים גם בהודו.
אני מאמין בתפריטים שניסיתי כי הם הביאו אותי בדרך כלל למטרה.

Cuba 29-12-10 00:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1051062)
אין לי ממש תשובה מלומדת.
לא ראיתי בשום תפריט בשר טחון בחיטוב, והאמן לי שראיתי תפריטים של הטובים ביותר: גיל גרנות, סטאס, דודי ששון.
בדרך כלל בשר זה חזה עוף, הקיצוניים דוגלים גם בהודו.
אני מאמין בתפריטים שניסיתי כי הם הביאו אותי בדרך כלל למטרה.

תפריט זה דבר שונה אצל כל אחד
וכל אחד אוהב משהו אחר
אבל בעקרון חיטוב זה עניין קלורי אם הגעת למספיק חלבון שומן פחממה קלוריות מה זה משנה איך.?

Scylla 29-12-10 00:15

ציטוט:

אתה מוזמן לבדוק את התמונות סוף חיטוב שלי ותשאל את יאיר והשלד איך הייתה הארוחה שלי איתם בחיטוב...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:58.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ