ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   סוף סוף הגיע אלינו כלוב (https://israelbody.com/showthread.php?t=61463)

Scylla 26-11-09 23:51

סוף סוף הגיע אלינו כלוב

נשבע לכם אני מרגיש כזה מושפע אשכרה יצא לי למצוא את עצמי חושב ומחכה לזה לפני השינה. הקץ לשימוש במתקן המכוער לשים עליו את המוט ולהשגיח שזקנות או זאטוטים לא יתרוצצו מאחורי.
הביאו גם טי באר אבל זה פחות מרגש. מצחיק עטפו בסרט אדום אשכרה הרגשתי שזה מתנה.

עכשיו מה שמרגיז.. אחת המדריכות אני שומע אותה "כן אבל לדעתי זה מיותר יש את הסמית' וגם ככה זה לא מיועד למתחילים בלה בלה בלה בלה בלה" התחלתי להתווכח איתה פרנציפ להעמיד אותה במקום... היא אמרה שהיה אפשר פשוט להתקין reck לסמית', כמובן שזה דבילי כי איזה reck מאולתר יכול להחזיק מאות קילוגרמים... אמרתי לה שגם זקנים צעירים ונשים אפשר לעשות סקוואט במקום כל השורה של המכשירי רגליים (לג פרס, מרחיקי ירך, מקרבי ירך, פשיטות וכפיפות) ואז ה"חכמה" אמרה "כן אבל מה עם מקרבי ירך???" אז אמרתי לה שבסקוואט כמו שצריך בפיסוק קל הם עובדים חזק... אחרי זה היא עבדה למתחילים שזה לא טוב להם כי הם חלשים אז כמובן שמה לא מיטבי לחיזוק אם לא עבודה מתונה על כל השרירי ביחד? בקיצור הושתקה. לא להאמין במי נותנים את הסמכות לאמן. אני מוצא את עצמי שאני באמת לא חכם גדול ויש כאן המון אנשים שיודעים משמעותית יותר ממני, פשוט מסביר למדריכים...

hypertrophy 27-11-09 00:14

גם לנו מביאים בקרוב מאוד כלוב!!!!
עד יום ראשון הוא בדוק יגיע איזה כיף!!!
סוף סוף סקוואט כהלכתו :)

DanielML 27-11-09 00:18

הוא גם יהיה ריק רוב הזמן

hypertrophy 27-11-09 00:21

אתה אומר לי או לאופיר?
כי אצלי הביאו אותו בגלל שאני וטימור התחלנו ללמד אנשים לעשות סקוואט.....אשכרה יש תור של אנשים לעשות סקוואט לפעמים!

Scylla 27-11-09 01:47

איך היית עושה סקוואט עד עכשיו? מקבילים?
ודווקא אצלינו יש מדריכים שמטיפים לסקוואט גם למבוגרים ובחורות, נראה איך יתפוס.

arbel2 27-11-09 05:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי danielml (הודעה 948528)
הוא גם יהיה ריק רוב הזמן

זה היופי בכלובים בארץ :)
תמיד פנויים לדדליפט מגובה ברך או סקוואט או פרס.

Scylla 27-11-09 07:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 948569)
זה היופי בכלובים בארץ :)
תמיד פנויים לדדליפט מגובה ברך או סקוואט או פרס.

או לבנץ' :)

pala 27-11-09 07:53

ממש כיסחת אותה. :ם
בלי להעליב(גם אתה קפצת עלי בפוסט שלי) אבל אתה הולך למכון רק בשביל לריב עם המדריכים שם?
אל תקח ברצינות

or 17 27-11-09 11:11

אצלי במכון אנשים לא יודעים ביכלל מזה סווקאט לא רוצים לישמוע ולא כלום,האם זה מפריע לי?לא שהם ימותו על הזין שלי מה אכפת לי מהם,מפריע לי שאין סקוואט בצורה מסודרת,טוב ..מה לעשות ככה זה שהמנהל בן ז ו נ ה

TheRock 27-11-09 12:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 948511)
נשבע לכם אני מרגיש כזה מושפע אשכרה יצא לי למצוא את עצמי חושב ומחכה לזה לפני השינה. הקץ לשימוש במתקן המכוער לשים עליו את המוט ולהשגיח שזקנות או זאטוטים לא יתרוצצו מאחורי.
הביאו גם טי באר אבל זה פחות מרגש. מצחיק עטפו בסרט אדום אשכרה הרגשתי שזה מתנה.

עכשיו מה שמרגיז.. אחת המדריכות אני שומע אותה "כן אבל לדעתי זה מיותר יש את הסמית' וגם ככה זה לא מיועד למתחילים בלה בלה בלה בלה בלה" התחלתי להתווכח איתה פרנציפ להעמיד אותה במקום... היא אמרה שהיה אפשר פשוט להתקין reck לסמית', כמובן שזה דבילי כי איזה reck מאולתר יכול להחזיק מאות קילוגרמים... אמרתי לה שגם זקנים צעירים ונשים אפשר לעשות סקוואט במקום כל השורה של המכשירי רגליים (לג פרס, מרחיקי ירך, מקרבי ירך, פשיטות וכפיפות) ואז ה"חכמה" אמרה "כן אבל מה עם מקרבי ירך???" אז אמרתי לה שבסקוואט כמו שצריך בפיסוק קל הם עובדים חזק... אחרי זה היא עבדה למתחילים שזה לא טוב להם כי הם חלשים אז כמובן שמה לא מיטבי לחיזוק אם לא עבודה מתונה על כל השרירי ביחד? בקיצור הושתקה. לא להאמין במי נותנים את הסמכות לאמן. אני מוצא את עצמי שאני באמת לא חכם גדול ויש כאן המון אנשים שיודעים משמעותית יותר ממני, פשוט מסביר למדריכים...

תגיד למאמנת שלך שסמית זה או למתח או מתלה למגבות זה היעילות היחידה בזה

Scylla 27-11-09 16:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pala (הודעה 948580)
ממש כיסחת אותה. :ם
בלי להעליב(גם אתה קפצת עלי בפוסט שלי) אבל אתה הולך למכון רק בשביל לריב עם המדריכים שם?
אל תקח ברצינות

לא. אני משתדל להמנע מלדבר עם רוב המדריכים, חוץ מ2-3 שהם חברים שלי יחסית ומדברים גם על אימונים כי פשוט יש עם מי לדבר. עם השאר הנושא היחידי זה "מתי מגיע הכלוב?"

ציטוט:

פורסם במקור על ידי therock (הודעה 948613)
תגיד למאמנת שלך שסמית זה או למתח או מתלה למגבות זה היעילות היחידה בזה

היי היי גבר סמית' זה גם לתאומים :) סתם גם אני מוצא שימוש בסמית' אבל להתבסס עליו זה פסול רצח.

נעל 27-11-09 18:20

רק אצלי במכון על הכלוב כתוב שהשימוש מוגבל בשעות העומס ל15 דק' כי יש כזה תור לעשות סקוואט? :x

BlueNinja 27-11-09 18:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי נעל (הודעה 948717)
רק אצלי במכון על הכלוב כתוב שהשימוש מוגבל בשעות העומס ל15 דק' כי יש כזה תור לעשות סקוואט? :x

לא,גם אצלי זה ככה

ועוד יש על הקיר פוסטר של כתבה על סקוואט..כשהכותרת זה " Squat Till You Puke "

DanielML 28-11-09 01:51

ואצלי רשום "נא המנעו מניסיונות לשבירת שיאים"

TheRock 28-11-09 01:55

[quote=BlueNinja;948726]לא,גם אצלי זה ככה

חחחחחחחחחחחחחח מזהה החרא הזה עלק הכלוב מוגבל ל15 דקות זוביי בעין יש לי אימונים שלמים שהם בכלוב הם מסוגלים להגיד לך למתקן אחר?

hypertrophy 28-11-09 02:33

הם אמרו את זה בציניות יא דפ"ר

Scylla 28-11-09 07:00

איזו דרך לחנוך את הכלוב ולשבור שיא ל12 חזרות בעוד 5 קילו... ועוד בחיטוב על 2 גרם פחמימה בערך ועוד יום אחרי דדליפט...

מה שיותר כיף... אני מגיע... מכון מפוצץ... אין ספות פנויות אין מכשירים פנוים... כלוב ריק מעלה אבק!

BlueNinja 28-11-09 07:32

[quote=TheRock;948805]
ציטוט:

פורסם במקור על ידי BlueNinja (הודעה 948726)
לא,גם אצלי זה ככה

חחחחחחחחחחחחחח מזהה החרא הזה עלק הכלוב מוגבל ל15 דקות זוביי בעין יש לי אימונים שלמים שהם בכלוב הם מסוגלים להגיד לך למתקן אחר?

:):):):) לא אמרתי שהוא מוגבל ל 15 דקות,התכוונתי בזה שגם אצלי הרבה צריכים את הכלוב

וכן גם אני ככה,נגיד אני מסיים סקוואט ואחרי זה עובר למילטרי...

Locke 28-11-09 09:43

:):):):) אני מרגיש בר מזל, יש לי בחדר כושר כלוב סקוואט אחד הטובים, עם כמה מדרגות שעליהן אפשר לשים את המוט(מבלי להרים את העמודים האלה), וגם 2 ברזלים למקרה שאתה לא יכול להחזיק אתה יכול להניח עליהם, זה פשוט דבר ענק, זה נראה לי המתקן הכי חדיש במכון שאני הולך אליו.

pala 28-11-09 19:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Locke (הודעה 948849)
:):):):) אני מרגיש בר מזל, יש לי בחדר כושר כלוב סקוואט אחד הטובים, עם כמה מדרגות שעליהן אפשר לשים את המוט(מבלי להרים את העמודים האלה), וגם 2 ברזלים למקרה שאתה לא יכול להחזיק אתה יכול להניח עליהם, זה פשוט דבר ענק, זה נראה לי המתקן הכי חדיש במכון שאני הולך אליו.

same here... בזמנים הנכונים, המכון ריק, חוץ מאיזה מדריך וארבל שמשתמש בכול המשקלים האפשריים שקיימים במכון

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:43.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ