ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Universal Egg Pro (https://israelbody.com/showthread.php?t=863)

Ori-Silver 02-10-06 11:05

Universal Egg Pro

האם יוניברסל נחשבת חברה אמינה כי חשבתי לקנות את האבקת חלבון ביצה שלה שהיא בין 5 האבקות חלבוני הביצה הנמכרים ביותר בארצות הברית

P-a-n-1-c 02-10-06 11:09

תוכל להסביר מה מיוחד כ"כ בחלבון ביצה?

Ori-Silver 02-10-06 11:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
תוכל להסביר מה מיוחד כ"כ בחלבון ביצה?

אני רוצה לשלב את זה בבוקר יחד עם האבקת חלבון בשייק כדי לקבל גם חלבון מהיר וגם חלבון יותר איטי

Gamerrrrr 02-10-06 11:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ORI-SILVER
אני רוצה לשלב את זה בבוקר יחד עם האבקת חלבון בשייק כדי לקבל גם חלבון מהיר וגם חלבון יותר איטי

אז פשוט תקנה פרו קומפלקס וזהו

Ori-Silver 02-10-06 11:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
אז פשוט תקנה פרו קומפלקס וזהו

כן אבל ככה יצא לי יותר זול כי כבר יש לי 10 קילו אבקת חלבון של אופטימום בבית וחוץ מזה הכמויות של החלבון ביצה בפרו קומלקס הם לא ידועים בכל מקרה החברה נחשבת טובה?

P-a-n-1-c 02-10-06 12:14

למה אתה קונה 10 קילו אבקה?
עד שזה יגמר לך יקח למעלה משנה וחצי :\ ובזמן הזה או שתפסיק להתאמן או שימאס לך הטעם או שניהם :wiggle:

Ori-Silver 02-10-06 12:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
למה אתה קונה 10 קילו אבקה?
עד שזה יגמר לך יקח למעלה משנה וחצי :\ ובזמן הזה או שתפסיק להתאמן או שימאס לך הטעם או שניהם :wiggle:

זה יספיק לחצי שנה כי אני לוקח פעמיים ביום וחוץ מזה הבאתי את זה מחות לארץ ככה שזה עלה לי משהו כמו 550 שקל ל-2 שקים של 4.7 ועוד נשאר לי קצת אבקה בבית

NIRAN 02-10-06 15:41

ספיגת החלבון לא משנה כל עוד אתה לא בצום של 15 שעות+

Ori-Silver 02-10-06 16:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי niran
ספיגת החלבון לא משנה כל עוד אתה לא בצום של 15 שעות+

אני יודע אבל אני לא כל כך סומך על המחקרים האלה וחוץ מזה זה עולה לי ממש זול אז זה לא כל כך משנה לי

NIRAN 02-10-06 17:55

סבבה, כל עוד אתה יודע אין בעיה

Amit 02-10-06 21:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ORI-SILVER
האם יוניברסל נחשבת חברה אמינה כי חשבתי לקנות את האבקת חלבון ביצה שלה שהיא בין 5 האבקות חלבוני הביצה הנמכרים ביותר בארצות הברית

אמינה מאוד תחפש עליה ותראה אומנם לא ברמה של אופטימום אבל חברה ברמה גבוהה

ironman 02-10-06 21:53

חברה ותיקה בשוק התוספים רק דבר אחד אני לא מבין בה למה לעזלזל לא רשום בשום האבקות אצלהם את פרופיל חומצות האמינו שזה דבר שחשוב לנו בקניה...:disgust:

Amit 02-10-06 21:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ironman
חברה ותיקה בשוק התוספים רק דבר אחד אני לא מבין בה למה לעזלזל לא רשום בשום האבקות אצלהם את פרופיל חומצות האמינו שזה דבר שחשוב לנו בקניה...:disgust:

ממילא אפחד לא מסתכל על זה:) למרות שאני מאמין שאם תחפש ממש טוב או תשלח להם אימיל אתה תקבל את זה
הבעיה היחידה של האבקה שהיא לא הכי טעימה(לפחות המי גבינה) אבל המחיר שלה מעולה והאיכות גם טובה אבל עם סוכר ענבים ממילא לא טועמים כלום

MagneZium 02-10-06 22:30

Ori-silver
תביא תאיסיקיו שלך

Ori-Silver 02-10-06 22:32

191878013

gsk 03-10-06 14:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Amit
אמינה מאוד תחפש עליה ותראה אומנם לא ברמה של אופטימום אבל חברה ברמה גבוהה

,תפסיקו עם השטויות האלו. אין לכם שום דרך לדרג את איכות המוצרים של חברה כזו או אחרת. זה שכולם קונים אופטימום לא אומר שום דבר על האיכות שלהם. כנ"ל לגבי החברה המושמצת ע"י חברי הפורום הזה אולטימייט.

אתם ניזונים משמועות, מפורומי BB בחו"ל ומחומר "מדעי" שמוציאות שהחברות עצמן שהוא למעשה חומר "שיווקי" ומבססים עליו חוות דעת על מוצר או חברה מסויימת אם הם איכותיים או לא.

למעשה לאף אחד אין אפשרות לדעת מה הרכב המוצר שמוכרים לו (אם אין לו תוצאות מעבדה) החוות דעת היחידה שאפשר לתת היא האם המוצר מתערבב טוב והאם הוא טעים.

אז תפסיקו לקשקש ולהפיץ שמועות ואנקדוטות על איכות של מוצרים או חברות מסויימות. מבחינתי כל עוד מדובר בחברה גדולה ומוכרת בתחום תוספי המזון כל המוצרים והחברות איכותיים באותה מידה (בהנחה שהערכים התזונתיים שהם מציינים אכן נכונים).

Amit 03-10-06 16:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gsk
,תפסיקו עם השטויות האלו. אין לכם שום דרך לדרג את איכות המוצרים של חברה כזו או אחרת. זה שכולם קונים אופטימום לא אומר שום דבר על האיכות שלהם. כנ"ל לגבי החברה המושמצת ע"י חברי הפורום הזה אולטימייט.

אתם ניזונים משמועות, מפורומי BB בחו"ל ומחומר "מדעי" שמוציאות שהחברות עצמן שהוא למעשה חומר "שיווקי" ומבססים עליו חוות דעת על מוצר או חברה מסויימת אם הם איכותיים או לא.

למעשה לאף אחד אין אפשרות לדעת מה הרכב המוצר שמוכרים לו (אם אין לו תוצאות מעבדה) החוות דעת היחידה שאפשר לתת היא האם המוצר מתערבב טוב והאם הוא טעים.

אז תפסיקו לקשקש ולהפיץ שמועות ואנקדוטות על איכות של מוצרים או חברות מסויימות. מבחינתי כל עוד מדובר בחברה גדולה ומוכרת בתחום תוספי המזון כל המוצרים והחברות איכותיים באותה מידה (בהנחה שהערכים התזונתיים שהם מציינים אכן נכונים).

אחי ניסיתי את שתיהם ואני מדבר מניסיון אישי אתה צודק בקשר לזה שלא עשיתי עליהם בדיקות מעבדה אבל ניסיתי את שניהם וראיתי את התוצאות באמת לא היה הבדל רציני בין יוניברסל לאופטימום (יש קצת הבדל באחוזי חלבון ל 100 גרם) חוץ מזה רק הטעם היה שונה לדעתי יוניברסל חברה מצוינת אבל אני עדין אומר שאופטימום יותר על רמה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:25.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ