ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [התיעצות] טיול שנתי (https://israelbody.com/showthread.php?t=53052)

DanD 29-04-09 11:59

[התיעצות] טיול שנתי

אז ככה אני חושב לא לצאת לטיול שנתי בגלל שזה יהיה בעייתי עם התפריט..
כי אני צריך לאכול קוטג' ויוגורטים זה בעייתי וגם פחמימה עם 150 גרם חזה עוף בצהריים..
הטיול הוא ליומיים ואני חושב לא לצאת אבל כולם אומרים לי שאני מפסיד את החיים שלי בגלל התפריט הזה. כי גם הפסקתי לצאת למסיבות וכאלה.
יש לכם אופציה מה לעשות אולי תחליפים? ומה הנזק יהיה אם אני אצא לטיול ולא יאכל את התפריט אלה פרוסות לחם וכאלה אבל בלי היוגורטים והקוט'ג?

hanna666 29-04-09 12:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי socerr (הודעה 819788)
כי אני צריך לאכול קוטג' ויוגורטים זה בעייתי וגם פחמימה עם 150 גרם חזה עוף בצהריים..
הטיול הוא ליומיים ואני חושב לא לצאת אבל כולם אומרים לי שאני מפסיד את החיים שלי בגלל התפריט הזה. כי גם הפסקתי לצאת למסיבות וכאלה.
יש לכם אופציה מה לעשות אולי תחליפים? ומה הנזק יהיה אם אני אצא לטיול ולא יאכל את התפריט אלה פרוסות לחם וכאלה אבל בלי היוגורטים והקוט'ג?

גם לי יש יום שלישי :d אני לוקח איתי טונה ושייקים ועוד כמה דברים
לאיפה אתם הולכים ?

DanD 29-04-09 12:08

לעין גדי אני חושב.. אנחנו יוצאים יום רביעי
ואני לא לוקח תוספים ושייקים כאלה...

vava_g 29-04-09 12:10

איזה נזק ואיזה נעליים?!
אתה אשכרה מדבר ברצינות שאתה שוקל לצאת לטיול שנתי עם חברים? אתה לא מתחרה ולא תתחרה בקרוב בשום תחרות וטיול שנתי של פאקינג יומיים לא יזיז לך בגרוש..
יש חיים מעבר לחדר כושר ואנשים לפעמים שוכחים את זה.

Masquerade 29-04-09 12:40

תגיד אתה צוחק? אתה לא שומר יומיים, מוותר על הצ'יט של יום שישי וחוזר לשגרה אחרי הטיול.
שתבין, הגיל שאתה נמצא בו לא יחזור, צא, תאכל, תשתה אלכוהול, תהנה. יומיים נראה לך ישנו משהו לטווח הרחוק?
אם תשמור ותקפיד קבוע, ויומיים "תשבור", לא יקרה כלום.
אפילו אימונים אתה יכול לסדר ככה שאתה לא מפסיד (ואלה יהיו היומיים מנוחה לאותו שבוע).

TheDrag0n 29-04-09 12:43

אתם פשוט פתטים נשבע לכם..

מפסידים את הכיף שבחיים האלה..דברים וחוויות שלעולם לא יחזרו.
במיוחד כל הטיולים שנתיים וזה..

יומיים לא יהרגו אותך, וגם לא שבוע

Elad12 29-04-09 12:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי thedrag0n (הודעה 819804)

+333
חלאס כבר אתם לא בתחרות או משהו"אני יאבד שריר"
כולה פאקינג יומיים שאתה תוכל לאכול שם הרבה בחדק אוכל,תשמורה על תזונה כל שלוש שעות ולא יקרה כלום תאמיון לי,במיוחד עם אתה במאסה.

xpl1 29-04-09 13:32

אתה מושפע יותר מדי מכל החרטא שהולך באינטרנט.
בנאדם שאוכל כמו שצריך ואני לא מדבר על קוטג'ים טונות במים יוגורטים לפני שינה וכל החרטא הזה כל היום, אלא אוכל טוב במשך היום ולא מפריז עם שטויות, זה בנאדם שיודע לאכול ושיגדל יפה מאוד, גם אם לא יקפיד על השטות הזאת של לאכול כל 3 שעות וכל מה שמסביב.

לא לצאת לטיול בגלל אוכל?
צא לטיול תאכל כמו בנאדם, אם לא בא לך להפריז פשוט תנסה להמנע מממתקים וחטיפים (לא אומר לך לא לאכול, תהנה אבל לא יותר מדי).

כשיש לך הזדמנות לאכול אוכל איכותי יותר-תאכל, כשאין, תאכל מה שיש.

hypertrophy 29-04-09 14:02

ציטוט:

נו באמת......צא ומה יהיה-יהיה!
נראה לך שבאמת יגרם לך נזק או לא תתקדם ככה?!
צא מהסרט

matzov1 29-04-09 14:10

אני מרחם עלייך אח שלי...

Oddin 29-04-09 15:44

אחי צא לטיול, תאכל בו ממתקים שטויות תשתה אלכוהול תעשן, תעשה שטויות עם החבר'ה שלך , ואל תתדפוק חשבון לשום תפריט למה הוא יחכה לך כשתחזור מהטיול למשך כל החיים שלך.

זאת תקופה שלא תחזור, תנצל אותה עד תומה.

pala 29-04-09 16:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי thedrag0n (הודעה 819804)

לא שטיול שנתי זה כל כך כיף :p הטיול שנתי השנה היה דפוק ומשעמם, אבל פאק היה לי גדנ"ע לפני כ 3 חודשים, הדבר הכי טוב שקרה לי כל השנה... ממליץ בחום לכל נעל שיש לו הזדמנות ללכת לשם

DanD 29-04-09 16:44

הבנתי את המסר...
אני יצא אבל בלי לאכול שטויות

Max90kg 29-04-09 16:47

אתה צודק התפריט הרבה יותר חשוב מהחיים

king l8 29-04-09 17:23

אתה מושפע חבל על הזמן אחי ..
לא תצא בגלל המכון והתזונה?? אתה הולך להתחרות בזמן הקרוב???
לך תהנה עם החברים אחי אל תדאג לא יקרה לך כלום

roybns 29-04-09 17:51

ציטוט:

אחי אתה אפס אם אתה לא יוצא...כולה יומיים לך תזיין קצת תרגיש גבר
ותצא למסיבות לא יקרה לך כלום.

yishai 29-04-09 18:01

מה אתה הומו ילד כאפות תגיד לי ?
זה לא יהרוס את "כל השרירים המפלצתיים שלך שאתה צריך להתחרות איתם עוד שבועיים" ביומיים מקסימום כך כמה קופסאות קוטג' וטונה וזהו מה יש לך תלא מתכונן לתחרות.

haim15 29-04-09 18:11

חח ^^ אחי איך יצאת עליו, לנושא כמו שאמרו לך תצא לטיול ותאכל מה שבאלך לא יקרה כלום עם לא תאכל נכון במשך יומיים מקסימום תירד איזה 1-2 ק"ג :whistle:

yishai 29-04-09 18:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי haim15 (הודעה 820006)
חח ^^ אחי איך יצאת עליו, לנושא כמו שאמרו לך תצא לטיול ותאכל מה שבאלך לא יקרה כלום עם לא תאכל נכון במשך יומיים מקסימום תירד איזה 1-2 ק"ג :whistle:

של נוזלים..

DanD 29-04-09 18:22

אני בתהליך חיטוב!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:25.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ